Şimdi Ara

Peugeot 5008 (1561. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
37.535
Cevap
147
Favori
1.647.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15591560156115621563
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5008 mi 508 mi ? arada kaldım. Siz neden 508 değilde 5008 aldınız? yorumlayacak arkadaşlar varmı ?
  • pikalos kullanıcısına yanıt
    soru biraz garip olmamış mı sizce de?

çok ayrı sınıfta araçlar ikisi malumunuz. 1. önceliğiniz koltuk sayısı, geniş bagaj ve hacim ise tabi ki 5008. 200 kg kadar hafifliği ve alçak konumuyla 508 in kendine göre avantajları da var tabi. ihtiyaçlarınıza göre karar vermek gerekli.
  • aslan tatilde......

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dragotreis kullanıcısına yanıt
    2 çocuklu aileyiz,5008 mantıklı geliyor ama 508 de çok güzel ,tarz duruyor.Mantığım 5008 al diyor,kalbim 508 al diyor.Arabaların teknik ve donanım özelliklerini biliyorum.
    benim arabanın bagajında şu an 1 adet puset, 1 adet kaykay, bir adet bisiklet, bir adet çekme arabası + ufak oyuncaklar var, üstüne alışveriş falan yapınca da koyacak yer var. 4 adet 10 lt su koydum daha dün mesela. hala da yer vardı. ancak sw araç alır alırsa bunları. ama çocuklar küçük tabi.

önce ihtiyaç, çook sonra beğeni geliyor bizde yani.
  • Tekrardan merhabalar....

Aracımı teslim aldım. Öncelikle belirtmeliyim ki yeni şanzıman gerçekten çok başarılı, vites geçişlerini neredeyse hissettirmiyor, sadece rampa çıkışlarında kararsız kalır ise o zaman vites geçişini hissettiriyor. Yol ve motor sesi yalıtımı konusunda gayet başarılı, ancak 120 km ve sonrasında ciddi rüzgar sesi alıyor. Bunu servise soracağım ama şimdilik daha farklı problem mevcut: aracı teslim aldığımdan beri motor arızası servise gidin uyarısı veriyor, ancak servis hiçbir sorun bulamıyor. Şimdi tekrar ayni arıza uyarısı ile servise geldim, gene bir sorun bulunamadığını Söylüyorlar. Sadece DPF filtresi kendini temizleyememiş, onu da kendileri temizlediler ama arıza lambası hala sönmüyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dragotreis kullanıcısına yanıt
    Reis sen arabaya mini market açmışsın :)Maliye çevirmesin
  • Reason kullanıcısına yanıt
    Yorumlarınız için teşekkür ederim...

Port bagaj işini askıya aldım. Şu an çok acil ihtiyaç değil ancak kışın kayak tatili için gerekli olacak. O zamana kadar tavanda şapka olmadan rahat rahat dolaşırız..:)

Aracı aldığımda ekranların kulaklıklar için şarj aleti çıkmadı. Bunu nereden bulabilir acaba? Servis muhtemelen yüksek fiyat isteyebilir diye sormadım..

Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

İyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailb

Yorumlarınız için teşekkür ederim...

Port bagaj işini askıya aldım. Şu an çok acil ihtiyaç değil ancak kışın kayak tatili için gerekli olacak. O zamana kadar tavanda şapka olmadan rahat rahat dolaşırız..:)

Aracı aldığımda ekranların kulaklıklar için şarj aleti çıkmadı. Bunu nereden bulabilir acaba? Servis muhtemelen yüksek fiyat isteyebilir diye sormadım..

Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

İyi forumlar.

Hocam eski Nokia şarj aleti oluyor ama biraz modifiye yapmaniz gerekiyor diye duymuştum forumda. Sayfa 518 ve 519 da bilgileri bulabilirsin.

Iyi forumlar...
  • eyakut E kullanıcısına yanıt
    Ariza isigi yanmasi normal degil, tanidiginiz bir ozel servis varsa gidin bilgisayardan arizaya sadece baksinlar silmesinler. Hatta ariza aciklamasinin resmini cekin yetkili servise öyle gidin. Size tatminkar aciklama yapamazlarsa servis mudurunu bulup resmi gosterip cevap isteyin. Yani her turk isi gibi sıkıştırın.

• quote:

Orijinalden alıntı: pikalos

5008 mi 508 mi ? arada kaldım.

Siz neden 508 değilde 5008 aldınız?

yorumlayacak arkadaşlar varmı ?

Bir sıfır fazlası var yetmez mi ??

