Şimdi Ara

Peugeot 5008 (1549. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
37.535
Cevap
147
Favori
1.647.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
59. Sırada  bugün en iyi #22
Sayfa: önceki 15471548154915501551
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    benim 1234 lira ama eski araçlar benim üstüme olmadığı için indirim alamadık. başlangıç fiyatı bu. bir de 5 koltuk görünüyor poliçede. 7 koltuk olunca nasıl oluyor bilemiyorum. ek teminatlar olacak zira. bir de 0 araç klozuna bakmak lazım.
  • akü ömrü,
    2011 nisan-2013 ekim=2,5 yıl
    2013 ekim-2015 haziran (yani dün sabah saat 4,5 balık avına giderken)=20 ay yaklaşık 1,5 yıl
    2015 haziran bakalım bu ne kadar dayanacak
    12v 74a jci peugeot lisanslı akü garantiden değişti..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydayd

kasko zamanım geldi. fikir olması için sizin kasko fiyatları neydi

Ben Ergo sigortadan yaptırdım... police arabada ama 600- tl civarıydı, %60 hasarsızlık var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mariachi@

Veda zamani ...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-sahibinden-peugeot-5008-premium-pack-216927918/detay

5008 den sonra başka araç da kolay kolay kesmez ya.. ne aldınız caba?

• quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

petlas kullanıcılarında bir güncelleme alabilir miyiz?

ne durumda aslanlarınızın pabuçları? sertleşmiştirler biraz artık ha?

bir haber edin de, n11 de hem maximum kart, hem lastiklerde 25 tl indirim varken bi şeyler yapalım

bu arada izmirspor ülerei, ttnet nerelerde?

@tttnet.net bu aralar pek bir gizemli.

Geçtiğimiz cuma günü konak civarında bir buluşma yapacaktık, fakat bir türlü organize olamadık.

Artık bu hafta yapacağız bir şeyler.

İyi forumlar...

arkadaşlar benide listeye alırmısınız.hafta içi 5 ten sonra müsaitim

• quote:

Orijinalden alıntı: aytac_1973

quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

quote:

petlas kullanıcılarında bir güncelleme alabilir miyiz?

ne durumda aslanlarınızın pabuçları? sertleşmiştirler biraz artık ha?

bir haber edin de, n11 de hem maximum kart, hem lastiklerde 25 tl indirim varken bi şeyler yapalım

bu arada izmirspor ülerei, ttnet nerelerde?

@tttnet.net bu aralar pek bir gizemli.

Geçtiğimiz cuma günü konak civarında bir buluşma yapacaktık, fakat bir türlü organize olamadık.

Artık bu hafta yapacağız bir şeyler.

İyi forumlar...

arkadaşlar benide listeye alırmısınız.hafta içi 5 ten sonra müsaitim

Cuma günü fuar içi kapalı otoparkta buluşabiliriz.

İyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• dragotreis kullanıcısına yanıt
    10 seneye yakindir suv - jeep sinifina bindim
    5008 hayatimda unutmayacagim araclardan birisi haklisiniz . Gerek konfor gerek donanim olarak .
    Coupe a3 e gecis yaptim . Spor araba tutkunu birisiyim .
    Arac avmde otoparkta genelde , arada kullaniyordum en iyisi degerini bilen birine satmak oldugunu dusundum . Sadece on tampon degismis tertemizde araba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar mrb necvox dan sonra sonunda cyclone yi huzurunuzda devrim beye cok tesekkurlerimi sunarak montajini gerceklestirdim

Devrim bey dun gece saatlere a kadar sagolsun bana yardimci oldu Allah razi olsun.

Kardesler sesim kisik oldugu icin video cekemedim ama necvox ve cyclone alacaklar icin cok fayladi paylasimlarda bulunacagim ins.

Gorusmek dilegile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MAS207 M kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güle güle kullanın...
  • Mariachi@ kullanıcısına yanıt
    inşallah düşündüğünüz gibi birisi alır.. yeni aracınızı da güle güle kullanın..

