Şimdi Ara

Super Talent USB 3.0 destekli flash belleklerini satışa sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Amerika merkezli bellek ve depolama çözümleri üreticisi Super Talent, Kasım ayında duyurduğu USB 3.0 destekli flash belleklerini pazara sunuyor. RAIDDrive adı verilen 95 x 37 x 13.5 mm boyutlarındaki ultra-taşınabilir depolama çözümü 32GB, 64GB ve 128GB olmak üzere üç farklı kapasite seçeneği ile geliyor. Siyah ve Gri olmak üzere çift tonlu şık tasarımı aktivite LED'i ile destekleyen Super Talent, yeni sürücülerin USB 3.0 ile 200MB/sn'ye varan yüksek transfer hızı sunabileceğini hatta usb 3.0 teknolojisinin UAS protokol sürücüsüyle kullanılması halinde hızın 320MB/sn'ye çıkabileceğini belirtti.

Satışına çok yakında başlanacağı belirtilen yeni sürücülerin ömür boyu garanti ile sunulması beklenirken, son kullanıcı satış fiyatları hakkında henüz net bir açıklama yapılmadı.

• ee bu ürün resmen giriş seviye ssd'lerden hızlı.Bir de ucuz olurmuş çok gülerim ssdlerin durumuna
  • Kasanın arkasındaki bütün USB3 soketlerini doldur al sana bir sürü SSD disk.. ama fiyat olarak SSDlerden geri kalır yanı olcağını sanmam...
  • güzel ,paylaşım için teşekkürler
  • $$$$ fiyatını şimdiden çok merak ettim????
  • çok güzel bir ürün fakat usb3 destekli anakart kaç kişide varki ben anakartı daha yeni değiştirdim yeni anakart almayada niyetim yok bari pci usb3 kartlar gelsede alsak
  • Hdd kullanan sistemlerde bu flash disk bu okuma yazma hızlarını yakalayamaz hdd dar boğaz yaratır. Usb 3.0 ile beraber flash disklerde yeni bir devir açılacak öyle görünüyor.
  • yaklaşık 6-7 sene önce ibm'in 1TB lık prototip yaptığını okumuştum
  • herkesden once sizde olsun bu urun.
    www.postamerika.com 'a uye olun amerika adresiniz olsun. bu urun adresamerikaniza gelsin ordan da en gec 3 gunde kapiniza gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: memanet

çok güzel bir ürün fakat usb3 destekli anakart kaç kişide varki ben anakartı daha yeni değiştirdim yeni anakart almayada niyetim yok bari pci usb3 kartlar gelsede alsak

Kardeş merak etme pci dan dahili takılacak kartlarla 2 tane usb 3.0 yuvan olur bu tarz ürünlerde çıkar yakında.
  • Tahminnen ne olur acaba fiyatı? Fikri olan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.