Şimdi Ara

Peugeot 5008 (1531. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
37.531
Cevap
147
Favori
1.646.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15291530153115321533
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: inzu

platinum'da blutooth sistemi olarak parrot kullanılıyormuş ve radyo sistemi de philipsmiş bu sayede çekim sorunu vs olmuyormuş. Onun dışında da hız ve stabilite olarak bu daha iyi diyorlar. Bunun bir alt modeli black edition var bu çok pahalı gelirse o da tercih edilebilir.

Evet video da geldi:

https://www.youtube.com/watch?v=XdsSmpTvwrc

başkanın videolarından sonra sessiz filim kıvamında izledim.. emeğine sağlık..

• hazır konu sıcakken bir şey soracağım; benim ciclondan arka ekranlara bağlantı yaparken film dvd-vcd'lerinde sorun yok. evde kaydettiğim çizgi film dvdleri arabada çalışmayınca iki tane çizgi film vcd aldım, sorunsuz çalıştı. dvd yazarken iki adet seçenek sunuyor ya;

nasıl kullanmak istiyorsunuz?
    -usb-flash bellek gibi
    -vcd/dvd gibi

diye. önce ilkini yapmıştım, hiç açılmadı. sonra ikinci seçeneği seçtim. bu sefer dvd içeriği görüntülendi, 4-5 adet video isimleriyle klasörler halinde alt alta sıralanmış görüntüleniyor, yürütmek için dokunduğumda "desteklenmeyen format" uyarısı veriyor ve açılmıyor.

kaydettiğim görüntüler netten indirme, mp4 uzantılı.

ne yapmam lazım bu vidoları oynatmak için?

ek: şimdi baktım, DAT uzantılı vcdler, ondan olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragotreis -- 14 Nisan 2015; 18:04:55 >
  • Selamun Aleykum,
    Arkadaşlar vites geçişlerinde bir sorunum var. Manuel modda 1.'den 2.'ye geçerken bazen şanzıman kavramıyor. Direksiyondan denemedim. Yalnızca vites kolundan geçişlerde bu sorun oluyor.
    Birde, arkada bulunan eğlence paketine usb girişi nasıl eklenebilir?
    Teşekkürler.
  • quote:

abi normalin sesini duymadım bir karşılaştırma yapamam ama bu necvox u taktıktan sonra benim araçta subwoofer olduğunu hissettim. eski teybin çıkışı çok kötüymüş. şu an gerçekten çok güzel bir ses alıyorum.

Hocam bu Platinium serisini nereden temin edebiliriz ? İnternette biraz araştırdım ama hep black edition çıkıyor. İnceleme için teşekkürler bu arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,
    Bir arkadaşıma 2011 p.pack 5008 araç aldık ve cihaza m.medya sistemi takıldığını gördük.
    Arka kafalık ekranları ile bağlantısı yok bağlatmayı planlıyoruz fakat cihazın ne olduğunu bulamadık.
    Birkaç fotoğrafını ekliyorum.
    Tecrübesi olan arkadaşlardan teşhislerini bekliyorum.
    Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Phoenix Enigma

Selamun Aleykum,
    Arkadaşlar vites geçişlerinde bir sorunum var. Manuel modda 1.'den 2.'ye geçerken bazen şanzıman kavramıyor. Direksiyondan denemedim. Yalnızca vites kolundan geçişlerde bu sorun oluyor.
    Birde, arkada bulunan eğlence paketine usb girişi nasıl eklenebilir?
    Teşekkürler.

Ilaveten bir media player uygulaması ile arka ekranlara usb giriş özelliği kazandirilabilinir.

İyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

hazır konu sıcakken bir şey soracağım; benim ciclondan arka ekranlara bağlantı yaparken film dvd-vcd'lerinde sorun yok. evde kaydettiğim çizgi film dvdleri arabada çalışmayınca iki tane çizgi film vcd aldım, sorunsuz çalıştı. dvd yazarken iki adet seçenek sunuyor ya;

nasıl kullanmak istiyorsunuz?
    -usb-flash bellek gibi
    -vcd/dvd gibi

diye. önce ilkini yapmıştım, hiç açılmadı. sonra ikinci seçeneği seçtim. bu sefer dvd içeriği görüntülendi, 4-5 adet video isimleriyle klasörler halinde alt alta sıralanmış görüntüleniyor, yürütmek için dokunduğumda "desteklenmeyen format" uyarısı veriyor ve açılmıyor.

kaydettiğim görüntüler netten indirme, mp4 uzantılı.

ne yapmam lazım bu vidoları oynatmak için?

ek: şimdi baktım, DAT uzantılı vcdler, ondan olabilir mi?

