Şimdi Ara

Dokunmatik ekranlı LG GD880 gizlice görüntülendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
9.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony Ericsson Xperia X10'un küçük kardeşi olacağı iddia edilen Robyn'nin dışında bugün gizlice görüntülenen cep telefonlarından birisi de LG GD880 oldu.

Cell Passion cephesinden gelen söylentilere göre

102 x 47.2 x 9.95 mm boyutlarında dizayn edilen GD880'de 3.2 inç 854x480 piksel dokunmatik ekran, dört band GSM - UMTS desteği, 5 megapiksel çözünürlüğünde CMOS kamera, 100 MB dahili bellek, 32 GB'a kadar microSD kart desteği, Bluetooth, FM radyo, A-GPS ve 900 mAh kapasiteli batarya yer alabilir.

Fiyatın 350 Euro civarında olacağı tahmin edilirken resmi tanıtım tarihine ilişkin bilgi verilmedi.

• kutu gibi :S çok kötü tasarım var.Forograf makinasından bile daha kaba :)
  • İşletim sistemi belli değil galiba.
    900 mAh kapasiteli batarya küçük keşke 1200 mAh veya üzeri olsaydı.
  • koseleri de ammada keskın miş...biraz daha yuvarlak haylı olsa daha iyi bi gorunum olabilirdi...
  • Ben çok beğendim tasarımını. Elde burada göründüğünden çok daha güzel görüneceğini düşünüyorum. LG tasarımdan anlayan birkaç markadan biri. Bazen kötüler de çıkabiliyor ama iyiyi nerede kötüyü nerede kullanacağını biliyor.
  • 900mah batarya bir tur saka herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeLyMaymun

900mah batarya bir tur saka herhalde.

Verilen bilgiler söylentiden ibaret olduğu için kesin bir şey söylemek zor. Ancak dokunmatik ekranlı telefonlarda 900 mAh bataryanın yetersiz kalabileceği doğru.
  • Sonunda 10cmlik bir tel.. Çoklu dokunmatik değil galiba :(
  • 2.5 inç harici hardisk gibi görünüyor.
  • Yıllardır cep telefonu kullanırım LG kadar kötü bir cep telefonu görmedim. Sadece telefonun dış tasarımı güzel bunun dışında!.

Mesajları, resimleri gizlemek artık her telefonda varken bu telefonda (LG GD 880) yok, müşteri hizmetlerine telefonda açsanız mailde atsanız web sitesinden de yazsanız çare yok, müşteriyi takm...ıyorlar.

Bilgisayar üzerine kurulan LG PC Suite IV devamlı hata veriyor, bırakın güncelleştirmeyi telefonumdaki kişileri bile yedekleyemiyorum.

Telefon çok yavaş, müzik açmak için rahat 1.5 dk bekliyorum; pili çok az gidiyor ve dengesiz bir bakıyorsunuz full gözükürken 30 dk sonra 1 çubuk kalmış.

Yukarıdaki sebeplerden siz siz olun LG 'den Cep Telefonu alıp paranızı çöpe atmayın, tasarımları çok güzel ama içi boş yazılım kötü, destek kötü, güncelleme yok vs. Özellikle LG almayın benim içim yandı şahsen para verip aldığım için, bir dahada LG'den hiçbir şey almam.

• cep telefonu satış uzmanıyım.gs 880i erkenden inceleme şansına sahip olmuşdum.telefon harika tasarıma sahip.dokunmatiği muhteşem algılaması süper.wifi görüntülü konuşma mevcut.800 civarı bi fiyatı olacak.yanlız lg telefonların bazılarında yazılımsal sorunlar çıakbiliyor.oda ürünün eksi kversiyonla satışa çıkarılmasından kaynaklanıyor.pc suit ile yazılım versiyon sorununu halledebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Yıllardır cep telefonu kullanırım LG kadar kötü bir cep telefonu görmedim. Sadece telefonun dış tasarımı güzel bunun dışında!.

Mesajları, resimleri gizlemek artık her telefonda varken bu telefonda (LG GD 880) yok, müşteri hizmetlerine telefonda açsanız mailde atsanız web sitesinden de yazsanız çare yok, müşteriyi takm...ıyorlar.
    Bilgisayar üzerine kurulan LG PC Suite IV devamlı hata veriyor, bırakın güncelleştirmeyi telefonumdaki kişileri bile yedekleyemiyorum.

Telefon çok yavaş, müzik açmak için rahat 1.5 dk bekliyorum; pili çok az gidiyor ve dengesiz bir bakıyorsunuz full gözükürken 30 dk sonra 1 çubuk kalmış.

Yukarıdaki sebeplerden siz siz olun LG 'den Cep Telefonu alıp paranızı çöpe atmayın, tasarımları çok güzel ama içi boş yazılım kötü, destek kötü, güncelleme yok vs. Özellikle LG almayın benim içim yandı şahsen para verip aldığım için, bir dahada LG'den hiçbir şey almam.

mesajları resimleri videoları şifre ile gizleyebiliyorsunuz bilmeden sallamışsınız gibi geldi bana

• Tasarımı iyi bence.
  • ıyı gunler lg mını de sms lerı mesajları nasıl sıfrelıyoruz konman4245 bulamadım yardımcı olursanız cok sewınırm
  • acaba mesajları nasıl sıfreleıyoruz
  • konman hocam yardımcı olmuyor sıtedede bılen yokmu yoksa satacagm telı
  • ben cihazı alalı 1 ay oldu.çok memnunum şuanda.fotoğraflar video öçekimi ve dokunmatiği mükemmel. mp4 videoları hd kalitesinde.wifisi gayet hızlı.şarşı iyi gidiyor.internet çok götürüyor fakat.tasarım harika.hatunların hepsi hasta oldu telefonuma:) telefon gayet hızlı.hatta öteki telefonlarıma göre çok daha hızlı.windows olmadığı için yavaşlama sorunu tyok.istediğim menuye hemen ulaşabiliyorum.herkese tavsiye ederim.mükemmel bir alet.
  • arkadaşlar tel iyi tamamda bende severak aldım ama şarz.
    olayına gelınce cok az gıdıyor lutfen buyuk batarya alma
    şansımız varmı lutfen eyer varsa msj atın 0537 274 08 00
  • LG GD 880 türkçe karakter sorunu var.

gelen mesajın içeriğindeki ş-ğ-ç-ş gibi karakterler olmuyor. ne yapabilirim.
  • bende lg gd 880 var ama internete giremiyorum ve internet ayarı yapamıyorum nasıl yapabilirm yardım edebilir misiniz...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.