Şimdi Ara

Peugeot 5008 (1597. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
37.536
Cevap
147
Favori
1.647.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15951596159715981599
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: toprak_55

quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

quote:

http://www.hepsiburada.com/dark-ezcast-kablosuz-hdmi-goruntu-aktarim-kiti-dk-ac-tvezcasttv-p-EVDARKTVEZCASTTV

Linkteki cihazı alıp elimdeki hdmi to RCA dönüştürücü ile arka ekranlara bağlamayı düşünüyorum. Bu sayede IOS ve ANDROID cihazlardan kablosuz görüntü aktarımı yapılabiliyor. Hatta GSM operatörlerinin birinde aylı 6.99 TL ye tv paketi alınabilir. Cep telefonundaki görüntü ekranlara yansıtılabilir. istenirse kayıtlı videolar izlenebilir. küçük çocuklu aileler için kullanışlı olur.

Bu sistemi kurmayı düşünüyorum. Fikirlerinizi alabilirmiyim.

Peugeot 5008

Güzel bir ürüne benziyor, yorumları bekliyoruz.

Birde ekran kontrolü olsa tadından yenmezdi.

İyi forumlar...

Firmayı arayıp sordum RCA dönüştürücü ile kullanabilirmiyim diye, sorun yaşamazsınız dedi.
    Ekra kontrolü derken tam kastınızı anlamadım. Cihaz kablosuz aktarım yapıyor zaten amaç bu.
    Bu cihan için bir uygulama cep telefonuna yükleniyor. Sipariş verdim yarın gelir. Detayları paylaşırım.

ilk defa bir arkadaş böyle bir şey kullanacak... Merak ettik... yorumlarınızı bekliyoruz.. bu arada aylık tv paketi satan opetatörü sizden duydum.. güzelmiş... araştıralım...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

quote:

quote:

quote:

http://www.hepsiburada.com/dark-ezcast-kablosuz-hdmi-goruntu-aktarim-kiti-dk-ac-tvezcasttv-p-EVDARKTVEZCASTTV

Linkteki cihazı alıp elimdeki hdmi to RCA dönüştürücü ile arka ekranlara bağlamayı düşünüyorum. Bu sayede IOS ve ANDROID cihazlardan kablosuz görüntü aktarımı yapılabiliyor. Hatta GSM operatörlerinin birinde aylı 6.99 TL ye tv paketi alınabilir. Cep telefonundaki görüntü ekranlara yansıtılabilir. istenirse kayıtlı videolar izlenebilir. küçük çocuklu aileler için kullanışlı olur.

Peugeot 5008

İyi forumlar...

Firmayı arayıp sordum RCA dönüştürücü ile kullanabilirmiyim diye, sorun yaşamazsınız dedi.
    Ekra kontrolü derken tam kastınızı anlamadım. Cihaz kablosuz aktarım yapıyor zaten amaç bu.
    Bu cihan için bir uygulama cep telefonuna yükleniyor. Sipariş verdim yarın gelir. Detayları paylaşırım.

ilk defa bir arkadaş böyle bir şey kullanacak... Merak ettik... yorumlarınızı bekliyoruz.. bu arada aylık tv paketi satan opetatörü sizden duydum.. güzelmiş... araştıralım...

avea da aylık kota 8.4 gb. imiş... çabuk dolar gibi...

• Tivibu Cep Avea Aylık Paket ücreti tüm vergiler dahil 6,99 TL'dir. Bu ücrete 8.4 GB mobil internet kullanımı dâhildir. Kotanın aşılması durumunda, paket aşımlarınız faturalı hatlarda 0,00246 KR/KB ile,
    faturasız hatlarda ise 0,246 KR/100KB ile ücretlendirilir.

Kota 8.4 gb ama sürekli tv setretmeyeceksiniz. Bir uzun yolculukta kullanılır, bir de şehir içinde kısa sürelerle bence yeterli gelir. Burada benim amacım cep telefonuna indirdiğim videolar vs kablo işi ile uğraşmadan ekranlardan seyretmek. Apple için ayrı Samsung için ayrı kablo ile uğrasmamak. yada o anda bir video bulup onu izlemek. Çocuklar çabuk sıkılıyor. Birde 3 adet çocuğunuz varsa birçok alternatif üretmek durumunda kalıyorsunuz. Bakalım deneyelim görelim. Ayrıca bu cihazı evde tvye bağlarım diye de düşündüm. Beğenmezsem iade ederim. Sadece deneyeceğim bir kaybım olmayacak. İş görürse süper olacak.

