Şimdi Ara

◄★ IPHONE 4 - 4S | Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Güncel ★► (706. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.745
Cevap
83
Favori
858.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 704705706707708
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CherokeeTunç

Hocam kastıgına dair yorumlar var internette kafam karıstı cidden :)

ona bakarsan ip 5 de kasıyor diyen var. bende 4s kullanıyorum ios 7 yüklü 6 dan pek farkı yok sorunsuz.
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam 4s nasıl peki ios 7 de hani instagram vb. ? Performans şarj gibi :) memnunmusun telden ?
  • ben memnunum şarj olayı 6 dan farklı değil
  • Arkadaslar benim telde ayarlara ve rehbere basınca yaklaşık 10 saniye sonra açılıyor ios 7.1.2 ye güncelledim ama sonuç değişmedi bi yardımcı olursanız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: optikzom

Arkadaslar benim telde ayarlara ve rehbere basınca yaklaşık 10 saniye sonra açılıyor ios 7.1.2 ye güncelledim ama sonuç değişmedi bi yardımcı olursanız

Telefonu restore etmeyi denediniz mi?

• yunus626emre kullanıcısına yanıt
    Evet hocam yaptım sorun yine devam ediyor çok canımı sıkıyor bu sorun

• eşimin 4s ekranı kırıldı, değiştirmek için tavsiye edebileceğiniz tamirci vb. var mı?
    kendim sipariş versem işlem zorluğu nedir?
  • ntquartex kullanıcısına yanıt
    eğer bu işlere yatkınsan iş kolay dostum ben home tuşunu kendim değiştirdim ebay dan aldım 2-40 günü buluyor aldıklarının gelmesi ama bariz bir fiyat farkı oluyor.
    bir bak derim cesaret edebilirsen kendin al yap yok uğraşmam dersen dışarda tahminimce 300 civarında yaparlar.
  • Arkadaşlar ben jailbreak yapmak istiyorum son güncellemeyi yapmadım o yüzden nette bi kaç şey okudum denedim ama olmadı bana bu konuda ol gösterebilecek varmı? veya ila tartışılmıştır başlık verebilecek olan?
  • Lucien L kullanıcısına yanıt
    Eyvallah saol, Bursa'da PhoneProof diye bir servise 150tl'ye değiştirttim.

• Bu telefondan almayı düşünüyorum. şu an piyasada 8 gb olanları var. 8 gb alsam sıkıntı olur mu?
  • adizman kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı olmaz hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba arkadaşlar.

Iphone 4/4s/5/5s/5c için ekran koruyucu jelatinler vardır elimde donanımhaber.com'a özel olarak kargo ücretide bana ait bir şekilde gönderim yapmaktayım.

İlgilenirseniz ürünlere buradan ulaşabilirsiniz.

http://forum.donanimhaber.com/m_96812432/f_//tm.htm#96812432

◄★ IPHONE 4 - 4S | Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Güncel ★►
  • Iphone 4s kullanıyorum. Telefonda görüşme sırasında tuş kilitlemesi mümkün değil mi?

IOS 7.1.1 (11D201) Sürümünü kullanıyorum.
  • İOS 8.0 için talep mi topluyorlar. Yükleme talebimi almışlar haber vereceklermiş...

• komutan16 K kullanıcısına yanıt
    4s alacak zaten ios 8i final sürümü çıksın güncelleştirme telefonunuza gelecek bir şey yapmanıza gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: nasilyapsam

Iphone 4s kullanıyorum. Telefonda görüşme sırasında tuş kilitlemesi mümkün değil mi?

IOS 7.1.1 (11D201) Sürümünü kullanıyorum.

Şu soruya cevap yok mu yav?
  • Arkadaşlar,

iPhone 4S kullanan ve iOS8'e yükseltmeyi düşünenler iki kere düşünsün. 4GB fazladan alan kullanıyor ve telefon inanılmaz ağırlaştı.

Ben pişmanım, tavsiye etmiyorum.

Bir de "sıfır" kurulum deneyeceğim, sonuca etkisi olacak mı bakacağım.
  • Güncel kalmak iyidir.

Sorun yok

• itunesden güncelleme yapılınca update dosyasını telefona atıyor mu ? Atmıyorsa ne gereği var telefondan update yapmaya o zaman ?
  • 
Sayfa: önceki 704705706707708
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.