@MAS207

hayırlı olsun..
  • Herkese selamlar. Hafta sonu uzuuuuun bir yolculuğa çıktık.Pazartesi sabahı yolculuğumuz tamamlandı. Aracım her zaman ki gibi herkesi şaşırttı.Almak isteyenler ve aracı düşünenler için kısa bir bilgi vermek istedim.
    Cuma günü sabah 10 da karneleri dağıttıktan sonra 7 yetişkin (en kısamız 1,74 boyunda) öğretmen arkadaş araca yerleştik.Hepimizin küçük sırt çantalarında eşyaları vardı.Arka taraftaki küçük bagaj alanı ve 6-7. koltukların altına düzenli bir şekilde çantaları koyup, koltuk aralıklarını ayarladıktan sonra yola çıktık. Maalesef doğup büyüdüğümüz ve severek yaşadığımız Erzurum her yere uzak bir şehir. Sadece il sınırlarını her hangi bir yöne doğru çıkmak bile en az 1,5 saat sürüyor.Hele birde arabada 7 kişi olunca açıkçası ben bile çok rahat değildim.Yalnız yolculuk ilerledikçe herkesin çok rahat olması beni ayrıca mutlu etti.Fazla başınızı ağırtmadan gittiğimiz yerleri ve son durumu yazayım.Erzurum'dan çıkıp Erzincan, Sivas ve son olarak Kayseri' ye geçtik.Yolda ara vererek, keyfini çıkararak yolculuk yaptığımız için 7 saatlik yolu 10 saat e gittik. Gece konakladıktan sonra sabah Ürgüp, Göreme ve Avanos ta gezip ordan Ankara güzergahından Karabük ve Safranbolu' ya ulaştık. Safranbolu da gezip dolaşıp daha sonra Bartın üzeri Amasra ya geçtik.Akşam gezip dolaşıp, gece burada konaklama yaptık.Pazar sabahı Merzifon yoluna geri dönüp Samsun a geçtik. Samsun turu ve daha sonrası Ünye de yemek ve çay molası, Ordu da Boztepe sefası, Tirebolu da çay keyfi derken gece Trabzon da konaklam yaptık. Pazartesi sabah erkenden Gümüşhane-Bayburt üzeri Sabah 9 da Erzurum a giriş yaptık.
    Toplam da 2598 km yolu 7 kişiyle aştık.Yolculuğumuz esnasında klimamız full açıktı.7 koltuk full dolu.Ayrıca küçükte olsa bagaj ve uğranılan yerlerden alınan küçük hediyeler de yolculuğa dahildi. 680 tl lik bir yakıt ile yolculuğu tamamladık.Yaklaşık 350 km gidebilecek kadar daha yakıt var araçta.İşin en güzel tarafı herkes inanılmaz derecede memnun ve mutlu olarak geri geldi. Araç içinde herkesin aynı anda olması, kopukluk olmadan hep beraber yolculuk keyfi, aracın konforu, yakıtın az olması herkesi şaşırttı ve mutlu etti.Ama en çokta ben mutlu oldum.Ev sahibi olarak konuklarımın rahat etmesi beni çok sevindiri. İyi bir tercih yaptığımı bir kere daha kendime kanıtlamış oldum. Teşekkürler 5008
    Başınızı ağırttıysam kusura bakmayın.Sadece sizlerle de paylaşmak istedim. Hayırlı günler.

• Güzel ve keyifli bir anlatım olmuş.

İyi forumlar...

• Arkadaşlar yeni tam otomatik şanzıman ile beraber, yedek lastigimizde ortadan kalkmış.

Yedek lastik yerine, adblue deposu konumlandırılmış ve araca lastik tamir kiti ilave edilmiş.

Bu vesile ile euro6 motorlarda oluşmuş oluyor.

İyi forumlar...

