Şimdi Ara

Peugeot 5008 (1651. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.530
Cevap
147
Favori
1.646.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16491650165116521653
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2011 model Şubat ayında aldığım aracimdaki kronik arka amortisör sorununu garantisi bitmis olmasına rağmen peugeot Türkiye ile yaptigim görüşmeler sonrasinda ciddi indirim yaparak degistirme kararı alınmıştır. Peugeot Türkiye ye musteri memnunuyetini bu denli on planda tutugu icin Teşekkür ediyorum ve 2003 yilindan beri dogru karar vererek dogru markayi kullandigim içinde cok memnunum. Ayrıca eger aldigim arac servis kontrolünde bir araç oldaydi hic ucret almadan yapabilirlermis ama arac en son 2012 de servise gitmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ıslak görünüm carnauba cila uygulamam altında sonax pasta uygulaması vardır elle yapılmıştır...

yolu kayıt eden navıextras radar dahıl full ürüm navigasyon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webbee -- 3 Mayıs 2016; 9:27:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: o_madmax

2011 model Şubat ayında aldığım aracimdaki kronik arka amortisör sorununu garantisi bitmis olmasına rağmen peugeot Türkiye ile yaptigim görüşmeler sonrasinda ciddi indirim yaparak degistirme kararı alınmıştır. Peugeot Türkiye ye musteri memnunuyetini bu denli on planda tutugu icin Teşekkür ediyorum ve 2003 yilindan beri dogru karar vererek dogru markayi kullandigim içinde cok memnunum. Ayrıca eger aldigim arac servis kontrolünde bir araç oldaydi hic ucret almadan yapabilirlermis ama arac en son 2012 de servise gitmiş

Merhaba. Bende foruma sikayet icin girdim, sizin cevabinizi gordum.

2012 model arabamdan lokurtu sesi gelmeye basladi. Duzgun yolda hic bir problem yok ama cok yavas gitsemde bozuk yolda lokurtu sesi duyuyorum. Ses sanki hem onden hem arkadan geliyor gibi.

Bu problem, sizinki ile ayni problem mi?
    Birde benim arabaminda garantisi bitti. Bu durumda ucretsiz degisim icin servis ile degilde peugeot turkiye ile mi gorusmem lazim?

Tesekkurler

• Hd kayıt yapan navigasyon (yaz geldi olmazsa olmaz)
    online trafik bilgisi 1080hd kayıt özelliği 7inç ekran igo son sürüm harita 41 ülkenin full haritası uydu atlas çekim en az 6 uydu evde dahil 4 den aşağı düşmüyor .... ayrıca radar ve hız kameralarınıda tarafımdan yüklüdür. uzun yoldakı radarlar dahıl full navıgasyon 3 adetten son 1 adet fiyat 97 dolar....ilk gelen alır
    kutu içinde çakmak şarj aleti pc bağlantı kablosu tutma vakum aparatı vardır
    tarafımdan ilave aksesuarlar sıfır..
    5 m usb kablosu araçta gizlenmek için (piyasa f 25tl)
    16gb kayıt için sdcard (piyasa f 25tl)

0532 2918484 HARUN...

• webbee kullanıcısına yanıt
    kısa sürede satıldı ilgiize teşekkürler............
  • Egguzel kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla bu sıkıntı 2011 lerde var ve sadece arka amortisör lerden geliyor.Öncelikle bir servise gidip sorunu tespit ettirmeli ve ondan sonra sikinti fabrikasyon birşey ise peugeot ile görüşebilirsiniz

• merhaba üstadlar.
    babama 5008 almayı düşünürken kendime 308 bakmaya başladım.
    bikaç tane buldum.
    2011 ve üstü dizel otomatik 40 bin tl civarına temiz arıyorum.

son bulduğum araç access paket park sensörü yok.

park sensörü taktıracağıma navigasyonlu tv li geri görüş kamerası tatırayım diyorum.

CYCLONE marka konudan da takip ettiğim kadarıyla uyumlu.

5008 lerde CYCLONE 2 sini kullananlarda var 1 inide.

şimdi ben 308 bu CYCLONE 1 taktırsam yol bilgisayarını anlık yakıt sarfiyatını falan görebilecekmiyim?

tv si arka görüş kamerası nasıldır?

dokunmatiği ve sorun çıkarıp çıkarmamasıyla ilgili ne dersiniz.

308 forumu canlı değil,5008 konusuda favorilerimde her gün bakıyorum.
    tecrübeli arkadaşların yardımlarını fikirlerini bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kral1840

merhaba üstadlar.
    babama 5008 almayı düşünürken kendime 308 bakmaya başladım.
    bikaç tane buldum.
    2011 ve üstü dizel otomatik 40 bin tl civarına temiz arıyorum.

son bulduğum araç access paket park sensörü yok.

park sensörü taktıracağıma navigasyonlu tv li geri görüş kamerası tatırayım diyorum.

CYCLONE marka konudan da takip ettiğim kadarıyla uyumlu.

5008 lerde CYCLONE 2 sini kullananlarda var 1 inide.

