Şimdi Ara

PowerColor özel tasarımlı Radeon HD 5850 PCS+ ve 5870 PCS+ modellerini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
3.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sadece AMD-ATi tabanlı ekran kartları üreten PowerColor, fabrika çıkışı hız aşırtmalı olarak gelen ve özel tasarımlı soğutucularıyla dikkat çeken Radeon HD 5800 PCS+ serisini duyurdu. Hem Radeon HD 5850 hem de Radeon HD 5870'i masaya yatıran firma PCS+ modelleriyle referans tasarımdan daha fazlasını isteyen yüksek performans tutkunlarını hedef alıyor. 40nm üretim teknolojisiyle hazırlanan Cypress GPU'sunun güç verdiği DirectX 11 destekli ekran kartlarının her ikisi de dört adet Bakır ısı borusuna ve düşük gürültülü 92mm fanın kullanıldığı özel soğutucuyla birlikte geliyor.

Fabrika çıkışı hız aşırtmalı olarak gelen yeni modellerden Radeon HD 5850 PCS+ 760MHz GPU ve 4200MHz bellek, Radeon HD 5870 modeli ise 875MHz GPU ve 4900MHz bellek saat hızlarıyla geliyor. 256-bit bellek veri yolu desteğine ve 1GB GDDR5 bellek kapasitesine sahip olan yeni modellerden Radeon HD 5850 PCS+ 1440, Radeon HD 5870 PCS+ modeli ise 1600x paralel işlem birimiyle geliyorlar. UVD 2.0 teknolojisiyle HD videolar için donanımsal hızlandırma yapabilen yeni modeler DVI, HDMI ve DisplayPort konnektörleriyle geliyor ve Crossfire X desteği de sunuyorlar.

DirectX 11 destekli Dirt 2 oyunuyla sunulacak yeni kartların önümüzdeki haftalarda satışa sunulması beklenirken, fiyatları ise henüz açıklanmadı.

• sonunda özelleşmiş modeller gelmeye başladı bana da 5850 yolu göründü
  • quote:

Orijinalden alıntı: eric13

sonunda özelleşmiş modeller gelmeye başladı bana da 5850 yolu göründü

İNŞALLAH FERMİ DE ÇABUK ÇIKAR BİZDE BU 5850 Yİ 350-400TL YE FALAN ALIRIZ
  • Tasarımı gerçekten müthiş olmuş , hem performanslarıyla iyiler , hem tasarımlarıyla , görünen o ki soğutmaları da başarılı.
  • sogutucularında parlak plastik kullanabilirlerdi icraat olarak çok iyi bir kart
  • o.c yapmayı düşünmüyorsanız atinin 5000 serisinde özel serileri almanıza gerek yok çünkü referans tasarımında 5000 serisi çok az ısınıyor ve çok şık bence. ben kartımı saatlerce oyun oynanamama rağmen 63 derecenin üzerinde görmedim.

ati bu seri ile bence güzel iş çıkarmış
  • Pcs leri herzaman sevmişimdir,fiyatlar uygun olursa iş yapacaktır şu Msı ın pahalı modellerine göre.
    HD5850 herzaman HD5870 ten daha alınabilir olur ama , Çok daha F/P çünkü.
  • güzel kart..
  • Az önce bu kartı siparis ettim en geç pazartesi gunu elimde D
    beyler GTS 250 satılıktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UzmaN345 -- 27 Şubat 2010; 17:16:21 >
  • Hayırlı olsun hocam,kartlar çok güzel
    quote:

Orijinalden alıntı: UzmaN345

Az önce bu kartı siparis ettim en geç pazartesi gunu elimde D
  • quote:

Nereden verdin sipariş ve fiyatı kaça ? Bende hızlıal.com dan verdim bekliyorum pazartesiyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: suhaksk

quote:

Nereden verdin sipariş ve fiyatı kaça ? Bende hızlıal.com dan verdim bekliyorum pazartesiyi

O siteden aldığım ürün ayıplı çıktı.Sorun çıkaracaklarını bildiğim için uğraşmadım hiç. Şikayetvar.com sitesine bakman yeterli.Umarım ürünün sorunsuz eline geçer.Hayırlı olsun bu arada.
  • Umarım dediğin gibi bir sıkıntı yaşamam eğer gene bir sıkıntı yaşarsam internetten alışveriş etmeyi bırakacam çünkü sürekli sorunlu yada problemli ürünü tekrar tekrar müşterilerine göndermiyorlardır ?
  • gerçekten harika ve güzel kartlar bakalım bizim ülkemizde bulnma ve fiat durumu ne olacak ve ne zaman gelecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: suhaksk

Umarım dediğin gibi bir sıkıntı yaşamam eğer gene bir sıkıntı yaşarsam internetten alışveriş etmeyi bırakacam çünkü sürekli sorunlu yada problemli ürünü tekrar tekrar müşterilerine göndermiyorlardır ?

Dostum o birazda şans işi galiba,netten bir çok alışverişim oldu hiç birinde sıkıntı yaşamadım nazar değmesin.Aslında dükkanda almakta şöyle bir güzellik var,ürün ayıplı falan çıkarsa gidip adamın kafasına atabiliyorsun,netten maalesef öyle bir şansın olmuyor.
  • Ekran kartı geldi 3D Mark 2006 da testleri yaptım full ayarları acıp tüm testleri tekrar yaptım herhangi bir problem cıkmadı memnunum ve mutluyum yaşasın Hd 5850 :)
  • bu kartların TDP Değerlerini hiç beğenmedim 40NM göre 175W Çok fazla ben bu kartlara sıcak bakmıyorum.....
  • eski seriye göre daha hızlı ve daha düşük güç tüketiyor neresini tutmadın ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Susturucu10Şanlı

bu kartların TDP Değerlerini hiç beğenmedim 40NM göre 175W Çok fazla ben bu kartlara sıcak bakmıyorum.....

Kusura bakma beyim. Dandik kart işte ne yapcan.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.