Şimdi Ara

◄★ IPHONE 4 - 4S | Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Güncel ★► (715. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.745
Cevap
83
Favori
858.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 713714715716717
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler, 4 ün camı kırıldı ama cam değişimi yerine yenisi ile değiştirmek istiyorum fiyatı neye göre biçiyorlar? Bataryası bitmiş ekranı kırık kasası cizik vs. arastırıp mı fiyat veriyorlar yoksa eskisini verince standart bir fiyatımı var.
  • benide eklerseniz sevinirim an itibariyele gmd 2 den 4s e geçmiş bulunmaktayım
  • Arkadaşlar bir şey soracağım. iPhone çalışırken sim kartı çıkardığımızda arama kayıtları vesaire siliniyor mu telefonda kayıtlı kalmaya devam mı ediyor?
  • Zuko kullanıcısına yanıt
    Arama kayitlari, mesajlar ne varsa oyle kalir. Rehber bile kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssahan10 -- 21 Mart 2015; 18:55:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssahan10

Arama kayitlari, mesajlar ne varsa oyle kalir. Rehber bile kalıyor.

Tesekkur ederim.

• Beyler telefonda ekranda arıza vardı sıvı temaslı. Çizgi çizgi oluyordu ekran, başka ekrana geçince önceki ekranın hayaleti kalıyordu arkada vs. (Sıvı: Kolonya) Sonrasında kapak gevşedi herhalde köşeye sert dokununca vs ekran bozulmaya başladı ve en sonunda gitti. Ben ekran bozuk diye söktüm geri takarken ekrana ait kablolardan birini yanlışlıkla sert çektim elimde kaldı. Çok üzülmedim çünkü zaten ekran bozuktu ancak bir şey dikkatimi daha çekti anakartın kasaya vidalanan kısmında (u şeklinde içeri girintisi var u nun içinden vida geçiyor) köşede küçük bir kırık vardı çarpma kaynaklı herhalde. Şimdi ben yeni ekran alsam tekrar çalışır mı yoksa sıvı teması, o küçük kırık vs temelli çöp mü yapmıştır cihazı?
    Bir de eğer düzelecekse güvenilir uygun Gg link atarsanız sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • benide eklermisin
  • Telefona mail geldiği zaman ekrandaki mektup işareti olan mail kutusuna kırmızı rakkamla 1 veya 2 gibi işaret gelmiyor. SMS ve diğer uygulamalara geliyor fakat mail kutusunun köşesinde rakkamla yeni gelen mailleri gösteren köşede kırmızı işaret çıkmıyor. Çıkması için ne yapabilirim. Bilen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirmi.
  • ios 7.1.2 kullanıyorum. Aynı sorun bende de mevcut. Ayarlar'da Mail bildirimi "anında ilet" şeklinde olmasına rağmen ios mail uygulamasına girmeden, gelen mail işareti gözükmüyor.

Takip..

• Belki İphone markalı akıllı telefonumuz yok ama artık ondan bir farkımız yok.Şimdi meşhur İphone sesli asistan Siri ye alternatif olarak bulduğum programı tanıtıyım.

--CEYD-A TR KONUŞAN ASİSTAN TOM CAT den farkı emirlerinize itaat ediyor olması. Tom Cat vb. ağzınızı tekrarlıyor ama Ceyd-a emirleri yerine getiriyor...

Örneğin; Bugün ....da hava nasıl deyin açık, kapalı, yağmurlu diye cevap veriyor.
    yine Bugün ....da hava kaç derece deyin ...°C diye cevap veriyor yaaa.

İndirme adresini de vereyim...
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cenker.yardimci.app&hl=tr&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dceyd-a&pcampaignid=APPU_1_oQ8tVfK0I4HbsgGYoYC4AQ

• Belki İphone markalı akıllı telefonumuz yok ama artık ondan bir farkımız yok.Şimdi meşhur İphone sesli asistan Siri ye alternatif olarak bulduğum programı tanıtıyım.

--CEYD-A TR KONUŞAN ASİSTAN TOM CAT den farkı emirlerinize itaat ediyor olması. Tom Cat vb. ağzınızı tekrarlıyor ama Ceyd-a emirleri yerine getiriyor...

Örneğin; Bugün ....da hava nasıl deyin açık, kapalı, yağmurlu diye cevap veriyor.
    yine Bugün ....da hava kaç derece deyin ...°C diye cevap veriyor yaaa.

İndirme adresini de vereyim...
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cenker.yardimci.app&hl=tr&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dceyd-a&pcampaignid=APPU_1_oQ8tVfK0I4HbsgGYoYC4AQ

• arkadaşlar pek bilgim olmadığı için size sormak istedim ios 8.1 güncellemesi var diyo yüklüyorum ama hata veriyo hem telefonda hemde tablet problem nedir.
  • iPhone 4S 16 gb arıyorum arkadaşlar telefonumla takas ediceğim. Telefonum e986 LG G PRO piyasada ki en sağlam androidlerden bir tanesi. Edirne içi takas düşünen varsa yeşillendirsin
  • Dün iPhone 4 cihazıma iOS 6'ya dönüş yaptım
    Uçuşlarda şu an hiçbir uygulama uyumsuzluğu yok. WhatsApp, Twitter, Facebook. Herşey çok daha hızlı.
    GameCenter arkadaşları arıyorum 😊

• ben 8,3 güncelledikten sonra gayet stabil oldu 8,1 de donma oluyordu. kesinlikle geri dönmeyi düşünmüyorum.
  • Son güncellemeyle birlikte cihazın durumu nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: çev.müh.tolga

Merhaba, iphone 4s 8gb almış bulunmaktayım. İos 7 yüklü ve suanda 8 guncellemesi geldi yüklemedim henüz. Toplam hafızası 6 gb sanırım. Sormak istediğim i tunes e bağladıgımda 6 gb toplam hafızanın 1.31 gb ı diğer adı altında alan kaplamakta. Acaba bu alan ios sistem alanı mıdır ? Yoksa güncelleme geldi telefona . Güncelleme dosyasının boyutu mudur? Yüklemesek bile indirme yapmadan cihazda yer kaplar mı?

hocam ne kadara aldın 4s ini ben 3 gün önce aldım 4s 8 gb tertemiz nokta çiziksiz 630tl
  • 7/24 4s ne 5 yıllık cihaz dediler çöp dediler son ios 9 haberlerinden sonra bu konu bile uplanmış inadına 4s

• siyah 4s çiziksiz 10/10 cihaz çok temzi fiyat ne eder satmayı düşünüyorum. her şeyi mevcut tertemiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Martinez55

quote:

Orijinalden alıntı: çev.müh.tolga

Merhaba, iphone 4s 8gb almış bulunmaktayım. İos 7 yüklü ve suanda 8 guncellemesi geldi yüklemedim henüz. Toplam hafızası 6 gb sanırım. Sormak istediğim i tunes e bağladıgımda 6 gb toplam hafızanın 1.31 gb ı diğer adı altında alan kaplamakta. Acaba bu alan ios sistem alanı mıdır ? Yoksa güncelleme geldi telefona . Güncelleme dosyasının boyutu mudur? Yüklemesek bile indirme yapmadan cihazda yer kaplar mı?

hocam ne kadara aldın 4s ini ben 3 gün önce aldım 4s 8 gb tertemiz nokta çiziksiz 630tl

teknosadan sıfır aldım . 950 liraya . En az 3 yıl kullanırım . Genelde hoparlöründen müzik filan dinliyorum . Sesinden memnunum. 8.3 e de güncelledim . Görselliği güzel.
  • 
Sayfa: önceki 713714715716717
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.