Şimdi Ara

Lenovo'dan oyuncular için masaüstü bilgisayar: IdeaCentre K320

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
4.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adını IBM'in bilgisayar bölümünü satın alarak duyuran Lenovo bugün itibariyle Çin'in en büyük, dünyanın ise en büyük dördüncü bilgisayar üreticisi konumunda. 2010'a hızlı bir başlangıç yapan firma, arka arkaya duyurduğu yeni modellerle gündemde kalmayı sürdürüyor. Firma bugün yaptığı açıklama ile oyuncular için hazırladığı IdeaCentre K320 isimli masaüstü bilgisayarını da tanıttı.

Agresif bir tasarıma sahip olmasa da aynı sınıftaki pek çok rakibine kıyasla daha gösterişli bir dizaynı olan IdeaCentre K320, Intel platformunu temel alıyor ve Core i7 800 serisi işlemcilerle konfigüre edilebiliyor. Kullanıcıların ihtiyaçları ve bütçeleri doğrultusunda inşa edebildikleri sistemde ekran kartı olarak çift GPU'lu ATi Radeon HD 5970 te seçilebiliyor.

8GB'a kadar bellek desteği sunan IdeaCentre K320, 1TB kapasiteli iki sürücü ile yüksek depolama alanı sunabiliyor. Optik sürücü olarak DVD yazıcı veya Blu-ray ile konfigüre edilebilen oyuncu bilgisayarının diğer özellikleri arasında çok formatlı kart okuyucusu, 10/100 Ethernet, WiFi, TV alıcısı ve ortam durumuna göre ekran parlaklığını ayarlayan Birght Vision teknolojisi gibi özelliklere yer veriliyor.

Satışına önümüzdeki ay içerisinde başlanacak Lenovo IdeaCentre K320, yurt dışında 600$ seviyesindeki başlangıç fiyatıyla raflardaki yerini süsleyecek.

• Çok şekil bilgisayarmış.
    lenovo kullanıcısı olarak laptopumdan gayet memnunum ama masaüstü bilgisayarını evim için alacağımı sanmıyorum.
    masaüstünde toplama bilgisayardan kolay kolay vazgeçmem.
  • quote:

SPETNAS :

Çok şekil bilgisayarmış.

lenovo kullanıcısı olarak laptopumdan gayet memnunum ama masaüstü bilgisayarını evim için alacağımı sanmıyorum.

masaüstünde toplama bilgisayardan kolay kolay vazgeçmem.

Katlıyorum. Toplaa en uygunu. Ama böyle şekil kasa bulabilmek sorun; Acer ve Alienware gibi...
  • Kasası Muhteşem Harika Stabil
  • katılmıyorum oyuncu bilgisayarı dediğin canavara benzemeli bu çok sade ve basit duruyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: IhtiyarDelikanli

katılmıyorum oyuncu bilgisayarı dediğin canavara benzemeli bu çok sade ve basit duruyo

Bencede. Biraz daha agresif görünüşlü kasa kullanabilirlermiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flee -- 5 Ocak 2010; 23:14:49 >
  • Kasa oyunculara hitap etmiyor ama

(Oyuncular için demiyorum)

Benim gibi internette gezinenler,Film filan izliyenler için süper bir kasaya benziyor tasarımı güzel,sade tam istediğim gibi

Çoluk,çocuk işi yok yani gereksiz şeyleri 10 üzerinden 10 verdim kasaya
  • kasa gerçektende çok güzel ama 5970 o kasaya sığarmıki
  • Kasa harbi güzel ya...Acaba kasa ne marka ne model ???
  • Ben de toplamadan yanayım ama bu tip sistemlerin kasasından faresine kadar tasarımları birbirlerine uygun ve bütünlük içinde oluyor. bu yüzden tercih edilebilir
  • Hobar senin dediğinde doğru ama toplama ile arasındaki fark vermeye değermi acaba
  • Kasası Harika Stabil Muhteşem
  • Bu kasa oyun bilgisayarı adı altında satılan bir sistem icin asla ve asla yeterli hava akımını saglayabilecek yetenekte gozukmuyor. cok yetersiz bir kasa
  • IdeaCentre K320 yerine game,action,combat vb vb deselermiş amaca daha yönelik bir isim olurmuş

IdeaCentre tasarım, çizim, fikir üretmeye uygun işler için daha uygun

bunun dışında donanımda kullanıcıya opsiyon sunulması çok iyi olmuş
  • Toplamadan vazgeçmem.
  • karizmatik doğrusu
  • çok güzelmiş,kasanın ortasındaki kırmız çizgi ışık mı yok sticker mı?
  • bilgisayarın görüntüsünü pek beğenmedim fakat özelliklerini okuyunca ağzım açık kaldı sadece işlemcisi ve ekran kartı 2000 liranın üstünde yazıda yurt dışında 600$'dan satılmaya başlanacak deniyor ülkemizde bu makinayı 3000$'a anca toplarsın yazıya inanamadım isteyen parça fiyatlarına baksın bide yukardaki fiyata yazılım anakart falan belirtilmemiş
  • oyunlar icin süper sadece oyun icin deyil

• quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

Ben de toplamadan yanayım ama bu tip sistemlerin kasasından faresine kadar tasarımları birbirlerine uygun ve bütünlük içinde oluyor. bu yüzden tercih edilebilir

Ya anti sosyal ya da aşırı işsiz insanlar ancak 7/24 oyun oynarlar. İşi yazılım ya da oyunla alakalı(tanıtım inceleme vs.) olanlara sözümüz yok tabi ki...

O yüzden fiyatı uygun olduğu sürece alırım bu tip oem sistemleri.

Toplama da ya el becerin olacak modifiye yapacaksın ya da aldığn razı olacaksın.

Ayrıca aşırı agresif tasarımları hiç bir zaman sevmemişimdir de.

Sade olsun soğutması yeterli olsun kafi benim için.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.