Hazir vcd veya dvd almak daha kolay olacaktır.

Bilgisayarda dvd oluşturmak istersek mp4 formatı mpeg2 formatına çevrilir ve dvd disk oluşturulur.

Bu işlem ise bilgisayarın hızına bağlı olarak 45 dakikaya kadar uzayabilir.

Şu tv unitesinden sıkıldığında bir media player takar seni dvd yazmaktan kurtarırız.

Bir diğer seçenek ise mevcut dvd player girişini anahtarlama ile kontrol ederek
    yine farklı bir çözüm sunabiliriz.

İyi forumlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: auzdil

5008 Cam sileceği çifti 9,90 TL imiş. Bu markayı kullanan var mı ?

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-rbw-silecek-peugeot-bipper-toptan-tuning-istanbul-200893225/detay

Kullan at şeklinde bile alınabilir.

1 yıl gittiğini öngörerek alsak bile avantajlı oluruz.

İyi forumlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: rkntis

Merhabalar,
    Bir arkadaşıma 2011 p.pack 5008 araç aldık ve cihaza m.medya sistemi takıldığını gördük.
    Arka kafalık ekranları ile bağlantısı yok bağlatmayı planlıyoruz fakat cihazın ne olduğunu bulamadık.
    Teşekkürler.

Bu arkadas FLYAUDIO tanımlı multimedya sistemidir.

Arka ekranlara bağlantı mümkündür.

Fakat araç parametreleri ve park sensor görselleri aracın orijinal bilgi ekrani ile görülebilmektedir.

Cihaz üzerinden sadece sesli uyarılar alınabilmektedir.

İyi forumlar...

• quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-rbw-silecek-peugeot-bipper-toptan-tuning-istanbul-200893225/detay

Eğer boyu kısa gelirse yağmur sensörünün üzeri silinmeyeceği için bu sistem düzgün çalışmayacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

quote:

Orijinalden alıntı: rkntis

Merhabalar,
    Teşekkürler.

Bu arkadas FLYAUDIO tanımlı multimedya sistemidir.

Arka ekranlara bağlantı mümkündür.

Fakat araç parametreleri ve park sensor görselleri aracın orijinal bilgi ekrani ile görülebilmektedir.

Cihaz üzerinden sadece sesli uyarılar alınabilmektedir.

İyi forumlar...

ilginize teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: tttnet.net

quote:

Orijinalden alıntı: ENG_civ

quote:

Orijinalden alıntı: hewes

Herkese iyi akşamlar Keyifler nasıl??

Diyarbakır'dan canlı bağlantı...

uğur nerelerdesin sen..

diyarbakır derken...

Gürkan abi iyi takip ediyorsun

Bu arada değişik bir çalışmaya denk geldim dün. Onu da paylaşayım sizinle.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tttnet.net

quote:

Orijinalden alıntı: ENG_civ

quote:

Herkese iyi akşamlar Keyifler nasıl??

Diyarbakır'dan canlı bağlantı...

uğur nerelerdesin sen..

diyarbakır derken...

Gürkan abi iyi takip ediyorsun

Bu arada değişik bir çalışmaya denk geldim dün. Onu da paylaşayım sizinle.

2.0 HDI Tam Otomatik 5008 ;)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Su necvox un platinum modeli ile black edition modeli arasinda 900 tl ye yakin fark var kafam cok karisti bu kadar fark sadece buletooth ve radio cipine verilirmi? Onun disinda hersey ayniysa sanirim ben black editionu sececegim ama yok ram islemci yazilim gibi koklu bir degisiklikse dusunmek lazim

• quote:

quote:

İyi forumlar...

toptan fiyatmış yalnız 9,9.. perakende 13,9 diyor en altta.

• quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

quote:

quote:

İyi forumlar...

toptan fiyatmış yalnız 9,9.. perakende 13,9 diyor en altta.

