Şimdi Ara

Peugeot 5008 (1423. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
37.525
Cevap
145
Favori
1.643.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14211422142314241425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://forum.donanimhaber.com/m_85277500/mpage_3//tm.htm#97130647

özellikle son kısımlarda kış lastiği zorunluluğu ile ilgili ilginç yorumlar var; yasağın yanlış algılandığı yönünde..

ha tabi ki faydalı, ben de takılması gerektiğini düşünüyorum.. ama zorunlu değilmiş sanırım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

quote:

Orijinalden alıntı: hewes

buda benden olsun yarım depo ile rekorum

yarım depo 1460 km??

?

?

naaaptın? everest tepesinden aşağı mı sallandın?

vitesi de boşa almamaışsın galiba, 0.00 tüketimle..ohhhh

Hala iniyorum ve yarim depo duruyor 5300 km oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şu kırmızı daire ile belirttiğim tırtırklı hava hortumunun bana yakından ve çok belli şekilde çekilmiş fotoğrafa ihtiyacım var acil. Çekip gönderebilirmisiniz. Şançelik benim bu hortumu değiştirmiş, bide başka birşey takmış dursun diyede beyaz kelepçelerle başka hortuma bağlamışlar...

Peugeot 5008

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hewes -- 16 Eylül 2014; 16:14:59 >
  • uğur..sabah çekip buraya yüklesem olurmu...? yarın tabii

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ganeja -- 16 Eylül 2014; 16:34:25 >
  • quote:

Arkadaşlar şu kırmızı daire ile belirttiğim tırtırklı hava hortumunun bana yakından ve çok belli şekilde çekilmiş fotoğrafa ihtiyacım var acil. Çekip gönderebilirmisiniz. Şançelik benim bu hortumu değiştirmiş, bide başka birşey takmış dursun diyede beyaz kelepçelerle başka hortuma bağlamışlar...

Peugeot 5008

arabanın yanına gidince çekeyim resmini..
  • Olur abi sorun yok canım sıkıldı baya
  • Bu halde

Peugeot 5008
  • quote:

Bu halde

Peugeot 5008

ne zamandır bu halde..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tttnet.net

quote:

Bu halde

Peugeot 5008

ne zamandır bu halde..

Bakımdan sonra ilk kez kaputu açtım. Bakımda olmuş %100.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

uğur..sabah çekip buraya yüklesem olurmu...? yarın tabii

sabah 8 de hanım okula gidiyor....bende amma salladım...
    neyse levent halleder...fakat aynı işlevi gören bir parçadır....
  •  Peugeot 5008

Peugeot 5008

Peugeot 5008

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tttnet.net -- 16 Eylül 2014; 17:59:53 >
  • Arkadaslar slmlar oncelıklen bende Lag cı Lagunacı yani sızın forumlara baskanaada arada yazarım Renoocu daha once başkan bana sızın 5008 i taktırdığınız bır koltuk kılıfcı vardı hewes arkadaşım yada tt net arkadaşımın arabasımıydı forumdan toplu fıyat alınacaktı 5008 ler ıcın sanırım ama memnununıyet sağlanmadı falan takıp edıyoordum bende konuyu ole bırsey olmuştu hatta o esnaf arkadaşın numarasını sanıyorum Devrim (BASKAN) dan almıştım ben ama tel degısınce sımde degıstı numara gıtmıs yardımcı olabılırmısınız LUTFEN duzgun bır kılıf almak ıstıyorum sanıyorum Kocaelınde falanmıydı acaba uzakta bıryerde ıdı hem Derı hemde normal kesım konuşmuştuk falan derken telı bulamıyorum 5008 cı arkadaşlarıma Sevgı Saygılarımlam Murat Izmıır... pm de atabılırsınız telıme Sms de (05323914124)
  • quote:

quote:

quote:

yarım depo 1460 km??

?

?

o zaman everest de kurtarmaz o km yi.. marstan falan iniyorsun sen
  • quote:

quote:

quote:

quote:

yarım depo 1460 km??

?

