Şimdi Ara

Peugeot 5008 (1498. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.524
Cevap
145
Favori
1.643.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14961497149814991500
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ganeja

Başkan bu saatte ne işin var buralarda..

Ancak vakit buldun galiba..?

Sponsor bile bulmuşsunuz valla..

Helal olsun size

Walla gizli mod ile geziyordum, seni görünce takılmadan edemedim.

SPONSORLU IZMIR ÇETESİ olarak yola devam ediyoruz

İyi forumlar...
  • Benim arac 2012 ve e-hdi 10000km ortalamam 6.2lt. Tamami istanbul içi elbette Çevre yoluda var, dik yokuslarda. 7.7lt anca e-hdi olmayan ve dik yokuşta aracın motoru ısınmayan bir güzergahı kullanıyorsanız mümkün. Eskiden cmax ile dediğim gibi güzergahta yüksek tüketimi gördüğüm için biliyorum . Siz dua edin ya o yolda captiva kullansaydiniz 14-15 yakardiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tttnet.net

quote:

Orijinalden alıntı: inzu

5008 sürücüleri selamlar,

Dün eşimle eve giderken birinci viteste titremeler hissetmeye başladık ve gittikçe daha kötü bi hal aldı. Sonra öyle bir duruma geldi ki arabayı hareket ettiremez oldum. Ya vitese geçmiyor ya da stop ediyordu. Sonra bir şekilde otoparka girip sabah ilk iş çok yakınımdaki yetkili servise götürdüm. Onlar da önce alıştırma ve yazılım güncelleme yaptılar ve test ettik. Sanki biraz düzelmiş gibiydi. Servis yetkilisi eğer tekrarlarsa bu sefer mecburen baskı-balata değişimi gerekir bunun da 2600tl masrafı var dedi. Ben de inşallah olmaz deyip arabayı aldım ve daha 10 km bile gitmeden durum tekrarladı. Bu sefer başka bir servise ama bu sefer özel servise götürdüm ve onlar da yaptıkları testlerde debriyajın bittiğini ve değişmesi gerektiğini söylediler. ÖZellikle yazılım atılması ve alıştıma sonrası bile bu şekilde ise başka kurtarırı yok zaten dediler. Ve eğer volan değişmeden 900 volan değişirse 1900 fiyat çektiler. biz de el mahkum popo gardiyan okey dedik bıraktık geldik aslanı. Şimdi ocağiımızda güzel bi incir ağacı var sevenler buyursun. Bu arada araç 60000- 2011 model.

Geçmiş olsun..60 bin gerçekten çabuk gitmiş balatalar..şundandır diyeceğiniz bir durum var mı...arkadaşın dediği gibi sıfır mı almıştınız yoksa 2.el mi..bu kadar çabuk biten baskı balata 3008 sayfasında görmüştüm ama sanırım 5008 hiç denk gelmedi..

Geçen yaz yokuşta bir sıkıntı yaşamıştım. Geri geri çok dik bir yokuştan çıkarken arabadan dumanlar çıktı ve birinci vitesde bile motor boşa dönmeye başlamıştı. Arabayı kapatıp bir saat bekledikten sonra normale dönmüştü. Şimdi balatalar çıkarıldı ve tamamen yandığı görüldü. Ben buna yoruyorum. Bir de istanbul içi bol yokuşlu yollarda çok fazla dur kalkımız oluyor. Bu da olabilir. Onun dışında km aracın orjinal kmsidir. 25.000'de arkadaşımdan aldım.

Bu arada Volan'ı zor da olsa kurtardılar. Volan tek başına parça olarak 1000tl civarına satılıyor. Diğer parçalar ve yağ değişimi ise 900-1000 lira civarı işcilik ile birlikte. Servislerde bu rakamlar 1600-2700 arası değişiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cansu79

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mariachi@

Dostum arac 100 km de ne yakar ist sehir icinde

hocam ben izmirde pek trafik olmayan bir yerde 4.8-5.3 arasında dolaşıyorum bu aralar..yazın 1 hafta istanbulda kullandım 6.5 lt"ye çıkmıştı..tabi bu konuda istanbulda yaşayan arkadaşlar daha doğru cevap verirler..

