Şimdi Ara

Peugeot 5008 (1414. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir (2 Mobil) - 9 Masaüstü2 Mobil2 Android
5 sn
37.531
Cevap
147
Favori
1.646.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14121413141414151416
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mesela orjinal navigasyonlu 5008lerin broşüründe gosterge panelinin icindeki ekrana navigasyon bilgilerini akatarabiliyor. Bunu HUD a yonlendirebilsek cok muhteşem olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam Hewes

Yazın son günleri herkes tatilde malum...

Sende boş durmamışsın , Dikili 'deki yazlığı satıyormuşsun , İstanbul Güzel Belde den yazlık bakarken görmüşler seni

İstanbul Güzel Belde (Salihleraltında) bu gün çektim ekteki fotoğrafı.

Benim aslanıda yanına park edip öyle çekecektim , sitedekiler kıl olacaklar diye vazgeçtim.

Başka bir zaman inşallah.

Peugeot 5008

Peugeot 5008

• Arkadaşlar orjinal navigasyonlu araçlarda usb soketi var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tttnet.net

quote:

Orijinalden alıntı: gozbilginli

quote:

Orijinalden alıntı: zeus83tr

YENİ 5008 ( melodramm Peugeot'da çalışmaya başlayınca! )

Peugeot 5008

imzanızda ki "hakkımı helal etmiyorum" demenizin sebebi nedir hocam..

Bir kaç sayfa önce yazmıştım tekrar edeyim değerli arkadaşım.

Aracımı alırken kandırılmama ve en az 3-4 bin lira zarar etmeme vesile oldukları için kendilerini protesto ediyorum. ( Elimden ancak bu geliyor.) Aracımı İstanbuldan alırken bana değişen olmadığını sadece boya olduğunu söylediler, memlekete gelince öğrendim ki 3 parça değişen varmış, birde arabanın bir sürü problemi çıktı, park sensörlerinden tutta balata disk , sis farları vs. vs. 3000 lira harcadım serviste. Şimdi 54500 + 3000 lira masraf yaptığım arabayı 52000 liraya satmaya çalışıyorum ( maddi sebeplerden) yüzüne bakan yok.

Tabi ki peugeota şikayet ettim + ekspertiz yapan servisle ( baykaralar) defalarca görüştüm sonuç sıfır.

Efendim neymiş, civatalı parçaların değiştiğini anlayamazlarmış. Burdaki servis nasıl anladı diyorum cevap yok tabiki. ( İmzalı mühürlü belge vermedikleri için hukuken bir şeyde yapamadım) Üzerine soğuk su içtik vesselam.

• quote:

Orijinalden alıntı: InsMuh

Arkadaşlar orjinal navigasyonlu araçlarda usb soketi var mı?

Olan da var , olmayan da.

Versiyon, versiyon degismekte.

İyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi forumlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: Tk5008

Selam Hewes

Sende boş durmamışsın , Dikili 'deki yazlığı satıyormuşsun , İstanbul Güzel Belde den yazlık bakarken görmüşler seni

Benim aslanıda yanına park edip öyle çekecektim , sitedekiler kıl olacaklar diye vazgeçtim.

Peugeot 5008

Peugeot 5008

He he he.

Habersiz de birşey yapılmıyor hani.

Hewes yakalnmışsın, sessiz kalman işe yaramaz

İyi forumlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: hewes

1 günde 4 sayfa atlardık, 5 günde 1 sayfa atlayamamışız.

yokluğum belli oldu yani..[

sorularımla canlandırıyordum biraz ya..
  • Bugün aslanla beraber göksu şelalesine gittik. Park yeri gerçekten çok dikti. Aracın sağ arka teker 30 cm havada girdik neredeyse siz düşünün azcık kaydı araç ama kendini toparladı hemen. Resim çekecektim ama anlık bir olaydı.çıkışı da herkesin patinaj çeke çeke çıktığı yeri aslan tek hamlede çok az bir patinajla çıktı. Demek ki araçların offroad performansları da kötü değil :D

• quote:

Orijinalden alıntı: tttnet.net

quote:

Orijinalden alıntı: ylcn1111

Merhabalar
    Yaklaşık 3 yıldır 5008 kullanıcısıyım. Aldığımda 33000 km de idi; şu an 90000 oldu. Ben genelde depoyu fulleyip, kırmızı ikaz lambası yanıncaya kadar kullanıyorum. Genellikle 100 km kala ışık yanyordu. Şimdi bazen yanmıyor (son 50 km kalsa bile). bazen de yanıyor. Hatırladığım tek değişiklik yakıt deposuna serviste enjektör temizleme sıvısı ekletmiştim. Yol bilgisayarında bir problem yok ama yakıt ikaz lambası bazan ikaz vermiyor.