80 tl servis fiyatı (takım olarak)

Ona göre hesap yapmak lazım.

İyi forumlar...

• Türkiye'de ki Peugeot 2008 & 3008 & 5008 kullanıcılarının buluştuğu tanışmak ve bilgilendirme amaçlı kurulan bir gruptur.Grubumuzda 2008 & 3008 & 5008 ile ilgili her türlü paylaşım serbesttir. Hertürlü sıkıntılarımızı, servis, bakım vs tecrübelerimizi, önerebileceğiniz aksesuarları, veya arabanizla mutlu anılarınızı paylaşabilirsiniz.

https://www.facebook.com/groups/921159397895817/?fref=ts
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reason

quote:

Ben çok hızlı bir video çektim onu koyacağım sonra detaylı inceleme yaparım.

Ancak bir konu çok fena; güneş ışığı direk vurduğu zaman ekranı neredeyse hiç göremiyorsunuz. Bu sanırım bütün marka-modellerde sorun olacak bir durum.

Öncelikle cevabın için çok çok teşekkürler...

Bu ekran meselesi bence Avgo ve Necvox için aynı durumda..

Hatta bu tarz cihazların hepsinin ortak sorunu dediğiniz gibi..

Çünkü gündüz görünürlüğü sorunu akıllı tel firmalarını bile yıllarca uğraştırdı..

Halen, çok az marka, bu sorunu çok kaliteli ips ve amoled'lerle aşmaya çalışıyorlar..

Maliyeti çok çok düşük rakamlarla seri üretim bu chinese dvd-navi'lerde bu sorunun aşılması çok zor..

Ancak pioneer, kenwood gibi markalar araç markalarına özel ürün üretirse (... ki pioneer'in var...) kaliteli ekran kullanabilirler..

Aslında meraklı bir arkadaş, bizim araçlara Pioneer'in double din cihazlarını denese biz de görsek..

Çok çok kalite cihazlar var, y.dışından temin edilirse fiyatlarda uygun...

Amaa,,,, CanBus meselesi nasıl olacak, soketler nasıl olacak..

Epeyce uğraştırıcı bir iş olur ama değer bence..

AvGo incelemesi bekleyenlere...

AvGo için video çektim.. Ufak bir kaç işi var sonra yayınlayacağım...

PIONEER sistemde ses kalitesi ciddi anlamda fark edecektir.

Fakat bizim CYCLONE larında ses kalitesi fena sayılmaz.

Ben tweteer ları SONY olarak güncelledikten ve tüm kapı hoparlörlerini 16 CM olarak revize edip bagaja 30 cm slim woofer uygulaması yaptıktan sonra, gerçekten müzik dinlemekten zevk almaya başladım.

Birkaç ufak dokunuş ile uyumlu üniteler ile kaliteli ses elde etmek oldukça mümkün.

PIONEER gibi bir sistem ise, bizim sisteme bağlamak CYCLONE u bağlamak kadar kolay, ISO soket sistemi sayesinde artık tüm araçlar aynı soket sistemini kullanıyorlar.

EKRAN kalitesi ise doğru bir teşhis olmakla beraber, maliyetler açısından şimdilik bu sistemler ile devam edeceğiz sanırım.

İyi forumlar...

• dragotreis kullanıcısına yanıt
    DVD kaydederken nero kullanıyorsanız. DVD formatına çevirmek için nero gerekenleri yapıyor ama mp4'leri convert etmeniz şart. Ben bu işler için ultra video joiner kullanırım.
    Dvd'de dosya ismi .vob(.ifo - .bup) uzantılı olmalı ve video_ts klasöründe yer almalıdır.
    Siz anladığım kadarıyla mp4 dosyalarını DVD içine atıp kaydetmişsiniz.
    Son olarak kanımca araç teyplerinde Windows işletim sistemli cyclon falan eski teknoloji, yeniler yakında android olarak piyasaya dökülür onlar mp4'leri rahatça destekleyecektir.
    Windows CE 6.1 kullanıyorlar diye görmüştüm, bu sistemi kullanan eski telefonumu çöpe atalı çok oldu.
  • 
Sayfa: önceki 15291530153115321533
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.