Şimdi Ara

2010'da hayatımıza neşe katacak yenilikler!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
22.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teknoloji Gündemi'nin yeni yıldaki ilk bölümünde; Bolumsonucanavari.com Genel Yayın Yönetmeni Erdinç İyikul ve 7/24 hiç mola vermeden dünyadaki gelişmeleri bizlere aktaran vaz geçilmez editörümüz Erdi Özüağ ile 2010'da hayatımıza girecek yeni teknolojileri konuşuyoruz.

[wvp=1432]

• erdi bey artık biraz daha yavaş konuşursa daha rahat anlayacağız olayları
  • Teşekkürler bu güzel sohbet için. Bu arada Stormbirds mükkemmel görünüyor.
  • Ben de 3D'nin tam gelişmediğini düşünenlerdenim. Hem görsel açılardan hem de vücut ile entegrasyonu ile ilgili olan açılardan.
  • Mükemmel bir soyleşi... Mükemmel haberler...

Video baya uzundu ama videoda dikkatimi çeken bi çok ayrinti oldu....

PlayStation 4 ün bu yil içinde veya 2011 yilinin başlarinda çikicagi biraz belli oldu gibi... yani 3D görüntü olsun bi çok yenilik olsun Sony'nin geliştirmeyi planladigi projeleri tekrar PlayStation3'e entegre edicegini sanmiyorum.. Yani Playstation 4 olabilir mi acaba diye düşünüyorum şuan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 5 Ocak 2010; 3:20:00 >
  • O yelek neymiş öle yahu .Mouse'a titreşimde iyi olurdu be :/
  • Güzel bir sohbet olmuş , teşekkürler .
  • Mükemmel bir söyleşi olmuş, baştan sona sıkılmadan izledim. Emeği geçen herkese teşekkürler.
  • Güzel bir söyleşi.
    Şu fps oyunlarındaki yelek ve titreşimli mouse ilgimi çekti. mesela bugün bir oyunda vurulduğunuzda vuraluan asker oyun tarafından yazılımsal olarak zorlanıyor. bunun yerine mouse öyle bir titrese ki nişan almakta zorlansam ve mousea göstereceğim mukavemete göre oyundaki asker de daha az etkilense.

netbooklar konusunda ise tüketici son derece bilinçsiz ekran çözünürlüğünün ne demek olduğunu bilmeden alan insanlar var. Amd tarafında hem işlemci hem gpu (ferrari one)olarak daha iyi çözüm olmasına rağmen piysada amd tabanlı cihaz yok denecek kadar az ve bunun sonucu olarak satıların nerdeyse hepsi intel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobar -- 5 Ocak 2010; 4:02:42 >
  • nvidia iyi geliyor bakalım :)
  • Stormbirds dehşet bir oyuna benziyor ne zaman çıkar
  • Teşekkürler çok güzel bir söyleşi soluksuz izledim.Stormbirds i ilk defa görüyorum güzel görünüyo

Bu teknoloji haberlerine de iyice bağımlı olduk.İnsanların hayatını kolaylaştıran, gelişen bu teknoloji nereye varacak acaba
  • usta yavaş konuş atne tane : ) biz böylede seviyrouz ama başkaları anlamaya bilir o fermi diyişi nedir ya : ) ne oldugu belli degil tanımasak anlamıyacagız seni bıraz yavaş hadi fuarda zaman var ama burda ofistesiniz
  • bu forumu seviyorum..
  • güzel haberler, teşekkürler.
  • siz aşmışssınız bir Dh uydu kanalı bekliyoruz sizeden harikasınız...
  • Erdi'ye daha öncede söyledim tane tane konuş diye ama nedense ardından kowalayan var gibi 250 fps ile konuşuyor :p

Çok keyifli idi gerçekten kendimi aranızda hissettim. Bu tür söyleşilerin devamını bekleriz.
  • Çok güzeldi.
  • Arkadaşlar videonun tamamını seyredemedim cryengine 2 ve crysis 2den herhangi bir haber var mı?
    videoda bahsedilmiş mi?

Untmadan söyleşi için teşekkürler.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.