Şimdi Ara

◄★ IPHONE 4 - 4S | Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Güncel ★► (724. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.745
Cevap
83
Favori
858.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 722723724725726
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4s sahibiyim. Whatsapp'tan bildirimleri genelde geç alıyorum. Sanırım ios 9'a geçtikten sonra başladı. Ayarlarda sıkıntı yok. Benzer sorunu yaşayan var mı? Nasıl halledebiliriz?

Ayrıca cihaza yeni bir pil taksam faydasını görür müyüm?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maestrosef

Arkadaşlar sırf tipinden ve fiyatından dolayı iphone 4 alasım var. Yalnızca tarayıcı kullansam ve ufak tefek birkac oyun yüklesem kasar mı? İos 7.1.2 çok mu kötü ?

elime geçenlerde ios 7 4 geçti. Kanser olursunuz. 4s ios 7 hız bakımından 2 3 kat fark atıyor düşünün 4s

• quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

Orijinalden alıntı: H.G.Y

quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

quote:

Orijinalden alıntı: H.G.Y

Arkadaşlar şuan 4s 8GB almak istiyorum. Özellikle 800TL olan turkcell kampanyasından alıyım dedim ama hangi şubeyi aradıysam ellerinde yokmuş. Bir viaport tarifenize ek toplamda 1100yl gelir ama cihaz 64gb dedi. Birde maltepe park ellerinde 4 varmış :)

4s sıfırını bu fiyata nereden bulabiliriz ?

Hocam bu saatten sonra sıfır 4S almanızı önermem, hele 8GB küfür gibi 2015'te

Bende çok düşümdüm ve haklısınız ama 4s almamda ki amacım farklı o yüzden sıfıra yöneldim. 8GB dediğiniz gibi küfür niteliği taşıdığı için 64GB güzel bir sohbet sonrası güzel bir fiyata indirdim :)

Bu arada hepinize sormak istediğim bir soru var. Evet bugün telefonu sıfır aldım yani 09.10.2015 tarihli elimde fatura var. Jelatinine kadar kendim açtım fakat Apple Garanti sorgulamadan baktığımda ürünün onarım süresi dolmuş gözüküyor. Şimdi kutuyu incelediğimde evet sıfır cihaz, swap olabilir mi diye düşündüm ama imkansız. Bunu nasıl çözebiliriz acaba bu sorunu yaşayan arkadaşlar var mı, Apple gidip faturamı göstersem süresini o tarihten itibaren 2 sene yaparlar mı yoksa bu sadece KVK ve GENPA için mi 2 sene geçerli garantisi...

demek ki telefonunu internet sitesinden satmışlar, alan kişi aktive edip iade etmiş. nerden aldın? kimin faturası? eğer paralel ithalat değilse sıkıntı yok. ama paralel ithalatsa apple bakmaz kesin.

Ayni cihazdan bende almistim. Genpaya gittim cohazin garantisi dolmus dediler. Faturayi gosterdim fotokopisini cektiler cohazda ufak bir sorun vardi biraktim onlara sonra kontrol ettigim garanti islenmisti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

4s sahibiyim. Whatsapp'tan bildirimleri genelde geç alıyorum. Sanırım ios 9'a geçtikten sonra başladı. Ayarlarda sıkıntı yok. Benzer sorunu yaşayan var mı? Nasıl halledebiliriz?

Ayrıca cihaza yeni bir pil taksam faydasını görür müyüm?

onun yeni bile değil yeni bir kalbe ihtiyacı var... :)

yani yapabileceğin hiçbirşey yok. güncellemeyecektin. eşimin ip4 ünü ios 7 yaptığımızdan beri sürünüyo alet. seninki de artık o durumda.
  • ios 9,1 yüklü ve gayet stabil cihazım 4s 16gb. her güncellemeyi yükledim bugüne kadar hiç bir sorun yaşamadım. herşey normal çalışıyor.
  • arkadaşlar 4s imi yaklaşık 3 hafta önce ios 9 a geçrimemle telefonda şarjın kısa sürmesi/donma/yavaşlama/kapanıp-açılma/uygulama geçişlerinde ekranın kararması gibi sorunlkar başladı. itunes üzerinden restore yapsam da nafile telefon düzelmedi ben de telefonu garantiye yolladım. yukarıdaki sorunların yanında telefonun değişimini istediğimi yazdım .acaba değişim yaparlar mı .cepteki bozuk paralardan ancal dikkatle bakıldığında farkedilecek küçük çizikler dışında fiziksel bir sorunu yoktur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7.1.2 ye web messenger gelse tadından yenmicek 5 yıllık telefon tertemiz nazar değmesin.
  • iphone 4s ios 7 kulanıyom ios 9.1 geçsem telefon çok takılır mı tavsiye ediyormusunuz
  • Arkadaşlar sizce şu aralar 2.el 400-500 arasında 4S alınır mı ? Lys'ye kadar idare edicek minik kullanımı kolay bir telefon olsun istiyorum yoksa elimde Z1 gibi bir amiral gemi vardı ama çok dikkatimi dağıtıyordu herneyse konuyu dağıtmadan sizce alınır mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cowinenge