Ben bu rakamlara çok şaşırdım benimki 7.7 gösteriyor e-hdi degi sizinki öyle mi. Bu kadar ciddi fark olmaması lazım üstelik istanbulda yasamiyorum.

Tüketim değerleri kullanım tarzından tutunda yol durumu ve güzergaha kadar etkileyen bir çok faktör vardır...ben 3 seneyi ve 58 bin km'yi doldurdum 5008 ile daha 7 lt değer hiç görmedim..ilk 3ay hariç 6 ve üzerinide görmedim tabi son İstanbul seyahati hariç...

Km sifirladim. Sizin dediginiz gibi yumuşak kullanım ile kullanacağım sonuçları yazarim. Ama şu an bir problem mi var diye düşünüyorum. 7.7 Bana da çok geldi.gorecegiz .

Yanlış anlaşılma olmasın.. Km değilde... Direksiyonun sağındaki.. Üstteki kolun butonuna biraz basılı tutarak ekrandaki değerleri sıfırlayın..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CYCLONE-II

Arkadaşlar selamlar. Özellikle melodram gibi üstadlara soracağım.

http://www.hepsiburada.com/liste/cyclone-peugeot-3008-dvd-ve-multimedya-sistemi-orj-anten-ve-kamera-hediyeli/productDetails.aspx?productId=otrg1629&categoryId=60001687

Linkte gönderdiğim satılık cyclone sanıyorum cyclone 2...
    Sizce bu fiyat nasıl? Hem taksit var hem de 100 TL world puan kazanıyorum.
    Kargoyla birlikte 1280 TL ye mal oluyor.

Bunu alırsam Ankara da montaj edebilecek yer bilen var mı?

Saygılarımla...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Dostum arac 100 km de ne yakar ist sehir icinde

hocam ben izmirde pek trafik olmayan bir yerde 4.8-5.3 arasında dolaşıyorum bu aralar..yazın 1 hafta istanbulda kullandım 6.5 lt"ye çıkmıştı..tabi bu konuda istanbulda yaşayan arkadaşlar daha doğru cevap verirler..

Ben bu rakamlara çok şaşırdım benimki 7.7 gösteriyor e-hdi degi sizinki öyle mi. Bu kadar ciddi fark olmaması lazım üstelik istanbulda yasamiyorum.

Tüketim değerleri kullanım tarzından tutunda yol durumu ve güzergaha kadar etkileyen bir çok faktör vardır...ben 3 seneyi ve 58 bin km'yi doldurdum 5008 ile daha 7 lt değer hiç görmedim..ilk 3ay hariç 6 ve üzerinide görmedim tabi son İstanbul seyahati hariç...

Km sifirladim. Sizin dediginiz gibi yumuşak kullanım ile kullanacağım sonuçları yazarim. Ama şu an bir problem mi var diye düşünüyorum. 7.7 Bana da çok geldi.gorecegiz .

Yanlış anlaşılma olmasın.. Km değilde... Direksiyonun sağındaki.. Üstteki kolun butonuna biraz basılı tutarak ekrandaki değerleri sıfırlayın..

Evet biliyorum ganeja,
    önceki arabam da peugeot olduğu için biliyorum oradan sifirladim değerleri

• quote:

Orijinalden alıntı: turkuvaz33

CYCLONE-II

http://www.hepsiburada.com/liste/cyclone-peugeot-3008-dvd-ve-multimedya-sistemi-orj-anten-ve-kamera-hediyeli/productDetails.aspx?productId=otrg1629&categoryId=60001687

Saygılarımla...

Cyclone II dir kendileri.

Şimdiden hayırlı olsun.

Iyi forumlar...