Aslında lamba yanmadan önce yakıt almak gerekiyor..bu depo dibindeki zamanla biriken tortu ve pisliklerin motora zarar vermesini engeller..birde bizim araçların deposunda ki şamandıra nasıl bir sistem bilmiyorum ama depoda ki yakıt seviyesini azaltana kadar kullanmak şamandıraya zarar verir..muhtemelen sizin şamandra arızalanmış..

konusu açılmışken, ilk depo dolumumdan sonraki gözlemler: 6.9-7 litrelerden sabır ve biraz da korkuyla 6.3 e kadar düştüm, sonradan kısa mesafelerle 6.5 e geri çıktım. 470 km civarında yarım depo çizgisini geçtim.. eğer 1/2 depo 1 depo dengesi tutarlıysa 900 ü geçerim gibi ki gayet tatminkar olur..

sizlerde nasıl yakıt göstergesinin durumu? yarım deponun tam iki katı km yapılıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

quote:

Bugun epoxi ile yeni bir panel denemesi daha yaptim, ortaya bardak icin delik konumladim.

Krom cerceve iptali ise, mumkun olamiyor, el freni dugmesini de sokerek bu tarz bir uygulama yapilabilinir.

Ancak, orta konsola giris yine ayni kaliyor.

Bu sebep ile bu tarz bir uygulamaya sicak bakmadim.

İyi forumlar...

sayın felipe melo, (şov yapacam diye penaltıyı kaçırdı ya artizzz ) linklerini verdiğim cihazlar için değerli yorumlarınızı da bekliyoruz..

Yaklasik 45 tl maliyeti ile pek cazip gelmedi, sahibinden.com da 2. el bir media player daha mantikli gelmekte.

Para ve kasinti var ise de cyclone2 alinir, is bitirilir.

İyi forumlar...

sayın melo, sürpriz bir gelişme oldu; yeni konuğumuzun ( 3 günlük 2 numara)resimlerini taşınabilir diske kayıt için kablo araştırırken canon fotoğraf makinemin kabloları çıktı ortaya, o da nesi;;; av kabloları ... (sarı-beyaz-kırmızı) hemen koştum arabaya, taktım.. sonuç hüsran.. motor çalışmıyordu ama, kontak açık sadece..sonra motoru açtım.. oleyyyyy çalışıyor.. makinede kayıtlı videoları oynatıyor, resimleri de görüntülüyor.. şimdi makinenin kartına video yüklemeyi deneyeceğim.. onlar da çalışırsa süper..

• quote:

konusu açılmışken, ilk depo dolumumdan sonraki gözlemler: 6.9-7 litrelerden sabır ve biraz da korkuyla 6.3 e kadar düştüm,

sonradan kısa mesafelerle 6.5 e geri çıktım. 470 km civarında yarım depo çizgisini geçtim..

eğer 1/2 depo 1 depo dengesi tutarlıysa 900 ü geçerim gibi ki gayet tatminkar olur..

sizlerde nasıl yakıt göstergesinin durumu?

yarım deponun tam iki katı km yapılıyor mu?

Yarım depo ile tam deponun yarısı yol yapabilirsiniz.

İyi forumlar...

quote:

sayın melo, sürpriz bir gelişme oldu; yeni konuğumuzun ( 3 günlük 2 numara)resimlerini taşınabilir diske kayıt için kablo araştırırken canon fotoğraf makinemin kabloları çıktı ortaya, o da nesi;;; av kabloları ... (sarı-beyaz-kırmızı) hemen koştum arabaya, taktım..

sonuç hüsran.. motor çalışmıyordu ama, kontak açık sadece..sonra motoru açtım..

oleyyyyy çalışıyor.. makinede kayıtlı videoları oynatıyor, resimleri de görüntülüyor..

şimdi makinenin kartına video yüklemeyi deneyeceğim..

onlar da çalışırsa süper..

Kameranın desteklediği format ile kayıt yapıldıktan sonra sorunsuz izleme yapılabilinir.