şimdi ben 308 bu CYCLONE 1 taktırsam yol bilgisayarını anlık yakıt sarfiyatını falan görebilecekmiyim?

tv si arka görüş kamerası nasıldır?

dokunmatiği ve sorun çıkarıp çıkarmamasıyla ilgili ne dersiniz.

308 forumu canlı değil,5008 konusuda favorilerimde her gün bakıyorum.
    tecrübeli arkadaşların yardımlarını fikirlerini bekliyorum.

Anlık yakıt bilgilerini sadece cyclone2 de görebilirsiniz.

İyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Tornio T kullanıcısına yanıt
    Benim de yağışlı havalarda park sensoru sürekli ötüyor, kuruyunca normale dönüyor

• melodramm kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam.
  • selamlar 2013 yılın da 5008 sahibiyim. lakin foruma bir türlü giriş yapamadım yöneticilerde ilgilenmediler. bütün sayfaları tek tek okudum.Ama şanslımıyım neyim hiç birisi ile karşılaşmadım bakımdan bakıma servisteydim.Diyorumki iyiki almışım ilk sahibi benim son sahibide ben olmayacam ama satsam yine aynısını alırım derim.benim sorunum. wd player a usb li jak yaptım ama bir türlü göstermiyor oglum da baba boş ver ver telefonu o bana yeter diyor. arkadaki usb girişi 12 volt degilmidir. yoksa dönüştürücü alıp telefonu baglamak.Herkese iyi günler 5008 ailesi takibe devam.
  • Evet bugün peugeot Türkiye ile yaptığım görüşme uzerine dky peugeot a gidip arka amortisör leri ciddi bir indirim alarak yaptirdim.Öncelikke peugeot Türkiye ye sonra mukemmel bir servis hizmeti veren dky firmasina Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: o_madmax

Evet bugün peugeot Türkiye ile yaptığım görüşme uzerine dky peugeot a gidip arka amortisör leri ciddi bir indirim alarak yaptirdim.Öncelikke peugeot Türkiye ye sonra mukemmel bir servis hizmeti veren dky firmasina Teşekkürler

Tebrikler

peki 2 amortisör için ne kadar ödediniz acaba ?
  • 189 tl lik olanlardan yoktu ekkerinde yeni gelen 220 tl lik olandan taktikar.746 tutuyordu 250 ödedim

• arkadaşlar tavan çıtası olmayan 5008 lere sonradan tavan çıtası takılabiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2013 gemim

selamlar 2013 yılın da 5008 sahibiyim. lakin foruma bir türlü giriş yapamadım yöneticilerde ilgilenmediler. bütün sayfaları tek tek okudum.Ama şanslımıyım neyim hiç birisi ile karşılaşmadım bakımdan bakıma servisteydim.Diyorumki iyiki almışım ilk sahibi benim son sahibide ben olmayacam ama satsam yine aynısını alırım derim.benim sorunum. wd player a usb li jak yaptım ama bir türlü göstermiyor oglum da baba boş ver ver telefonu o bana yeter diyor. arkadaki usb girişi 12 volt degilmidir. yoksa dönüştürücü alıp telefonu baglamak.Herkese iyi günler 5008 ailesi takibe devam.

Arkada bulunan çakmak soketi 12 volttur.

Usb soket ise sadece orta konsol içerisinde konumlanır ve bazı araçlarda olmayabilir.

Eğer çakmak soketininden bahsediyorsanız 12 volt çıkış verir.

Artı ve eksi uçları doğru bağlamanız yada bağlattırmanız gerektir.

Bunların dışında görüntü almak AV1 den giriş yapıldı ise ilgili ekranda da seçili olması gerekir.

İyi forumlar...

• o_madmax kullanıcısına yanıt
    Bu gün ben de aynı şikayet ile servise gittim, arka amortisörlerin patlak olduğu değişmesi gerektiği soylendi, tanesine 170+kdv+işçilik istediler. Sizin mesajinizdan cesaret alarak indirim talep ettim peugeota mail atacaklarmis, inşallah ben de indirimden faydalanirim. Indirim yapmazlar ise degistirmeyecegim lokurtu sesi çok fazla rahatsız etmiyor

• http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/m8s-4k-3d-android-tv-box-2gb-ram-xbmc-hdmi-dlna-220373887#product-detail Arka kafaliklardaki lcd lerden goruntu almak icin bu cihaz uyumlumudur. Yardim lutfen uyumlu ise 2. eli var almayi dusunuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: bıdık55

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/m8s-4k-3d-android-tv-box-2gb-ram-xbmc-hdmi-dlna-220373887#product-detail Arka kafaliklardaki lcd lerden goruntu almak icin bu cihaz uyumlumudur. Yardim lutfen uyumlu ise 2. eli var almayi dusunuyorum.

AV çıkışından yapılacak bağlantı ile ekranlarda bağlantı mümkündür.

Fakat fiyatı sadece film izlenecek bir cihaz için bence yüksek.

Daha basit bir media player da işinizi görebilir.

İyi forumlar...

• gurkantek kullanıcısına yanıt
    Umarim yaparlar benim arac 33000 km dd sanirim km dusuk olmasi etkili oldu

• 
Sayfa: önceki 16491650165116521653
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.