Şimdi Ara

◄★ IPHONE 4 - 4S | Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Güncel ★► (721. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.744
Cevap
83
Favori
858.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 719720721722723
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar iphone 4 sahibiyim iOS 7.1.2 yüklü. Telefonun genel yavasligini gectim ama whatsapp'i çok geç aciyor telefon simgeye tikladiktan sonra rahat bir 4 saniye kadar bekliyorum Format, verileri temizleme, yeniden yukleme hic bir sey fayda etmedi

4S te falan da böyle mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburada 849 - 100 çek - 75 parafpuan - 18 parafpuan - 115 firma kdvsi + 8 kargo + 30 çek masrafı = 579 TL
    Cihaz 8.3 sürüm geldi 8.4'e yükselttim. Memnunum
  • S3'ten sonra iphone 4s kullanan var mı?
    Araların bariz fark var mı acaba?

• EdaWomack E kullanıcısına yanıt
    S3 neymiş diyceksiniz 4s kullandıktan sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: igidu

S3 neymiş diyceksiniz 4s kullandıktan sonra

+1

Çok abartmamakla beraber aynı fikirdeyim. Zaman zaman bir iki sn. gecikmeleri var.
    Onun dışında çok güzel bir cihaz iPhone 4S
  • quote:

Orijinalden alıntı: cwr

Arkadaslar iphone 4 sahibiyim iOS 7.1.2 yüklü. Telefonun genel yavasligini gectim ama whatsapp'i çok geç aciyor telefon simgeye tikladiktan sonra rahat bir 4 saniye kadar bekliyorum Format, verileri temizleme, yeniden yukleme hic bir sey fayda etmedi

4S te falan da böyle mi ?

iPhone 4S var. 8.4 sürüm yüklü ve ikona bastığın anda açılıyor.
    whats dışında, mail, twit, face .... hepsi aynı hızlılıkta.
  • iOS 8.4.1 Güncellemesi var arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

iOS 8.4.1 Güncellemesi var arkadaşlar.

ipad miniye yükleniyor şu anda, iphona 4s yüklemeyi düşünmüyorum. şimdiki aklım olsa ios 6-7 da kalırdım.
  • ios 6 da snapchat kullanabilen var mi arkadaslar?

• 4S aldım arkadaşlar, yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
    Yalnız bir kaç sorun var;
    -Laptop tan telefona fotoğraf ve video aktarmak istiyorum, bunun tek yolu bilgisayara itunes yükleyip ordan göndermek mi?
    -Wi-Fi ya da bluetooth gerekli olduğunda ayarlara girmem gerekiyor.Bunun daha kısa yolu yok mu? Sbsettings diye bi programla yapılıyomuş araştırdım hala böyle mi?
    -Telefonumda illa bi virüs programı olsun istiyorum, önereceğiniz var mı?
  • quote:

Hepsiburada 849 - 100 çek - 75 parafpuan - 18 parafpuan - 115 firma kdvsi + 8 kargo + 30 çek masrafı = 579 TL

Hocam bende hepsiburadadan 4s alacagım ios 7 sürümü ile gelir diye düşünüyordum. İos 8 den biraz cekiniyorum tekrardan ios 7 ye döndürme ihtimalimiz var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EdaWomack

4S aldım arkadaşlar, yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
    Yalnız bir kaç sorun var;
    -Laptop tan telefona fotoğraf ve video aktarmak istiyorum, bunun tek yolu bilgisayara itunes yükleyip ordan göndermek mi?
    -Wi-Fi ya da bluetooth gerekli olduğunda ayarlara girmem gerekiyor.Bunun daha kısa yolu yok mu? Sbsettings diye bi programla yapılıyomuş araştırdım hala böyle mi?
    -Telefonumda illa bi virüs programı olsun istiyorum, önereceğiniz var mı?

1- uygulama kullanmadan yalnızx-ca o şekilde atabilirsiniz.
    2- eğer ios 7-8 değil ise ayarlardan gireceksiniz. ama jb yaparak ayarlayabilirsiniz.
    3- iosda virus programı yok kardeşim , yani isimleri filan bulursunda androiddekki gibi iş görmez. çünkü iş görmesini gerektiren bi sebep yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aloren11

quote:

Hepsiburada 849 - 100 çek - 75 parafpuan - 18 parafpuan - 115 firma kdvsi + 8 kargo + 30 çek masrafı = 579 TL

Hocam bende hepsiburadadan 4s alacagım ios 7 sürümü ile gelir diye düşünüyordum. İos 8 den biraz cekiniyorum tekrardan ios 7 ye döndürme ihtimalimiz var mı ?

Hocam hiç çekinmeyin, cihaz yağ gibi akıyor
    Androidle yıllardır zaman kaybetmişim
  • bende 4s almayı dusunuyorum.ios 9 cıktıktan sonra mı alayım.yoksa hemen bi mağazadan sıfır cihaz bulursam alayım mı ? ben iphone serisine cok yabancıyım.hangi ios sürümü ile alırım bılmıyorum ama kaça yukseklmelıyım. ?
  • bi internet sitesinde okuduğuma göre ios 9 için sistemde 5gb boş alan gerekiyormuş yüklemek için. 8 gb olan cihazlara yüklenebilir mi sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: police9696

bende 4s almayı dusunuyorum.ios 9 cıktıktan sonra mı alayım.yoksa hemen bi mağazadan sıfır cihaz bulursam alayım mı ? ben iphone serisine cok yabancıyım.hangi ios sürümü ile alırım bılmıyorum ama kaça yukseklmelıyım. ?

Alacaksan daha fazla beklemene gerek yok, şu anda zaten oldukça uygun fiyata satılıyor. Cihazı aldığında hangi sürüm olursa olsun benim sana önerim hemen iOS 9 yükseltmen...

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • quote:

Orijinalden alıntı: klcihsn

bi internet sitesinde okuduğuma göre ios 9 için sistemde 5gb boş alan gerekiyormuş yüklemek için. 8 gb olan cihazlara yüklenebilir mi sizce ?

Yıllardır bir iPhone 4S kullanıcısı olarak sana cevap veriyorum. Yok öyle bir şey, Ben de 4.6 GB yer var iken rahatlıkla iOS 9'u yüklediğime göre, sen 8 GB olan cihazda hayda hayda yüklersin...

• Arkadaşlar ben çıkar çıkmaz iOS 9 güncellemeyi yaptım, tereddüdü olanlar için söylüyorum, rahatlıkla yükleyebilirsiniz.
    Cihazda kesinlikle kasma olmuyor. Çok kullanışlı

• beyler ios 9 izlenimler nasıl çok kararsız kaldım ios 8.4.1 den iyimi şarz durumu nasıl ?

• police9696 P kullanıcısına yanıt
    En iyi sürüm 6.1.3'tü. Eğer 7.1.2 ile gelirse güncelleme yapma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 719720721722723
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.