Arka ekranlar sadece motor çalışırken devreye giriyor.

Motor çalışmazken de devreye alınabilir, ancak motor çalışmazken devreye girmemesi daha güzel.

İyi forumlar...

• tamamdır, anladım oni.

Peki neden motor çalışmadan çalışmaması iyidir dediniz?

Başkası dese tamam da, uzay üssü alfa melodramm deyinceee

• quote:

tamamdır, anladım oni.

Peki neden motor çalışmadan çalışmaması iyidir dediniz?

Başkası dese tamam da, uzay üssü alfa melodramm deyinceee

2 adet 7" lcd cidi anlamda enerji tuketecektir, ayrica yarim kontak film izlemek isteyenleri de bu sekilde gonderebiliyorum

İyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Selam Hewes

Peugeot 5008

Peugeot 5008

Eyvah yakalandık yahuuu... Siteyi satmıyoruz

Selamlar sizede

• quote:

quote:

Selam Hewes

Peugeot 5008

Peugeot 5008

He he he.

Habersiz de birşey yapılmıyor hani.

Hewes yakalnmışsın, sessiz kalman işe yaramaz

İyi forumlar...

Bu tarz hadiselerle karşılaşınca güzel oluyor

• quote:

Selam Hewes
    ...

Peugeot 5008

Peugeot 5008

Buarada plakalığın altında servis ismi yazan yeri beyaz renk yaptılar. Gerçekten güzel görüküyor.

Ayrıca ben Bursa da yım arabada işte oralarda dolaşıyor, benim içinde iyi oldu arabamın hala sağlam olduğunu belgeleyen bir resim görmem

• Arkadaslar aracimizin orjinal 16 inch jantlarini nerden bulabilirim? Satmis oldugum astradan kalma 4 adet cok az kullanilmis 205/55/16 goodyear kis lastigim var, bu kis onlari kullanmak istiyorum. Orjinal 16lik 5008 janti alsam lastik basinc sensoru vs calisacak mi? 205/55/16 lastikler 5008e uyar mi?? Tesekkurler.

• karadr K kullanıcısına yanıt
    Bende aynı düşünce ile elimdeki 205/55R16 kış lastiklerine 4 adet alaşım jant aldım.
    Benimkiler orijinal değil ama çin jantları hafif ve çabuk yamulduğu için, alman aez aldım.
    Orijinal jant 16" İstanbul'da ikitelli hurdacılarında 3008'den çıkma 4 adet var ama abuk bir fiyat istediler.
    Lastik basınç sensörünü özel serviste iki dk içinde disable ediyorlar.
    Lastikler %2.36 gibi küçük, serviste ayarlanabilir ama uğraşmayı düşünmüyorum.
    Jantların 4x108 bijon aralığında olması gerekiyor. ET değeri orjinalinde 25 fakat 15-35 arası uyar.
    Not orijinal bijonlar orijinal olmayan janta uymadığı için birde 16 adet bijon aldım.
    Extra sonradan çıkan ve hesapta olmayan bir şeydi tanesi 4 TL.
    Orijinal jant alırsan bunu yaşamazsın.
    Lastik hesabı için cardanadam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydayd -- 1 Eylül 2014; 23:21:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: aydayd

Bende aynı düşünce ile elimdeki 205/55R16 kış lastiklerine 4 adet alaşım jant aldım.
    Benimkiler orijinal değil ama çin jantları hafif ve çabuk yamulduğu için, alman aez aldım.
    Orijinal jant 16" İstanbul'da ikitelli hurdacılarında 3008'den çıkma 4 adet var ama abuk bir fiyat istediler.
    Lastik basınç sensörünü özel serviste iki dk içinde disable ediyorlar.
    Lastikler %2.36 gibi küçük, serviste ayarlanabilir ama uğraşmayı düşünmüyorum.
    Jantların 4x108 bijon aralığında olması gerekiyor. ET değeri orjinalinde 25 fakat 15-35 arası uyar.
    Not orijinal bijonlar orijinal olmayan janta uymadığı için birde 16 adet bijon aldım.
    Extra sonradan çıkan ve hesapta olmayan bir şeydi tanesi 4 TL.
    Orijinal jant alırsan bunu yaşamazsın.
    Lastik hesabı için cardanadam

Cok cok tesekkurler.

• 
Sayfa: önceki 14121413141414151416
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.