Şimdi Ara

DERS ÇALIŞAMIYORUM..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
8
Favori
37.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Selam arkadaşlar. Bende Ygs-Lys sisteminin bir mağduruyum. Aslında çoğumuzun problemi olan bir probleme sahibim ders çalışamıyorum bu ilk senem bu sene kazanmak istiyorum ama olmuyor yani dersin başına bir türlü oturamıyorum. Başlarda problemimin bilgisayar olduğunu düşünüyordum sene başında bilgisayarımı kaldırdım fakat olmadı kendime başka oyalancak şeyler buldum ama gene dersin başına oturmadım. İçimden gelmediği halde gerçekten ders çalışmak istiyorum ama genede yapamıyorum 1 sene daha kaybetmek de istemiyorum. Bu sıkıntıyı bir şekilde aşan arkadaşlarımız faydalı olacak şeyler söylerse gerçekten sevinirim..

Bu durum canımı çok sıkıyordu içimi dökmek istedim. Okuyan herkese teşekkürler. =)

İyi Forumlar.

Edit 2013 : Bu konuyla ilgili çok fazla soru aldığım için herkese burdan cevap vermenin daha mantıklı olacağını düşündüm. Malesef o dönem içinde de ne yapsam tam randımanlı ders çalışamadım ( son zamanlarda kendimi biraz sıkarak özel bir üniversite de hukuk fakültesine yerleşebildim. ) o yüzden sizlere verebilecek bir sistem ya da yöntemim yok ama bir tavsiye verebilirim. Herşeyi önce kafanızda bitirin. Kafanızda oluşturmadan pratiğe dökemiyorsunuz.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.