Şimdi Ara

◄★ IPHONE 4 - 4S | Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Güncel ★► (727. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.745
Cevap
83
Favori
858.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 725726727728729
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim deneyeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba , yeri değil biliyorum ama ios 6 bın toplaştığı bir yere bunu yazmayı daha doğru buldum. Ipad mini cihazım var ve 2. El . Alalı 1 sene oldu (hediye geldi) memnunum fakat şunu sormak istiyorum: ios 6 veya 7 ye düşürülebilir mi bu alet 8.0.2 var ve güncellemedim android de dahil Güncelleme Karşıtı biriyim jailbreak veya herhangi bir yol ile mümkün mü ? Şimdiden teşekkür ederim . İzmir içi bu işi tuzlu olmamak kaydıyla yapabilecek birileri var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • expressimo kullanıcısına yanıt
    yok maalesef...

• Merhaba.

Birinde değişimden gelen hiç sim kart takılmamış 4S var. Garantisi yok tabii.
    450 liraya satacak eğer almaya karar verirsem.
    Bi arkadaşım IOS 9 yüklü 4S alınmaz, kasma, donma falan yapıyor, güncelleme yaptığıma çok pişmanım, alacaksan IOS 7 yüklü 4S al falan dedi.

İlk defa iphone kullanacağım.
    Aslında 5S almak var aklımda ama 4'le bir başlayayım, hoşuma giderse bunu kız arkadaşıma verir, kendime de 5S alırım diye düşünüyorum.

Sizin fikirleriniz nedir?
    Özellikle 4S kullanıcıları?

Yarına kadar karar vermem kazım. Yardım ederseniz sevinirim.

İyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HurDaLLiCa

Merhaba.

Birinde değişimden gelen hiç sim kart takılmamış 4S var. Garantisi yok tabii.
    450 liraya satacak eğer almaya karar verirsem.
    Bi arkadaşım IOS 9 yüklü 4S alınmaz, kasma, donma falan yapıyor, güncelleme yaptığıma çok pişmanım, alacaksan IOS 7 yüklü 4S al falan dedi.

İlk defa iphone kullanacağım.
    Aslında 5S almak var aklımda ama 4'le bir başlayayım, hoşuma giderse bunu kız arkadaşıma verir, kendime de 5S alırım diye düşünüyorum.

Sizin fikirleriniz nedir?
    Özellikle 4S kullanıcıları?

Yarına kadar karar vermem kazım. Yardım ederseniz sevinirim.

İyi günler.

Kardeş ios 7.1.2'li iphone 4 kullanıyorum 5 senelik cihaz bana mısın demiyor. Tabii ki ne kadar üst segment tercih edersen o kadar iyidir ama unutma ios her zaman kullanılır

• Merhaba arkadaşlar bende iPhone 4s var iOS 9.3 e güncelledim jailbreak hakkında bir bilgim yok nasıl jailbreak kurarım galiba daha çıkmamış ne zaman çıkar ve çıktığında Nasıl yaparım şimdiden teşekkürler

• ios 8.4.1 ve ios 9.3 karşılaştırması yapacak delikanlı aranıyor.
  • merhabalar,ios dünyasına çok yabancı olduğum için sizden yardım istiyorum.bende emanet bir 4s var evveliyatını kimse bilmiyor ikinci el alındığı için.son güncellemeyi yaparken telefon kapandı ve itunese bağla simgesi çıkıyor(power tuşu arızalı) itunese bağladığımda geri yükle ve güncelle diyorum,fakat elma simgesinin altında ince çizgi ortayı geçtikten sonra hata veriyor sürekli.daha öncede olmuştu fakat itunes aracılığı ile bilgisayardan şansa yapmıştım.Yardımcı olabilecek biri varmıdır?
  • Arkadaşlar evde iphone 4s şarjını bulamıyoruz. Yeni alacağız sanırım. Tavsiye edeceğiniz 2m lik kaliteli marka model varmıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

Arkadaşlar evde iphone 4s şarjını bulamıyoruz. Yeni alacağız sanırım. Tavsiye edeceğiniz 2m lik kaliteli marka model varmıdır.

orijinal al kafan rahat olsun
  • Orjinalini Apple dışında alabileceğimiz yer varmı. Varsa bi link verebilirmisin.
  • arkadaslar iphone 4s 9.2.1 memnun değilim ne önerirsiniz bana

• muratoto kullanıcısına yanıt
    Hepsiburadadan alabilirsiniz hem orjinal hem daha ucuz.

• İlginize tşk. Bide link verebilirmisiniz. Yanlış ürün almayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berlin007

Selam arkadaşlar

64gb iphone 4s 2.el yurtiçi kaça alınır

Piyasası nedir almayı düşünüyorumda

Ve bide 9.2 ile gelecek sahibi donma kasma yok çok seri oluğunu söylüyor.

Ve bide sadece WhatsApp ve internet üzerinden viber WhatsApp üzerinden telefon görüşmesi yaparım sık sık

Kaç saat dayanır şarjı?

Son olarak bu telefonun Kamerası s3 den iyimi sizce tatmin edermi?

kardesim 5000 mahta batarya al sarj derdini unut

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu aldım 2 gün dayandim hemen sattım kibrit kutusu kadar ve şarjı hemen bitiyor. Ama tasarımı güzel ona lafım yok bu telefon sadece alo diyenler için başka şekilde kullanılmaz adamı verem eder.

• Aslında iphone 4s i ne için kullanmak istediğinize bağlı herşey..

Mesela ben sadece whatsapp-twitter-arama ve çok enderde internette dolaşma için kullanıyorum sadece..

Bu durumda iphone 4s 16 gb bana kral gibi geliyor..Neden gidip boşa para saçayım telefonlara..

Ayrıca eşimde de s4 mini var...İphone 4s in yanında hali içler acısı kalıyor..

Iphone 4s, sosyal medya ve arama için hala yeterli bana göre..
  • neredeyse 1 yıl önce 4s yeniden güncel donanımla çıkacak diye kehanette bulunmuştum hatta bu başlıkta harbiden çıktı ama 5s olarak :) note 5 im var ama şu siyah 4s imden gözüme daha güzel gelen bir cihaz yok sanat eseri gibi şu davalar vs son güncellemede eski hızı verseler başka bir şe istmem...

• berbes kullanıcısına yanıt
    Evet, çok güzel, çok şık ama şu pil sorunu olmasa.
    Pili Değiştirtmek istiyorum ama orjinal pil nerden bulacaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihaz değişti iOS 7.1.2 ile geldi cihaz uçuyor ya manyak hızlı browser vs deniyorum note 5 ile yarışıyor abartmıyorum ama bakıyorum uygulamalar minimum ios7 istiyor ne zamana kadar götürür iOS 7 bir fikri olan var mı ?

• 
Sayfa: önceki 725726727728729
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.