Şimdi Ara

Peugeot 5008 (1441. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
37.535
Cevap
147
Favori
1.647.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14391440144114421443
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Peugeot 5008

•  Peugeot 5008

Peugeot 5008

Peugeot 5008

Peugeot 5008

Peugeot 5008

Peugeot 5008

Peugeot 5008

• Üstadım;

Öncelikle hoş geldin, uzun zamandır yoklamalarda görünmüyordun.

İş durumları ne alemde, kolaylandı mı ??

Arada bir ses verde, merakta kalmayalım

İyi forumlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

Üstadım;

İyi forumlar...

iş durumları düzelmiş herhal, koltuk kılıfı işine girmişler baksana.. epey müşteri çıkar ama bunlara, güzel olmuşlar

hem kılıf, hem ekstra saklama alanı vazifesini çok iyi çözer bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragotreis -- 12 Kasım 2014; 0:22:45 >

• melodramm kullanıcısına yanıt
    oleyyy. buna sevindim vallahi.. lastiklere bakayım deseeem, sensörlerden bir ses yok... yanak boyutundan ve sert süspansiyonlardan o zaman..

teşkür edereiz efemm

şu absürd ses olayını da bir çözersem sorun yok.. nette araştırma yaptım, şanzıman keçesi, alternatör, şarj dinamosu en çok bahsedilenler.. teşhis için motor boşta iken. kapalıyken dinleyin falan diyorlar, bu arada epey dikkatle dinledim motor sesiyle paralel demiştim, sanki tekerlek sesiyle de paralel gidiyor, ama öyle mekanik bir ses değil, motor devri arttıkça da aynı şiddetle artmıyor. filmlerde tipi sesi efekti verirler ya, onun gibi, boşta da geliyor.. kesin şundandır , kesin bundandır abi deyip yap boz, dene yanıl metodu yapmayacaklarını bilsem çoktan servise gitmiştim ama işte.. (bir çok benzer şikayetle gidene böyle yapmışlar zira)

• quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

oleyyy. buna sevindim vallahi.. lastiklere bakayım deseeem, sensörlerden bir ses yok... yanak boyutundan ve sert süspansiyonlardan o zaman..

teşkür edereiz efemm

şu absürd ses olayını da bir çözersem sorun yok.. nette araştırma yaptım, şanzıman keçesi, alternatör, şarj dinamosu en çok bahsedilenler.. teşhis için motor boşta iken. kapalıyken dinleyin falan diyorlar, bu arada epey dikkatle dinledim motor sesiyle paralel demiştim, sanki tekerlek sesiyle de paralel gidiyor, ama öyle mekanik bir ses değil, motor devri arttıkça da aynı şiddetle artmıyor. filmlerde tipi sesi efekti verirler ya, onun gibi, boşta da geliyor.. kesin şundandır , kesin bundandır abi deyip yap boz, dene yanıl metodu yapmayacaklarını bilsem çoktan servise gitmiştim ama işte.. (bir çok benzer şikayetle gidene böyle yapmışlar zira)

Servisten ziyade, bizim milletin en kotu aliskanligidir.

Yapamam demek yerine, ugrasi cozmeye calisirlar ve maliyeti musteriye yuklerler.

İyi forumlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Üstadım;

Öncelikle hoş geldin,

İyi forumlar...

Öncelikle hoş geldin,uzun zamandır yoklamalarda görünmüyordun.

Hoşbulduk başkanım.Ama geçerli mazeretim vardı.Tatilde ani başlayan rahatsızlığım devam ediyor maalesef!!!

Boyun fıtığı teşhisim onandı ve biraz da ilerlemiş.Sürekli kıvranıyor ve istirahat etmeye çalışıyorum.Malum tüm koluma; parmak uçlarıma kadar hissizlik,halsizlik hakim.

Sırt ve boyunum sürekli ağrılar içinde.Ancak istirahat halinde rahatlıyabiliyorum.En ufak bir hareketimde azgınlaşıyor!!!!

İş - güç bu manada ikinci planda desem yeridir.

Arada bir ses verde, merakta kalmayalım!

İnanın bilgisayar yasaklarım var.Şimdilik kesinlikle yasak.10 dakika kadar kaçak giriş yaptığım bu anlarda elimde olan önceki çalışmalarımın bir kısmını hemen yükledim.

Daha burada yayınlayamadığım bir kaç aksesuar çeşitlerim daha vardı ; hatta bazılarının da ödemesini yapmıştım ve yurtdışından gelmelerini bekliyorum.Gelince paylaşmaya çalışacağım.

2 ay önceki yoğun çalışmalarım aslında araçlarla değilde akıllı telefonlar üzerindeydi.Türkiye'de olmayan birçok aksesuarlar satın aldım ve bazılarını hala bekliyorum.

Artık aracıları ortadan kaldırdım ve google çevirici ve kendi dağarcığımızla İngilizce olarak yurtdışıyla iyi-kötü anlaşıyoruz.Oradaki 2-3 dolarlık mamuller bizim buradaki sitelerde 30-40 dolara satılıyor.

EE , ne de olsa bizim başkanımız Melodramm !!! Yenilikçi ,araştırmacı, başarılı çalışkan başkanımız ve değerli forum üyeleri varken bizlerin de birşeyler yapması lazım yani !!! Hele son zamanlarda aramıza katılan arkadaşımız

hakikaten forum yazısı nasıl esprili olur , nasıl gönül alınır , merak edilen konular nasıl sorulur vb. konularındaki yaklaşımı ve yazıları ile gerçekten sizlerle tam bir uyum içinde.Ekip her haliyle yenilikçiliğini gösteriyor.

Hepinizi tebrik eder - saygılarımı sunarım.

