Şimdi Ara

Zotac GeForce GTS 250 Eco serisi yeni ekran kartlarını duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
9.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nvidia tarafında DirectX 11 destekli yeni nesil grafik çözümlerini bekleyen üreticiler aradaki boşluğu mevcut ekran kartları için özel tasarımlı modeller hazırlayarak geçiriyorlar. Son olarak Mini-ITX formundaki H55 anakartıyla gündeme gelen Zotac, GeForce GTS 250 Eco serisini duyurdu. 512MB ve 1024MB olmak üzere bellek kapasitesine göre iki farklı modelin yer aldığı seri kapsamındaki kartlar, 128x paralel işlem birimine ve 256-bit bellek veri yolu desteğine sahipler. Enerji verimliliği adına referans modele göre daha düşük hızlarla gelen kartlarda grafik yongası 675MHz, paralel işlemciler 1620MHz'de ve bellekler de 2000MHz'de görev yapıyor.

DirectX 10, SLI, CUDA ve PhysX desteği sunan ekran kartları PureVideo HD teknolojisiyle yüksek tanımlı videolar için GPU tabanlı donanımsal hızlandırma desteği de sunuyorlar. Özel tasarımlı soğutucu sayesinde sessiz ve serin çalıştıkları belirtilen ekran kartlarında görüntü aktarımı için D-Sub, DVI ve HDMI konnektörlerine yer veriliyor.

Satışına önümüzdeki günlerde başlanması beklenen GeForce GTS 250 Eco serisi için Zotac'tan şu an için herhangi bir fiyat açıklaması yapılmadı.

• Bu saatten sonra GTS 250 Eco çıkarması ...

Karta gelince soğutucu üzerinde bulunan sert plastik fanın dönmesiyle ses çıkartma ihtimali yüksek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 8 Ocak 2010; 10:03:32 >
  • Fanın boyutu normalden büyük; dolayısıyla pek çok akt,if soğutmalı karttan daha sessiz olacağı kesin.
  • bu hızlarla 675MHz, paralel işlemciler 1620MHz'de ve bellekler de 2000

2sene önce bi kullandığım 8800gts hızında bile değil bukart zotac ın modelin saat hızları zaten gpu ları aynı sadece isimleri farklı , hayret edilicek bişi gercekten nvdia nın işleri diyelim
  • nvidia partnerlerine yazık valla hazırlayacak modelleri bile yok. ben ekran kartı üreten bi firma olsam ikisinide üretirim asus gibi msi gibi, hangi taraf iyi durumda ona yüklenirim, tam türk ticareti:D
  • bu saatten sonra satılmaz bu
  • kime satıcaklar ki bu kartı anca casper koyar kendi pc lerine pro gamer pc diye satar millete !!
  • G92
  • 1024 olan kart bende var..748 çekirdek hızlı 256 b gayet güzel bir kart..yorumları okuyunca kendimi alamadım yazmaktan..bir çok bahsedilen karta fark atıcak bir kart iyi incelenmesini tavsiye ederim..sadece directx 10 değil 11 lede çalısıyor kullanıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

1024 olan kart bende var..748 çekirdek hızlı 256 b gayet güzel bir kart..yorumları okuyunca kendimi alamadım yazmaktan..bir çok bahsedilen karta fark atıcak bir kart iyi incelenmesini tavsiye ederim..sadece directx 10 değil 11 lede çalısıyor kullanıyorum..

Bu kısmı kesinlikle açman lazım. Nasıl kullanabiliyorsun Dx11'i?
  • quote:

1024 olan kart bende var..748 çekirdek hızlı 256 b gayet güzel bir kart..yorumları okuyunca kendimi alamadım yazmaktan..bir çok bahsedilen karta fark atıcak bir kart iyi incelenmesini tavsiye ederim..sadece directx 10 değil 11 lede çalısıyor kullanıyorum..

nasıl yani tam olarak anlıyamadım directx 11 olarak nasıl çalıştırıyorsunuz saygılarımla
  • quote:

Arkadas windows 7 ile kullanıyorum demeye calsmıs olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForeverMetal

G92

• bende bu kartı kullanıyorum.tam anlamıyla harika
  • quote:

bende bu kartı kullanıyorum.tam anlamıyla harika

Sizinkide 675Mhz lik Eco serisimi yoksa 748mhz lik başka bir serimi?

Bunlar gereksiz konular artık tartışmaya bile gerek yok zaten eski konu hortlatmışsın durduk yerde. 2 ay sonra mı cevap veresin geldi yani...
  • bu g92 değil beni torunlarımı bile gömer
  • Hep karamsar yorumlar .Eminim performanslı bir karttır .Tabii fiyatı uygun olursa ...
  • Düz 9800 gt den daha iyi varmı ötesi .
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefa_61_41

Düz 9800 gt den daha iyi varmı ötesi .

9800GT den üst sınıf olunca geçmesi gerekiyor zaten. Başka ne olmalıydıki. Aşağı olabilme şansı varmı yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre Candemir

quote:

Orijinalden alıntı: sefa_61_41

Düz 9800 gt den daha iyi varmı ötesi .

9800GT den üst sınıf olunca geçmesi gerekiyor zaten. Başka ne olmalıydıki. Aşağı olabilme şansı varmı yani?

Demek istediğim 9800 gt her oyunu full detay açıyor .Bu kartta 9800 gt den iyi .Daha ne istiyorsunuz anlamıyorum .Yerin dibine batırmış herkes kartı .
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.