Az önce cep telefonumdan 5 dakika tv izledim yaklaşık 55 mb. transfer yaptı, bu hesapla yaklaşık 14 saat tv izlenebilir 8.4 GB lık kota ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toprak_55 -- 16 Kasım 2015; 17:03:30 >

• toprak_55 kullanıcısına yanıt
    ewet... yazın tatil gidiş dönüşte yeterli olur... Siz cihaza bir bakın...

• quote:

Peugeot 5008

Ben daha önce aşağıdaki dönüştürücü kablo ile denedim ancak görüntü alamadım.

http://www.aliexpress.com/item/Wholesale-Black-1080P-5-Ft-1-5m-HDMI-Male-To-3-RCA-Cable-Video-Audio-HDMI/32311126716.html?ws_ab_test=searchweb201556_9_79_78_77_91_80,searchweb201644_5,searchweb201560_9

Sanırım aşağıdaki gibi bir dönüştürücü kullanmak gerek fakat dönüştürücü elektrik beslemeli olduğu için ve araç içerisinde kablo kargaşası istemediğimden hiç alıp denemedim.

http://www.aliexpress.com/item/HDMI-to-AV-Adapter-HDMI-to-CVBS-Converter-HDMI-RCA-Signal-Adapter-NTSC-PAL-Adapter-for/32311597479.html?ws_ab_test=searchweb201556_9_79_78_77_91_80,searchweb201644_5,searchweb201560_9

• Evet bendede 2. gönderdiğiniz kutu şeklindeki dönüştürücü var.
    Hespiburada süperhızlı kargo olduğu halde ürünü göndermemiş sanırım yarın gelecek.
  • quote:

quote:

quote:

Peugeot 5008

İyi forumlar...

Aracın dokunmatik ekranı ile telefonu kontrol etmeyi kastetmiştim.

Yeni honda crv ile multimedia sistemde bu özellik mevcut ve çok çözümsel bir özellik.

Telefonu torpidoya at, tüm işi ekrandan hallet.

İyi forumlar...

• bu özellik crv nin o dandik ekranında varmıymış..? güzelmiş..

• ar-lox ta kullanıyorum bu özelliği, cihaza ek 20 tl montajı yapan delikanlıya vermiştim. 3-5 liralık ek micro uçlu usb kablo bağladı cihaza. ekranı morarmış bir telefon sürekli torpidoda şu an.

Daha önce yayınladığım video da gözüküyordu hatta.

Ekrana bastığı frame sayısı çok yüksek değil birde çoklu dokunmaya alışınca tek parmakla telefonu kontrol garip oluyor :) online tv, navigasyon (torpidoya konmaz ise ) vs için çok uygun.

Yalnız bir ayrıntı var, multimedya cihaz arka ekranlara tv film vs gibi görüntüleri gönderebiliyorken telefon ekranını gönderemiyor. Sadece konsolda telefon ekranı kalıyor.

saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jonjonbaba

Hadi hayırlı olsun konforlu şürüşler

Bugün bende resimdeki yatağı taşıdım 100*200 ölçüleri Aslana sığmaz dediler sığar dedim, az bişey yatağıı bükerek halloldu

Peugeot 5008

ben aynı yatağı baza ile birlikte taşıdım.

• aytac_1973 A kullanıcısına yanıt
    Firma araçları elimizden alacak, bu kamyonet değim mpv diye sahi bazayı nası sığdırdın? :))
  • Başkan bu cyclon temaları benim avgo yada olur herhalde.. uygun zamanda yollasana...
    yahu yakında ticariye çevrilecek ruhsatlar.. =))

• quote:

Orijinalden alıntı: CxOm

ar-lox ta kullanıyorum bu özelliği, cihaza ek 20 tl montajı yapan delikanlıya vermiştim. 3-5 liralık ek micro uçlu usb kablo bağladı cihaza. ekranı morarmış bir telefon sürekli torpidoda şu an.

