Şimdi Ara

Kingston'dan 1600$'a DDR3 bellek kiti, işte detaylar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dünyanın en büyük bellek üreticilerinden Kingston, yüksek kapasiteli DDR3 bellek kitini duyurdu. Firmanın üç kanal bellek desteği sunan Intel Bloomfield platformu (Core i7 900 serisi ve X58 çipset) için hazırladığı bellek kiti, her biri 4GB kapasiteli 6 adet özel soğutuculu bellek modülünden oluşuyor. 1598$ seviyesinden pazara sunulan 24GB'lık kitin yanı sıra çift kanal bellek desteği sunan LGA 1156 formundaki Intel işlemciler (Corei i3, Core i5, Core i7) içinse yine her biri 4GB kapasiteli 4 modülden oluşan 16GB'lık kit hazırlayan Kingston, bu kiti ise 1065$ seviyesinden satışa sunuyor.

Kingston yüksek kapasiteli bellek kitlerine ek olarak Kingston, 2.5-inç boyutundaki yeni SSD sürücüsünü de pazara sunuyor. Boot sürücüsü olarak kullanılması planlanan 30GB kapasiteli yeni SSD, 180MB/sn okuma ve 50MB/sn yazma hızlarını destekleyen ayrıca Windows / TRIM uyumluluğu bulunan sürücü yurt dışında 109$ seviyesinden kullanıcıların beğenisine snulyor.

• petrol kralı olsaydım alırdım ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: okyanusum

petrol kralı olsaydım alırdım ...

ya petrol kralı olmak lazım yada kingstonın sahibiyle akraba falan
    haber için teşekkürler
  • bu bellekler tek başına bir sistemin bütün yaptığını yapıyorlar olsa gerek!Bu fiyata sistem toplanıyor hemde iyisinden
  • Resmen ben bi fiyat sallayayım bi kodaman çıkarsa satarım anlayışı olmuş ...
  • Firmaların birbirlerine sükse yapmak için piyasaya sürdüğü tepe ürünlerden biri bu. Bak ben bunu yapabiliyorum diyorlar özetle. Yoksa şu an için bizi ilgilendiren bir durum değil.
  • Ben en son 2x4gb'da birakmistim PC islerini, teknoloji ne seviyelere gelmis Notebook'ta en son kac GB acaba..
  • Dünyada bulunmayan bir maden yada metaldenmi yapılmış acaba?
  • onun fiyatı ne öle ya

ben o fiyata sistem toplarım hocam aman bizden uzak dursun

ayrıca haber için teşekkürler...

• Mhz'si yazmıyormu benmi görmedim ?
  • görende dominator gt gibi bellekler yapıyor zannetcek
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.