• bir değişiklik yapalım diye düşündüm.... fakat Hanım merso c. 200 ü bile beğenmedi... Ben artık alçak arabaya binemem diye tutturdu.. haydii yeni crv ye.. 1.6 dizel.. zf şanzıman.. Ama içi simsiyah acaip bir klastrofobik ortam.. testte yaptırmıyorlar.. Fiyatta 145 k.
    oradan epeydir gözüme kestirdiğim Nissan x trail e bakalım dedik... onun için güzel..göğüs çift renk.. Koltuklar açık Deri.. fiyatta 140 k... 1.6 dci Renault motor... cvt şanzıman... olabilir dedik.. Bir araştırdım.. abartısız her 3 x trail den 1*i cvt şanzıman sorunu yaşamış... forumlarda ve facede ki grupta gördümki bayağı cvt sorunu var... uzun yolda kalanlar.. v. s.. Araç güzel.. Nissan da arkasında duruyor.. Ama dsg gibi stresli mübarek... subaru dedim... parça ve servis sıkıntısı var. Mitsubishi outlanderin sadece 2. 0 benzinli atmosferiği var.. Şehir içi 12 lt.....
    ulen dedim kaşınıyorum... aslana biraz daha devam gibi... auto r 6 nın önünde saygıyla eğiliyorum

• selcuky1 kullanıcısına yanıt
    Aslanınızla iyi gezmeler. Paylaşım için teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

bir değişiklik yapalım diye düşündüm.... fakat Hanım merso c. 200 ü bile beğenmedi... Ben artık alçak arabaya binemem diye tutturdu.. haydii yeni crv ye.. 1.6 dizel.. zf şanzıman.. Ama içi simsiyah acaip bir klastrofobik ortam.. testte yaptırmıyorlar.. Fiyatta 145 k.
    oradan epeydir gözüme kestirdiğim Nissan x trail e bakalım dedik... onun için güzel..göğüs çift renk.. Koltuklar açık Deri.. fiyatta 140 k... 1.6 dci Renault motor... cvt şanzıman... olabilir dedik.. Bir araştırdım.. abartısız her 3 x trail den 1*i cvt şanzıman sorunu yaşamış... forumlarda ve facede ki grupta gördümki bayağı cvt sorunu var... uzun yolda kalanlar.. v. s.. Araç güzel.. Nissan da arkasında duruyor.. Ama dsg gibi stresli mübarek... subaru dedim... parça ve servis sıkıntısı var. Mitsubishi outlanderin sadece 2. 0 benzinli atmosferiği var.. Şehir içi 12 lt.....
    ulen dedim kaşınıyorum... aslana biraz daha devam gibi... auto r 6 nın önünde saygıyla eğiliyorum

bu arada takasta nissan ...benim aracı 60 k saydı(2011....61.000 km)......şaşırdım....genelde takasta öldürürler ya...

• ganeja kullanıcısına yanıt
    hocam quashqailer falan da yüksek.. subarunun da bir modeli vardı.. onlara baktınız mı?
  • ganeja kullanıcısına yanıt
    Millet bilmeden dsg diyip duruyor asıl en pahalı yedek parça nissan'dadır.
    BMW ve Mercedes bile bazı durumlarda daha ucuz kalır.
    Audi diğerlerinin arasında vw'nin ortak parça kullanımı sayesinde en uygun yedek parçaya sahip Premium araçtır.
    Eğer çok garip bir arıza olmamışsa normalde dsg 90-100000km götürür.
    Sonuçta değişen mekatronik parçada 1200-1400tl arası tutar.
    Gidip bir nissana sorun ben en basit cvt arızasında değişen parça için 2500tl gibi rakamlar duydum.
    Peugeout'ta bile debriyaj balatası 300tl en az işçilik 300tl toplamda 600'de aşağı çıkamazsınız. Hele volan ve baskıyı da değişirseniz 2000tl bile tutabilir.
  • quote:

hocam quashqailer falan da yüksek.. subarunun da bir modeli vardı.. onlara baktınız mı?

işte Nissan x trail.... Qq nin büyüğü... onun 7 "kişilik olanı..
    subaru da parça büyük sorun dostum..

• 
Sayfa: önceki 15471548154915501551
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.