Daha önce yayınladığım video da gözüküyordu hatta.

Ekrana bastığı frame sayısı çok yüksek değil birde çoklu dokunmaya alışınca tek parmakla telefonu kontrol garip oluyor :) online tv, navigasyon (torpidoya konmaz ise ) vs için çok uygun.

Yalnız bir ayrıntı var, multimedya cihaz arka ekranlara tv film vs gibi görüntüleri gönderebiliyorken telefon ekranını gönderemiyor. Sadece konsolda telefon ekranı kalıyor.

saygılar...

enteresan neden arka kafalıklara gitmiyor sinyal acaba..?

• Benimde merak ettiğim bazı şeyler var!

Kendi arabirimi arka ekranda film oynatırken Win CE 6 ekranına dönebiliyor medya player ı ayrıca çalıştırarak cihaz üzerinde bir başka film oynatabiliyorum. Tabi sesler iç içe giriyor.

Onun dışında Çok parçaya bölünmüş diskler kendi ara biriminde gözükmezken CE de bütün partition'lara sorunsuz ulaşılabiliyor.

Ayrıca daha önce cihazı tanıttığım videoda bazı mkv lerde ses var alt yazı var görüntü yok demiştim. Win CE ye dönünce her şeyi sorunsuz oynatıyor.
    Dar boğaz markanın ara birim yazılımı, ona müdahale şancı olsa yapacak şey çokta...

Çözüm için kurcalamak lazım, ama tek başına sıkıcı bu işler :)

Neyse, fırsat bulursam detaylı kurcalar, bilgi vermeye çalışırım...

Saygılar
  • CxOm C kullanıcısına yanıt
    bir ara kurcalayın bakalım... 512 mb ram. ve 1 ghz cortex işlemciye sahip bu alet... Bende avgo dan sonra bu cihaza veya necvoxa geçeceğim....
    Hafta sonu bir arkadaşın land rover evouge ine bindim. Ön ekranda aynı anda yolcu film veya tv seyrederken... sürücü güvenlik nedeniyle sadece ana ekranı görebiliyor.. çift yönlü ekran.. vay be... bende avgo da radyo kanallarına nasıl manuel isim verebilirim diye düşünüyorum..

• ganeja kullanıcısına yanıt
    Ar-lox ta ayarlarda el freni kontrolü var onu açık tutunca arka ekranlarda görüntü varken cihazda videolar sihah ekran kalıyor...

Sizdeki cihazda da böyle bir ayar olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Evet, o ayar Avgo'da var ama ganeja'nın dediği çok başka. Ön yolcu seyrederken sürücü göremiyor yani tek ekranda iki açıdan iki farklı görüntü var.

Bu arada Avgo'da yaşadığım kitlenme problemlerini iGo yerine Navitel kullanarak büyük ölçüde aştım gibi görünüyor. Sanırım igo sistem kaynaklarını bayağı bir sömürüyordu. Stabilite sorunu yaşayan varsa Navitel'i deneyebilir. Sadece igo'dan sonra alışmak biraz zor olacak sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

bir ara kurcalayın bakalım... 512 mb ram. ve 1 ghz cortex işlemciye sahip bu alet... Bende avgo dan sonra bu cihaza veya necvoxa geçeceğim....
    Hafta sonu bir arkadaşın land rover evouge ine bindim. Ön ekranda aynı anda yolcu film veya tv seyrederken... sürücü güvenlik nedeniyle sadece ana ekranı görebiliyor.. çift yönlü ekran.. vay be... bende avgo da radyo kanallarına nasıl manuel isim verebilirim diye düşünüyorum..

aha başkan duydun mu.. millet neler yapmış..

eee ne zaman başlıyoz proceye?
  • Resmi dün çektim, vitesi manuel yüksek devirde kullandıktan sonra bir bakayım dedim kaput altına.

Yenimi olmuştur bilmiyorum!

Sizde durum nasıl, görünen kurum yada toz sorun teşkil eder mi?

(Motor gücü yada kullanımı etkileyen bir durum yok)

Saygılar

Peugeot 5008
    bence sorun yok.. motordan anlayan ustalarda baksın... =)

• 
Sayfa: önceki 15951596159715981599
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.