Arkadaşlar sizce şu aralar 2.el 400-500 arasında 4S alınır mı ? Lys'ye kadar idare edicek minik kullanımı kolay bir telefon olsun istiyorum yoksa elimde Z1 gibi bir amiral gemi vardı ama çok dikkatimi dağıtıyordu herneyse konuyu dağıtmadan sizce alınır mı ?

Ben bu gün aldım gayet de iyi 400 tl ye

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 2 yıldır kullandığım çok temiz iphone 4s var elimde geçen gün telefoncuya gittim ve LG G3 ile taka yapmak istiyorum dedim sıfır kutusunda LG G3 için 1150 TL istedi benim İphone 4s baktı 600 TL üstüne alırım dedi bende düz 500 olursa taas edebiliriz dedim o sırada bir kaç kişi girip dükkan kalabalıklaşınca çıktım gittim.

ne dersiniz takas edeyim mi fiyatlar nasıl iphone den sonra android kullanabilirmiyim.
  • engin_er_26 kullanıcısına yanıt
    Ben kullanamadım; halen iOS'un stabilitesini, kullanım pratikliğini arıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Ben kullanamadım; halen iOS'un stabilitesini, kullanım pratikliğini arıyorum.

çevremde bir çok kişi de öyle diyor iphonu ararsın sonra sakın androide dönme diyorlar, umarım yaza iphon 6 gelir bakalım bekleyecez oğlum iphon 7 çıksın 6s sana verecem demişti
  • arkadaşlar bende şuan downgrade li ve jailbreakli 6.1.3 sürümünde 4s var. bu telefonu ios 7.1.2 ye güncelleyebilirmiyim. yoksa direk 9 a mı yükseltmek zorundayım?

• gkhnmr kullanıcısına yanıt
    Direk olarak en son sürüme yükseltir telefonu.
  • Arkadaşlar diğer telefonumda gelen mesaj veya aramalara bakamadigimda, sonrasında telefonun önünde bildirim ledi yanıp sönüyor. İPhone 4s de bunu yapabilir mıyız??

• yüksel75 Y kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla Iphone'larda böyle özellik yok hocam. Çünkü önde bir led ışığı mevcut değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

arkadaşlar 2 yıldır kullandığım çok temiz iphone 4s var elimde geçen gün telefoncuya gittim ve LG G3 ile taka yapmak istiyorum dedim sıfır kutusunda LG G3 için 1150 TL istedi benim İphone 4s baktı 600 TL üstüne alırım dedi bende düz 500 olursa taas edebiliriz dedim o sırada bir kaç kişi girip dükkan kalabalıklaşınca çıktım gittim.

ne dersiniz takas edeyim mi fiyatlar nasıl iphone den sonra android kullanabilirmiyim.

bende 2 yıldır kullandığım garantisi biten iphone 5 vardı bundan 2-3 ay kadar önce 1 haftalık lg g3 ile kafa kafaya takas etmiştim, inanın 1 hafta zor dayandım gittim bir telefoncuya 900 e alırım g3 ü dedi, hemen sattım 1300e ikinci el 5s aldım 2 ay kadar kullandıktan sonra aldığım fiyata sattım şimdi 6s kullanıyorum, kısaca iosta hayat var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: delimavii67

quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

arkadaşlar 2 yıldır kullandığım çok temiz iphone 4s var elimde geçen gün telefoncuya gittim ve LG G3 ile taka yapmak istiyorum dedim sıfır kutusunda LG G3 için 1150 TL istedi benim İphone 4s baktı 600 TL üstüne alırım dedi bende düz 500 olursa taas edebiliriz dedim o sırada bir kaç kişi girip dükkan kalabalıklaşınca çıktım gittim.

bende 2 yıldır kullandığım garantisi biten iphone 5 vardı bundan 2-3 ay kadar önce 1 haftalık lg g3 ile kafa kafaya takas etmiştim, inanın 1 hafta zor dayandım gittim bir telefoncuya 900 e alırım g3 ü dedi, hemen sattım 1300e ikinci el 5s aldım 2 ay kadar kullandıktan sonra aldığım fiyata sattım şimdi 6s kullanıyorum, kısaca iosta hayat var...

• nasilyapsam N kullanıcısına yanıt
    jb ile felan bi yolu yokmu bunun ? baya kasıyormuş ios 9

• 
Sayfa: önceki 722723724725726
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.