Ancak 508 alacak olursanız, sonrasında araç değişimi aşamasında 5008 ile mutlu olabilirsiniz.

Fakat 5008 alırsanız, sonrasında, hiçbir araç sizi mutlu edemeyecektir.

Sorunuzun net cevabı, rahat ve geniş bir araç ise kesnlikle 5008 dir, 508 de güzel bir araçtır fakat 5008 genişliğini bulamazsınız.

İyi forumlar...
    5008 gross...

bu da tabela hali 5008gr00∞
    start stop çalışmıyorsa veya ara sıra çalışıyorsa aküdendir. multimedya sistemi ile uğraştıysanız da olabilir. ikisi de başıma geldi. orjinal ekranın bağlantısının kesilmemesi gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

quote:

Ancak 508 alacak olursanız, sonrasında araç değişimi aşamasında 5008 ile mutlu olabilirsiniz.

Sorunuzun net cevabı, rahat ve geniş bir araç ise kesnlikle 5008 dir, 508 de güzel bir araçtır fakat 5008 genişliğini bulamazsınız.

İyi forumlar...

İnanmayın, kandırır bunlar sizi. Gel kardeşim bu yana, bir sıfır fazla verip kandırmışlar bu ekibi. Verirsin gazı, önler bağımsız mc pherson , arkalar çok kollu bağımsız, önden kaçar arkadan toplar. Ama eğer iki koltuk fazla istersen lafım yok Şaka bir yana o 2 koltuk yüzünden hep bir gözüm 5008'in üstünde...

Not: sadece 2 çocuk içinse 508 yeter. Ben bazen babam-annemi de alıp bir yerlere gidiyoruz, o zaman 5008 diye hayıflanıyorum, ama diğer zamanlarda her zaman 508...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ENG_civ -- 11 Temmuz 2015; 2:43:37 >

Bence yakıt aldığınız yeri değiştirin. Yakıtta problem olduğunda motor arızası gösterir...

• quote:

Orijinalden alıntı: ENG_civ

quote:

quote:

İyi forumlar...

İnanmayın, kandırır bunlar sizi. Gel kardeşim bu yana, bir sıfır fazla verip kandırmışlar bu ekibi. Verirsin gazı, önler bağımsız mc pherson , arkalar çok kollu bağımsız, önden kaçar arkadan toplar. Ama eğer iki koltuk fazla istersen lafım yok Şaka bir yana o 2 koltuk yüzünden hep bir gözüm 5008'in üstünde...

Not: sadece 2 çocuk içinse 508 yeter. Ben bazen babam-annemi de alıp bir yerlere gidiyoruz, o zaman 5008 diye hayıflanıyorum, ama diğer zamanlarda her zaman 508...

'Arkalar çok kollu bağımsız' demeyeydin bak iyiydi..

• quote:

Orijinalden alıntı: tttnet.net

quote:

Orijinalden alıntı: ENG_civ

quote:

quote:

İyi forumlar...

'Arkalar çok kollu bağımsız' demeyeydin bak iyiydi..

Damara bastım

• 508 Normal bir sedan ama 320d, c180 cdi, a4 konforu var. Rakibi çok...

5008 İse kardeşi c4 picassodan daha iyi ikinci ele, 3 sıra koltuklarda perdeye sahip. Rakibi scenicten daha guclu motor, cmaxtan ise otomatik vites konforu farkı var.

Scenicteki otomatiğin vites geçişini hep merak ederim.!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: aydayd

508 Normal bir sedan ama 320d, c180 cdi, a4 konforu var. Rakibi çok...

5008 İse kardeşi c4 picassodan daha iyi ikinci ele, 3 sıra koltuklarda perdeye sahip. Rakibi scenicten daha guclu motor, cmaxtan ise otomatik vites konforu farkı var.

Scenicteki otomatiğin vites geçişini hep merak ederim.!!!

eğer şu tam otomatik şanzuman bir dsg gibi saatli bomba değilse(ben şimdiye kadar ciddi bir sorun duymadım özellikle yeni 308 forumun da takip ettiğim kadarıyla) yeni 5008 sınıfında rakipsiz olur..
  • tttnet.net kullanıcısına yanıt
    Eşim audi 2012 a3 tdi stronic kullanıyor. Vites geçişleri çok iyi, daha 40000kmde oldugu için çok iddialı konuşmayayım ama sordum debriyaj seti 1200 değişime 200 istiyorlar. 5008'e göre vitesleri çok mukemmel.

• 
Sayfa: önceki 15591560156115621563
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.