Şimdi Ara

Samsung'dan kızaklı yeni bir cep telefonu yolda; S5550

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
7.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• (Samsung S5550)

Güney Kore'nin mobil iletişim devi Samsung'un kızak mekanizmasına sahip yeni bir cep telefonu bugün meydana çıktı.

Bir İspanyol sitesinde boy gösteren S5550, alışılmışın dışında tasarımıyla ön plana çıkıyor. Katalogda verilen kısıtlı bilgilere kısaca göz gezdirdiğimizde MySpace, Facebook ve Twitter gibi arkadaşlık - paylaşım siteleriyle entegrasyon, 5 megapiksel çözünürlüğünde kamera, led flaş ve AMOLED ekran göze çarpıyor. AMOLED teknolojisi, LCD'ye göre daha düşük güç tüketiminin yanısıra daha yüksek kontrast oranı gibi avantajları barındırıyor.

Samsung S5550'nin resmi tanıtım tarihi ve fiyat seviyesi belirsizliğini koruyor.

• S5550'nin tuş takım dizyanı güzelmiş.
  • ortaya birde superman logosu konsa tamam olcak :)
  • Yemin ediyorum lafı ağzımdan aldın. Aynı Superman logosu olmuş...
  • Samsung'un biraz daha hoparlör kalitesine önem vermesi gerekiyor.

Şahsım adına çok yetersiz ve kaliteli değil.
  • Tanıtım günü ve fiyat aralığı belirsiz dediğiniz telefonlardan Samsung S5500 Türkiye'de S5503 adı altında yaklaşık 400 TL fiyat ile satışta. Bilginize...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Tanıtım günü ve fiyat aralığı belirsiz dediğiniz telefonlardan Samsung S5500 Türkiye'de S5503 adı altında yaklaşık 400 TL fiyat ile satışta. Bilginize...

Uyarı için teşekkürler, dikkatimden kaçmış. İçeriği tekrardan düzenledim.
  • Ön inceleme
    S5550 Shark 2

http://www.gsmarena.com/samsung_s5550_shark2-review-438.php

kızaklı telefonda oldukça güzel bir çizgi, yeni bir renk, sınıfında başarılı özellikler, oldukça beğendim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 15 Ocak 2010; 16:31:20 >
  • Acaba dokunmatik ekran mı?
  • Hepsiburada.com sitesinden alıp kullanan birinin yorumuna göre 11 saat kadar konuşma yaparak şarjını tüketmiş olması diğer Samsung modellerine göre pilde ve tasarrufta büyük atılım yaptığını gösteriyor bu modelin. Amoled teknolojisinin görüntü kalitesi ve tasarrufu bu modele yansımış sanırım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.