Şimdi Ara

Sony Ericsson, Xperia X10'un kırpılmış versiyonu ''Robyn'' üzerinde mi çalışıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
3.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Teknoloji meraklıları Sony Ericsson'un Android tabanlı ilk akıllı telefonu Xperia X10'u beklerken Robyn kod adlı yeni bir cihazın fotoğrafları GSM Arena tarafından yayınlandı.

Tasarım açısından X10'un kırpılmış versiyonunu bizlere anımsatan Robyn'nin Android işletim sistemini kullanacağı ve 5 megapiksel çözünürlüğünde kamera, 3.5 mm jak girişi, microUSB portu, WI-FI bağlantısı gibi özelliklere sahip olacağı rivayet ediliyor. Bir diğer rivayete göre de Sony Ericsson Robyn, 14 şubatta Mobil Dünya Kongresi'nde düzenlenecek etkinlik kapsamında tanıtılabilir. Her zamanki gibi telefonun klondan ibaret olmamasını umuyoruz.

• ekran kaç inç acaba? baya küçük görünüyor resimde
  • İnşallah klon değildir ama çok küçük olmuş adamın cebinde kaybolur bu
  • ekran boyutu 4.inç.ti sanırım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: m35

ekran boyutu 4.inç.ti sanırım :)

x10 4 inç bu olsa olsa 3 inç dir.
  • rachael jalolu hazel kurara hikaru naite artik boyle moda oldu sonyde robiyn hangi seri peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: canuygar

rachael jalolu hazel kurara hikaru naite artik boyle moda oldu sonyde robiyn hangi seri peki?

hakkaten daha önceden vrmıydı bilmiorum ama sanırsam w995le moda oldu bu
  • birinin ekranı çok büyük diğeri çok küçük

ortası çıkarsa ideal olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasa_iliç

quote:

Orijinalden alıntı: m35

ekran boyutu 4.inç.ti sanırım :)

x10 4 inç bu olsa olsa 3 inç dir.

ben bunu x10 sandım yol yorgunlugu görmemiş yok sayın o yorumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rezalet forum -- 6 Ocak 2010; 20:37:30 >

• bır se fanı olarak multı touch yoksa neye yarar dıyorum soğdum x10 dan da nezaman multi çıkar o zaman geri donerım yaşasın k850 oleyyyyyyyyy
  • X10 kadar güzel durmuyor, fazla küçültülmüş sanki. X10'un üstten bastırılmış hali gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NS_85

X10 kadar güzel durmuyor, fazla küçültülmüş sanki. X10'un üstten bastırılmış hali gibi.

aslında benim gibiler için bi bakıma iyi olmus ama biraz fazla küçülmüş bu az bişey uzun olabilirdi hatta 2sinin ortası daha iyi olurdu ...

ama bu ufak boyutlu olanı benim için x10dan daha iyi cepte taşicaz bunuda nasıl olsa eee sürekli öyle kocaman bi ekrana ihtiyacım olmicana göre benim için daha ideal :D
    ayda bir yolda gidip gelirken film izlerim 3inç.lik bir ekran her türlüde yeter otobüs koltugunda zaten 20cmden izlemek zorunda kalıyorsun her türlü robyn x10dan daha önde benim için :D
  • arkadaslar peki ney bu tlfn walkman mi cybershot mu s serisi mi g serisimi mesela aino'da oyle turu ne?
  • quote:

arkadaslar peki ney bu tlfn walkman mi cybershot mu s serisi mi g serisimi mesela aino'da oyle turu ne?

aino u serisi bu x serisi xperia x10 mini...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rezalet forum -- 7 Ocak 2010; 0:39:41 >
  • Hmm sagol m35 hele ainoyla ilgili u10diye bisey duymustum seddat'tan iyi guzelmis x serisi robyn resmiyet kazandimi?
  • hehh ...tam benlik telefon adı üstünde CEP telefonu .....ne o öyle şamar gibi cihazlar telefon dedigin böyle bişey olmalı........
  • quote:

Hmm sagol m35 hele ainoyla ilgili u10diye bisey duymustum seddat'tan iyi guzelmis x serisi robyn resmiyet kazandimi?

valla orasını bilmiyorum bakalım ama adı dolaştıgına göre çıkabilir çünkü rachel gerçeten çok büyük hissi veriyor...

okadar büyük degil mesela benim htc p3300 ile aşa yukarı aynı ebatlarda genişlik ve uzunluk olarak sadece ince ama bu robyn.in boyutları çok ufak olucak gibi inş. çokta minik olmaz... asus p320 kadar olsa yeterli :)

hem taşırken sorun olmaz hemde full özellikli bi tel olur :)
  • Evet tabiki ufak olmasi daha iyi daha kullanisli hem x10 satio falan I phonenin yerini asla tutmaz naparlarsa yapsinlar ama robyn tam sonyericsonculara gore super olmus
  • quote:

Evet tabiki ufak olmasi daha iyi daha kullanisli hem x10 satio falan I phonenin yerini asla tutmaz naparlarsa yapsinlar ama robyn tam sonyericsonculara gore super olmus

ayfon o facia tasarımı degiştirmeden ben onu elime bile almam :) ekran kalitesine ara yüzüne lafım yok kesinlikle ama o tasarım olmaz benim gözümde takla atsa boş :D
  • ya iphone x10 tartismasina donmesinde konu iphonenin hakkini yiyor herkes kardes adamlar yapmis 10numara tlfn abi dogruya dogru ayni wallaha bende senin gibi tasarimi hosuma gitmiyor buyuk duruyor ama ipod touch eger iphone olsalmis incecik makul boyutta of alirdim hemen dur bakalim su aralar aino var kuzenimde onu kurcaliyoruz :-)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.