Şimdi Ara

Peugeot 5008 (1555. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
37.529
Cevap
146
Favori
1.646.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15531554155515561557
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: melodramm

quote:

Orijinalden alıntı: hasgergen

Merhabalar,
    4 ay önce ben de 40000km de tertemiz beyaz bir 2012 model 5008 sahibi oldum
    2 bebeğimiz var ve şuana kadar gördüğüm her şeyiyle tam bir aile arabası ve çok başarılı.
    Ancak bir yerde takıldım. 2 adet kulaklık var, şarj aleti çıkmadı araçtan.
    Bu forumdan eski Nokia şarjları uyar diye okudum, taktım ancak hiçbir yaşam belirtisi yok her iki kulaklıkta da.
    Ne yapmalıyım acaba, bilgisi olan paylaşabilir mi lütfen.
    şimdiden teşekkürler

Taktıktan sonra şarz takılı durumda 2 saate kadar beklemek gerekebilir.

Piller ölmedi ise şarz olacaktır.

İyi forumlar...

Bugün tekrar denedim.

Nokia şarz ucunun iç çapı tutmasına rağmen dış çap ince kalıyor bu sebep ile şarz olmamış olabilir.

İyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ismailb İ kullanıcısına yanıt
    Ben de epey ikilemde kaldım Crossclimate alıp almama konusunda.En sonunda 215 50R17 aldım.Katalog değerleri Primacy 3 ten daha iyi (sessizlik 1 db az).
    Bunu pek hissettim diyemem fakat hiç bir fark yok sıcak havada frenlemede yol tutuşta.Ben çok memnun kaldım.Kış lastiği sertifikası da olduğu için ileride hususi araçlara bir zorunluluk gelirse 1 taşla 2 kuş vurmuş olacağım.

Konfora yönelik bir bir değişiklik istemişiniz.Yakıt tüketimi ve yol tutuşununda feragat etmek isterseniz olabilir...

Ben orjinal tercih ettim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

quote:

Orijinalden alıntı: aydayd

Sizdeki stepne minik boy değil mi?????

Bendeki simit kadar da !!!

ana!!! ben onu unuttum du..

nolcak şimdi..?

• sabah çıplak gözle de baktım. yüzeyselmiş yırtık, yanakta var sadece. onarım deneyeyim önce diyorum. ön teker olduğu için biraz endişem var sadece. önlem olarak içine nitrojen fısıttırmak da geliyor aklıma.
  • işte gündüz resimleri. 1 tane iyi durumda çıkma bulursam da alabilirim. bu yazı rahat geçirir yoksa bu lastikler. şimdi durduk yere 800 lira masraf çıkmasın..
     Peugeot 5008 Peugeot 5008

• quote:

işte gündüz resimleri. 1 tane iyi durumda çıkma bulursam da alabilirim. bu yazı rahat geçirir yoksa bu lastikler. şimdi durduk yere 800 lira masraf çıkmasın..
     Peugeot 5008 Peugeot 5008

kardeşim uğraşma çıkmayla falan...zaten düzgün bir lastik olsa çıkma olmazdı...nasılsa lastikler ömrünü tamamladı bizim..2 ay önce 3 ay sonra ne farkedecek...ben bu aralar harıl harıl lastik araştırıyorum..geçen gün 70-80 ile virajda bir kaydım(hep gittiğim yol ilk kez başıma geliyor) esp devreye girmeseydi uçmuştum..lastik önemli iyiler pahalı dandik bişeyde olmasın istiyorum...bakalım..

• quote:

işte gündüz resimleri. 1 tane iyi durumda çıkma bulursam da alabilirim.

bu yazı rahat geçirir yoksa bu lastikler.

şimdi durduk yere 800 lira masraf çıkmasın..

Peugeot 5008

Peugeot 5008

Öncelikle geçmiş olsun.

Sol ön mü problemli olan

İyi forumlar...