• Istanbul da avrupa yakasinda
    Ozel servis yetenekli cep yakmayan bir servis
    Ariyorum arkadaslar
    Aractaki sorunlari abartmasin yeter

• quote:

Istanbul da avrupa yakasinda
    Ariyorum arkadaslar

Citroen forumunda Lion Servis sıkça tavsiye edilirdi. Ben işim düşmediği için gidip görmedim gerçi.
  • Bir süpriz yapıp İzmir'e ben de gelmeyi planlıyordum arkadaşlar ancak tarih değişikliği sonucu 7-8 Mart tarihlerinde Ankara'da olmam gerekecek. İnşallah başka sefere...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ENG_civ

Bir süpriz yapıp İzmir'e ben de gelmeyi planlıyordum arkadaşlar ancak tarih değişikliği sonucu 7-8 Mart tarihlerinde Ankara'da olmam gerekecek. İnşallah başka sefere...

Sen yine haber et, mini bir bulusma yapariz.

Iyi forumlar...

• quote:

Istanbul da avrupa yakasinda
    Ariyorum arkadaslar

Peugeot bolluk a git dostum. Çok memnun kalırsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

quote:

CYCLONE-II

Saygılarımla...

Şimdiden hayırlı olsun.

Iyi forumlar...

Melaodram Hocam almayı düşünüyorum sizce de fiyat uygun mu?
    Ama montajını kime yaptıracağımı bilemiyorum. Keşke yakın olsaydık size yaptırırdım.
    Ankarada bildiğiniz montajını sağlıklı yapabilecek biri ya da birilerini bilen var mı?
    Saygılar...
  • Nasil sifirlarim
    100 km de ne yaktigini gosteren ekrani yapamadim bir turlu
     Peugeot 5008

• quote:

Nasil sifirlarim
     Peugeot 5008

Direksiyonun sağında ki kolun ucunda ki düğmeye uzunca basın ekran sıfırlanır...

• tttnet.net kullanıcısına yanıt
    Denicem kardesim saolasin
    Tmmdir oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mariachi@ -- 28 Şubat 2015; 1:36:50 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ENG_civ

Bir süpriz yapıp İzmir'e ben de gelmeyi planlıyordum arkadaşlar ancak tarih değişikliği sonucu 7-8 Mart tarihlerinde Ankara'da olmam gerekecek. İnşallah başka sefere...

Sen yine haber et, mini bir bulusma yapariz.

Iyi forumlar...

İnşallah arkadaşım...
  • quote:

quote:

quote:

CYCLONE-II

Saygılarımla...

Şimdiden hayırlı olsun.

Iyi forumlar...

Ama montajını kime yaptıracağımı bilemiyorum. Keşke yakın olsaydık size yaptırırdım.
    Ankarada bildiğiniz montajını sağlıklı yapabilecek biri ya da birilerini bilen var mı?
    Saygılar...

Dostum benim kamerayı takan eleman aynı zamanda audio cihazlarıda takıyor. Sormuştum cyclon 2 diye.. Cihazı biliyor.. İsterseniz PM den tel. Nosunu yollayayım. Şaşmaz da meşhur bizim köftecinin yanında =)
    Yeride iyi yani.. Siz konuşursanız yinede bir sorun cihazı.. Tam randımanlı çalışıyormu ? Vs..

• quote:

Nasil sifirlarim
     Peugeot 5008

1900km de 9.8 ortalama yakıt tüketimigörünüyor. Arkadaşlar çok değil mi. Saygilar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

CYCLONE-II

Saygılarımla...

Şimdiden hayırlı olsun.

Iyi forumlar...

Saygılar...

Dostum benim kamerayı takan eleman aynı zamanda audio cihazlarıda takıyor. Sormuştum cyclon 2 diye.. Cihazı biliyor.. İsterseniz PM den tel. Nosunu yollayayım. Şaşmaz da meşhur bizim köftecinin yanında =)
    Yeride iyi yani.. Siz konuşursanız yinede bir sorun cihazı.. Tam randımanlı çalışıyormu ? Vs..

Tesekkur ederim numarayi gönderirseniz hemen bir arayayim. Saygilar sn.ganeja...

• 
Sayfa: önceki 14961497149814991500
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.