Bu arada büyük sülaleniz olunca dertler de hiç bitmiyor.Cumartesi çocuğunu evlendirip pazar akşamı kalp krizi geçirip vefat eden akrabam da ayrı bir üzüntü kaynağı..

Hayatın gerçekleri ama işte sözün bittiği yerlerdeyiz.Şimdilik tüm dostlara saygılarımı sunarım....

Not.Biraz daha toparlayabilirsem , inşallah ileride aranızda olmaya çalışacağım.Önce sağlık....Allah'a emanet olunuz....

-- Kolum ağrımaya başladığından yazı kontrolu fazla yapamadım , bir hatamız olursa özürlerimi bildiririm.

--Aldığım ilk adam akıllı telefonum 2 ay önce SONY XPERİA Z2 oldu.İlave aksesuarları ile kullanıyorum ve şimdilik memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayblrdija -- 12 Kasım 2014; 4:13:19 >

• quote:

quote:

Üstadım;

İyi forumlar...

iş durumları düzelmiş herhal, koltuk kılıfı işine girmişler baksana.. epey müşteri çıkar ama bunlara, güzel olmuşlar

hem kılıf, hem ekstra saklama alanı vazifesini çok iyi çözer bunlar

• quote:

Üstadım;

İyi forumlar...

• ayblrdija A kullanıcısına yanıt
    çook geçmiş olsun.. boyun olayını bir kaç kere yaşadım, ama biri çok fenaydı.. canı pek tarif edilebilecek ben bile artık bağırmaya başlamıştım, izmirin sıcağı, ter ve klima birleşince fena oldu. sanki boynumdan aşağı 750 volt elektrik gidiyordu.. tarifsiz acı.. çok ağır iki iğne ile ancak kendime gelmiştim. fıtık da annemde var.. oy oy..

waffle edem'in orada (kim bilecek bakalım) parkta 2-3 saat geçirmişiz, iğnelerin etkisinden çoğunu hatırlamıyorum..

çin mevzuuna gelince, çok iyi fırsatlar var gerçekten, değerlendirmek lazım..

bizim hanım da xperia z1 kullanıyor, ama aYFon gibi 5008 kameralarına bağlanan aparatı olmaması üzücü..

• Oncelikli gecmis olsun, kisa zamanda iyilesip, eskisi gibi aramizda olmanizi diliyorum.

İyi forumlar...

• Waffle edem, waffle erdemin yakinimidir, acep

İsim benzerligi dikkat cekici.

İyi forumlar...

• melodramm kullanıcısına yanıt
    tatlıyla pek aramız yok galiba sayım melo

http://www.waffleedem.com.tr/

bostanlıdakine gitmiştik, bucada da varmış..
  • ayblrdija A kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun hocam , çok ilerlemiş bi çaresini bul , süründürmesin böyle ..
  • abi çok çok geçmiş olsun..Allah acil şifalar versin..
  • quote:

türk telekom hocam için resimler gelsin

bu normalde sol taraf için olan bilginize..

Peugeot 5008 Peugeot 5008

ayvallah hocam..benim sıkıntı aslında arka paspaslarda..önler yepyeni duruyor..ama arkalar ne hikmetse artık çocuklar mı çok hoplayıp zıplıyor kenarlardan yırtılmaya başladı..

• tttnet.net kullanıcısına yanıt
    bizimki şimdilik koltuğun üstünde zıplıyor.. paspas aşamasına boy kurtarmıyor henüz :)

arkalar da uyar tahmin ediyorum, zaten görünce göz kararı tahmin edersiniz, fiyatı da 20 tl iken kaçırmayın o zaman..
  • quote:

tatlıyla pek aramız yok galiba sayım melo

http://www.waffleedem.com.tr/

bostanlıdakine gitmiştik, bucada da varmış..

Tatlının her türlüsüne alıklama atlarım fakat; dışarıda yemek tüketmek bana hep uzak gelmiştir.

Ne olduğunu bilmediğimiz, hangi katkıları kullandıklarını bilmediğimiz türlü gıdayı bize yediriyorlar.

Bu bağlamda, pek mantıklı gelmemekte ve ilgi alanıma girmemektedir.

Mesela, geçen arkadaşımın aldığı hazır toz salep içeceğinin içeriğini okuduğumda şaşakaldım.

Adamlar %0,02 salep koymuşlar ve utanmadan yazmışlar, 10,000 gr da 2 gr gerisini siz düşünün.

İyi forumlar...

• herkese selamlar.....
    geçen c.tesi şanzıman alıştırması yapıldı,vites geçişleri çok çok farketti önceden hissettiren küt sesi kayboldu ve yumuşak vites geçişleri geldi.özellikle 1den 2 ye ve 3 e geçişlerde çok sert geçişler vardı aynı şekilde düşüşlerde de 3 ten 2 ye ve 1 e geçişlerdeki sert geçişler kayboldu.peugeot turmak muğla daki ustamız 2 defa şanzıman alıştırması yaptığını söyledi,geçişleri bu şekilde ancak yumuşatabildiğini belirtti emekleri için ustamıza ve yine yardımlarını esirgemeyen peugeot turmak muğla servis müdürümüz serkan bey e sonsuz teşekkürler...
    iyi akşamlar
    (sormadan söyleyeyim ben de derslerden pek fırsat bulamadığım ve ikili öğretime geçip sabahçı olduğumuz için malum dersler,teog kurslarından dolayı fırsat bulamadığım için pek foruma uğrayamadım....)

"5008'le hayat gerçekten çok rahat"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerka48 -- 12 Kasım 2014; 21:49:00 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Peugeot turmak muğla dan 5008 yakın çekimleri
     Peugeot 5008 Peugeot 5008 Peugeot 5008

• 
Sayfa: önceki 14391440144114421443
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.