Şimdi Ara

Peugeot 5008 (1564. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
37.539
Cevap
147
Favori
1.649.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15621563156415651566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: turkuvaz33

quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

Problem sd kart kaynaklı.

Aynı sorunu @ceyda07 de yaşamıştı.

Şimdi aklıma geldi.

İyi forumlar...

Yeni taktırmama rağmen cyclone 2 yi bu olay şehiriçinde benim de başıma geldi iki kere... Sanıyorum aynı anda navigasyon ile iki uygulama açıkken oluyor. Kitlenme olayı şöyle oluyor bende: Navigasyon başlama görüntüsü ekranda takılı kalıyor. Müzik çalmaya devam ediyor. Arka planda ekranın üzerinde basılacak yerler aklınızdaysa basıldığında işlev görüyor. Ancak arabayı stop edip, birkaç dakika bekledikten sonra düzeliyor. Sd kart aklıma gelmemişti. O zaman üzerinde gelen sd kartta mı sorun var acaba?

Elin çinlisi en ucuz kartı takıp gönderiyor.

İyi bayramlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Tüm forumdaşların bayramını kutlar, seyehat edeceklere kazasız belasız yolculuklar dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar herkese hayırlı bayramlar kazasız belasız sürüşler diliyorum...
  • herkese iyi bayramlar...
    Sağlık ve mutluluk dolu günler dilerim

• Formun değerli üyelerine kazasız belasız yolculuklar ve hayırlı bayramlar diliyorum...

• Herkese iyi bayramlar, yola çıkacaklara kazasiz belasiz sürüşler.

• quote:

Orijinalden alıntı: turkuvaz33

quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

Problem sd kart kaynaklı.

Aynı sorunu @ceyda07 de yaşamıştı.

Şimdi aklıma geldi.

İyi forumlar...

Yeni taktırmama rağmen cyclone 2 yi bu olay şehiriçinde benim de başıma geldi iki kere... Sanıyorum aynı anda navigasyon ile iki uygulama açıkken oluyor. Kitlenme olayı şöyle oluyor bende: Navigasyon başlama görüntüsü ekranda takılı kalıyor. Müzik çalmaya devam ediyor. Arka planda ekranın üzerinde basılacak yerler aklınızdaysa basıldığında işlev görüyor. Ancak arabayı stop edip, birkaç dakika bekledikten sonra düzeliyor. Sd kart aklıma gelmemişti. O zaman üzerinde gelen sd kartta mı sorun var acaba?

Hocam Sd kart alırsanız 16 gb dan büyük olsun Sd kartı 16 lik high speed le değiştirmeme rağmen ikinci defa basıma geldi. Daha dogrusu tam takılmak üzereyken navigasyondan çıktım. Belki benim cyclone daki takılma orijinal Panic navigasyon yerine Kendimin indirdiği İgo primo olabilir. Eğer zamanım olursa 64 lük flash bellekle deniyecegim. Eğer sorun devam ederse cyclone çıkartacağım :) aslında çok memnun kalmadım cyclone kullanımından. Güneşli havalarda zaten ekranı görmen imkansız. Ekranı görmek için günesin arkama düşmesini bekledim. Tabi bu kararımda orjinal müzik sisteminde daha iyi olan ozellikleri de etkili olacak.
    Iyi forumlar...

• Tüm arkadaşlarımın Ramazan bayramını kutlarım. Yola çıkacak arkadaşlarım dikkat edin lütfen bu arada Antalya ' ya gelen arkadaşlarımı çaya beklerim.
  • sanırım ilk msj'ım görünmemiş
    Uzun bir aradan sonra tekrar merhabalar
    Bayramda yolu sivrihisara düşen arkadaşları çaya beklerim..

• İyi bayramlar 5008 ailesi..
  • Herkese iyi bayramlar....

Daha fazlasını göreniniz oldu mu bilmiyorum...rekor tüketim değerleri gördüm..1230 km menzil gördüm. Bursa'ya vardığımda bs'daki tüketim değerini yazsam mııı yazmasam mı.. Nazar değer aslanlara
     Peugeot 5008 Peugeot 5008 Peugeot 5008

• Bak bi ara 1300 bile görmüşüm, unuttumdu😊

4.8 ile geldim. Nasıl oldu ben de anlamadım..rakım farkı pek yok, ondan herhalde..yol da iyi.. E tabi üstün sürüş tekniklerini de atlamayalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

Herkese iyi bayramlar....

Daha fazlasını göreniniz oldu mu bilmiyorum...rekor tüketim değerleri gördüm..1230 km menzil gördüm. Bursa'ya vardığımda bs'daki tüketim değerini yazsam mııı yazmasam mı.. Nazar değer aslanlara
     Peugeot 5008 Peugeot 5008 Peugeot 5008

photoshop var gibi sanki...
    Herkese iyi bayramlar....

• herkese iyi bayramlar...
    bayram günü bu da ne böyle bir uyarı alan oldu mu arkadaşlar
     Peugeot 5008

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • omerka48 kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun,arife akşamı 21:00 gibi sağ ön lastiğime çivi girdi, sürekli iniyor, pazartesiye kadar her gün 200m ilerideki benzincide hava basıyorum. Sizinki gibi değil ama sıkıntı....

Size tavsiyem akü başını sökün 5 dk bekleyip takın düzelmezse, servis yolları.....

Düzelse de en kısa sürede bir özel veya yetkili bir serviste arıza kayıtlarına baktırın ne olduğunu öğrenirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerka48

herkese iyi bayramlar...
    bayram günü bu da ne böyle bir uyarı alan oldu mu arkadaşlar
     Peugeot 5008

ilk defa böyle bir uyarı görüyorum...

• ganeja kullanıcısına yanıt
    Vallaha öyle.. Kendim yapmasam ben de fotoşop mu acaba detdim 115 km hızla epey gittim. İşin ilginci bursaya kadar 4.9 la gidip, ş.içinde yoğun ama hiç durmadan yol aldığım trafikte 4.8 e düştü 😃
  • Mavi beyaz; ice blue
     Peugeot 5008
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

Vallaha öyle.. Kendim yapmasam ben de fotoşop mu acaba detdim 115 km hızla epey gittim. İşin ilginci bursaya kadar 4.9 la gidip, ş.içinde yoğun ama hiç durmadan yol aldığım trafikte 4.8 e düştü 😃

kedidir o kedi 😻
    iyi bayramlar turgutçuğum....

• 😊
    Dönüşte bakacağız yarın kediye😃

İyi bayramlar
  • 
Sayfa: önceki 15621563156415651566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.