• melodramm kullanıcısına yanıt
    Aynen doğru, arasına kablo sıkıştırdım ve ışığı gördüm ilk defa
    Her iki kulaklık ta şarj oldu ve çalışıyor. Çok çok teşekkürler, üşenmemişsin Nokia şarj ile denemişsin, süpersin. @melodramm
    Peki buna dışarıdan dvd/mp4 player gibi ucuzundan birşey bağlamak isterim (dışarıdan kablo ile) var mı tavsiye edebileceğiniz birşey?
    Teşekkürker.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgi olarak; aracıma havuzlu 3D paspas takımı ve yine havuzlu bagaj paspası aldım , ikisi de çok başarılı.
    Bilhassa ön ve arka paspaslar cuk oturuyor, koku yok, esnek, tüm tozu kiri suyu topluyor. Bilhassa çocuklu aileler için ideal.
    İsteyen olursa resimlerini koyabilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasgergen

Aynen doğru, arasına kablo sıkıştırdım ve ışığı gördüm ilk defa
    Her iki kulaklık ta şarj oldu ve çalışıyor. Çok çok teşekkürler, üşenmemişsin Nokia şarj ile denemişsin, süpersin. @melodramm
    Peki buna dışarıdan dvd/mp4 player gibi ucuzundan birşey bağlamak isterim (dışarıdan kablo ile) var mı tavsiye edebileceğiniz birşey?
    Teşekkürker.

İnce uç şarz soketinin dış kısmına az miktar lehim verilerek, kalınlaştırılabilir.

Bu sayede kablo sıkıştırmaya gerek kalmaz.

Ayrıca dün hazır açmış iken pil değerini de kontrol ettim.

3.6v 300ma pil var.

Hani olurda bozulur ise kaçlık pil alacağız onuda biliriz.

Media player çözümüne gelir isek, malum sitede ikinci el ürünler mevcut.

50 60 lira aralığında güzel ürünler alınabilir.

İyi forumlar...

• Başkan bu ya.... herşeye çözüm buluyor... =)

• lastik fitiller 100 den sonra ses yapıyor.. bazıları hafif yırtılmış... değiştireyim diyorum.. önerisi olan varmı..? herhalde bunlardada marka v.s yoktur..Fiyat bilen varmı acaba.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ganeja -- 30 Haziran 2015; 11:34:00 >
  • tttnet.net kullanıcısına yanıt
    acele etme banka ve firma kampanyalarını kollayalım alacaksan.

http://www.hepsiburada.com/staticPage/8055?utm_source=email&utm_medium=newsletter&utm_campaign=ramazan-cek-280615&utm_content=pazarlama&utm_term=kategori-genel.&wt_em=newsletter.pazarlama.kategori-genel.ramazan-cek-280615

bu var şu an ama cılkını çıkarmışlar.. şu kadarı şu zaman şu kadarı şu zaman.. yok devenin...

2000 liralık bir şey alacaksan veya alacak bir tanıdığın varsa örneğin, hediye 300 lerin her biri lastik başına 100 er lira indirim olarak kullanılabilir..

--------------------

evet başkan sol ön lastik..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragotreis -- 30 Haziran 2015; 11:47:34 >

• quote:

http://www.hepsiburada.com/staticPage/8055?utm_source=email&utm_medium=newsletter&utm_campaign=ramazan-cek-280615&utm_content=pazarlama&utm_term=kategori-genel.&wt_em=newsletter.pazarlama.kategori-genel.ramazan-cek-280615

bu var şu an ama cılkını çıkarmışlar.. şu kadarı şu zaman şu kadarı şu zaman.. yok devenin...

2000 liralık bir şey alacaksan veya alacak bir tanıdığın varsa örneğin, hediye 300 lerin her biri lastik başına 100 er lira indirim olarak kullanılabilir..

--------------------

puan olarak verseler iyiymiş bak düşünülebilirdi....bu hediye çekleride her yerde kullanılmıyor yanlış hatırlamıyosam...birde paça parça sadaka gibi bu ne la..

• quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

lastik fitiller 100 den sonra ses yapıyor.. bazıları hafif yırtılmış... değiştireyim diyorum.. önerisi olan varmı..? herhalde bunlardada marka v.s yoktur..Fiyat bilen varmı acaba.?

kapı fitillerini biz garantiden değiştirmiştik..üzerinde orjinal gelenler 1 senede yırtılmıştı..servisin sonradan taktıkları 2 sene oldu hala yepyeni duruyor...fiyat olarak bir bilgim yok çok uçuk bir fiyat istemezlerse en iyisi yine servistir herhalde..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tttnet.net

quote:

--------------------

puan olarak verseler iyiymiş bak düşünülebilirdi....

bu hediye çekleride her yerde kullanılmıyor yanlış hatırlamıyosam...

birde paça parça sadaka gibi bu ne la..

Bana da mesaj geldi hb den, 300 TL hedye çeki şeklinde, fakat detayları öğrenince bulantı ve şiddetli baş ağrısı başladı, bende mesajı sildim gitti.

HB kantarın topuzunu kaçırdı iyice, birde zaman zaman hediye çekinin tarihini değiştiriyor ve çeki kullanamıyorsun.

Benim o şekilde 30 TL miydi 50 TL miydi, bir çek yalan oldu.

Sonuca gelir ise fare ile kedi hikayesine döndü artık bu işler.

İyi forumlar...

• quote:

quote:

--------------------

puan olarak verseler iyiymiş bak düşünülebilirdi....bu hediye çekleride her yerde kullanılmıyor yanlış hatırlamıyosam...birde paça parça sadaka gibi bu ne la..

aynen öyle .. giderek "daha nasıl saçma puan kampanyası uygulaması yapabiliriz acaba" diye uğraşıyorlar sanki.
    ama dediğim gibi, örneğin eve 2000 tllik bilgisayar, dolap vs (+1 de oto lastiği) alınacaksa ve hb fiyatı da uygunsa, (hatta bu kampanya dolayısıyla azıcık tolere de edilebilir) kalan 3 lastiğe de 100 er lira indirim süpper olur.. uzun zamana yayılan kullanım süresine de dikkat tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragotreis -- 30 Haziran 2015; 13:40:53 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

lastik fitiller 100 den sonra ses yapıyor.. bazıları hafif yırtılmış... değiştireyim diyorum.. önerisi olan varmı..? herhalde bunlardada marka v.s yoktur..Fiyat bilen varmı acaba.?

kapı fitillerini biz garantiden değiştirmiştik..üzerinde orjinal gelenler 1 senede yırtılmıştı..servisin sonradan taktıkları 2 sene oldu hala yepyeni duruyor...fiyat olarak bir bilgim yok çok uçuk bir fiyat istemezlerse en iyisi yine servistir herhalde..

Levent özel servis fitiller iyi dedi... sağ ön kapının biraz ayarı bozulmuş.. onu düzeltti. hallettik..

• quote:

Orijinalden alıntı: halibagajhavuzu

Merhaba Arkadaşlar.
    Peugeot 5008 için Halı bagaj havuzu üretiyoruz.
    Türkiye'de ve Avrupa'da Sadece Bizim Tarafımızdan Üretilmektedir.

iyi günler dileriz

http://www.halibagajhavuzu.com/peugeot-5008-bagaj-havuzu-2013-sonras--urun363.html

Güzel ürün orijinal parça 115 tl iken ürününüz bir miktar indirim ile hak ettiği müşteri kitlesini yakalayacaktır.

İyi forumlar...

• Herkese merhabalar. Bu aracı genel olarak önerirmisiniz? Herhangi bir kronik problemi gibi birşey söz konusu mu ? 28.000 tl ye çok yakınımızda önden kazalı var alıp 40-45 arası mal edip binmeyi düşünüyoruz. Premimum pack 2013 model dizel otomatik araç. Cevaplarsanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 15531554155515561557
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.