?

o zaman everest de kurtarmaz o km yi.. marstan falan iniyorsun sen

Uludağa çıktım haftasonu oteller bölgesine çıktığımda 290km idi, merkeze indiğimde 1500lerde idi hiç gaza basmadım inerken hep 2. 3. viteste indim
  • sayın hewes o hortum normalde biraz gevşektir iyi oturtamayınca dahada bollaşır taktıgı kısmı siyah bantla sarıp taksaydı o beyaz kelepğceye gerek kalmayacaktı araç titreşimde sürekli beyaz kelepceyle bağlanan dıger aksamla sürtüşüp orayıda aşındıracak kesinlikle acemice ve çok çirkin olmuş tavsiyem söküp motora takılan kısmı 1-2 tur siyah bantla dönüp oturtun
  • vaya589 kullanıcısına yanıt
    Ben Sakarya'dan getirtirdim taktıralı 10 gün oluyor bana gör 10 numara 5 yıldız oldu sorun çıkmadı zaten 5008 için özel dikim ve kesim yaptılar ( ben nerde miyim Hatay) baii aracılı ile getirtirdim 650 tl bitirdim bur da sorduğum döşemeciler 1500 tl istediler birde istediğim gibi olmayacaktı ben memnunum en azından kir toz leke deniz suyu lekesi olmayacak

NOT: Ben cok araştırdım benim bulunduğum bölgede yapan yok tek yapan yer Türkiye'de
    http://www.otomconcept.com/ sitede ulasa bilirsin tel. numaraları var görüş memnun kalırsın
  • Hewes arkadaşım çok teşekkür ederım. Yardımlarım ıcın OTOMCONCEPT.COM mu oluyor burası Forumda yazmışlar Faruk Bey yurt dışına gıtmıs.. Tımur Bey ıle ırtıbata gectım ya Grı olucak yada krem bakalım kararda veremedımkı orttuk ustunu olede hıç güzel degıl wallahı araç ne yapayım bende anlıyamadım herneyse takıcak kişinin işcılıği bıle muhım bu olaylarda aslında örtüden kurtulup derli duzenli bırsey olabılır... Nasıl olsa satmayada niyetım yok arabayı zati...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAS207

sayın hewes o hortum normalde biraz gevşektir iyi oturtamayınca dahada bollaşır taktıgı kısmı siyah bantla sarıp taksaydı o beyaz kelepğceye gerek kalmayacaktı araç titreşimde sürekli beyaz kelepceyle bağlanan dıger aksamla sürtüşüp orayıda aşındıracak kesinlikle acemice ve çok çirkin olmuş tavsiyem söküp motora takılan kısmı 1-2 tur siyah bantla dönüp oturtun

bant yüksek ısıyla erimez mi zamanla? yapışkan kısmı yani, yapışkanlığı giderse kötü olabilir..
  • quote:

kış lastiği zorunluluğuyla ile ilgili:

http://forum.donanimhaber.com/m_85277500/mpage_3//tm.htm#97130647

özellikle son kısımlarda kış lastiği zorunluluğu ile ilgili ilginç yorumlar var; yasağın yanlış algılandığı yönünde..

ha tabi ki faydalı, ben de takılması gerektiğini düşünüyorum.. ama zorunlu değilmiş sanırım..

İzmir gibi yerlerde dört mevsimde idare ediyor..ben şahsen lastiklerle alakalı kışın tehlikeli bir durumla karşılaşmadım..ama kışı daha sert geçiren bölgelerde yaşasam mecburi olmasa bile üçe beşe bakmaz kaliteli lastik alırdım..çünki lastik önemli şakaya gelmez..şehirler arası yolculuk yapan otobüs,kamyon v.s araçlarda her türlü mecburi..

• quote:

Orijinalden alıntı: vaya589

Hewes arkadaşım çok teşekkür ederım. Yardımlarım ıcın OTOMCONCEPT.COM mu oluyor burası Forumda yazmışlar Faruk Bey yurt dışına gıtmıs.. Tımur Bey ıle ırtıbata gectım ya Grı olucak yada krem bakalım kararda veremedımkı orttuk ustunu olede hıç güzel degıl wallahı araç ne yapayım bende anlıyamadım herneyse takıcak kişinin işcılıği bıle muhım bu olaylarda aslında örtüden kurtulup derli duzenli bırsey olabılır... Nasıl olsa satmayada niyetım yok arabayı zati...

Sanırım yanlış arkadaşa teşekkür ettin...

• 
Sayfa: önceki 14211422142314241425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.