Şimdi Ara

Peugeot 5008 (1288. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.536
Cevap
147
Favori
1.647.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12861287128812891290
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hamdi mert

imgim i seviyorum ama olmazsa flickr a da yüklerim toplu yükleme varsa direk oradan link atada bilirim

Yok yok sen nereye yüklüyorsan o şekilde yapabilirsin kardeşim hiç sorun yok...
  • Size detaylı yı şöyle bir örnekle açıklıyım :

Bu anı bile yakalım (üstelik tek kişiyken telefon da biraz ıslandı ama olsun 5800 sağlamdır) :http://imgim.com/23042014151.jpg

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Size detaylı yı şöyle bir örnekle açıklıyım :

Bu anı bile yakalım (üstelik tek kişiyken telefon da biraz ıslandı ama olsun 5800 sağlamdır) :https://store.donanimhaber.com/93/be/10/93be10835053c7500ee2a6497cec8997.jpg

Peugeot 5008

Güzel bir detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hewes -- 23 Nisan 2014; 21:24:15 >

• ben 5008 i almadan 200 mesaji gectim alsam sanrim 1000 mesaji gecerim paylasmak guzeldir...

• quote:

Orijinalden alıntı: hewes

quote:

Bu anı bile yakalım (üstelik tek kişiyken telefon da biraz ıslandı ama olsun 5800 sağlamdır) :https://store.donanimhaber.com/93/be/10/93be10835053c7500ee2a6497cec8997.jpg

Peugeot 5008

Güzel bir detay

bu ozellik picassoda var mi? 5008 in hepsinde var mi?

• Neredeyse 2.5 senedir 5008 kullanıyorum far yıkamayı hiç bu kadar net görmemiştim..

• quote:

Orijinalden alıntı: kirsehirli5008

quote:

quote:

Peugeot 5008

Güzel bir detay

Picassolarda var mı bilmiyorum ama bütün 5008'lerde yok..mesela melodramm'da..
    tamam cylonumuz yok ama far yıkamamız var hemide orjinal..

• quote:

quote:

quote:

Peugeot 5008

Güzel bir detay

Yenilerinde kaldırdılar bu özelliği ancak xenonlu olanlarda hala mevcut. Mesela benim arabam 2011 model xenonsuz ama far yıkamam var ancak 2013 - 2014 xenonsuzlarda kaldırdılar diye biliyorum ama Peugeot bu işi belli olmaz

Mesela 2013 ve 2014 modellerde 3. sıra tavan tutamaçlarını da koymuyorlar artık.

• biraz mantiksiz degilmi model yukseldikce daha cok ozellik olmasi gerekirken sanki bazi seyler caliniyor gibi acaba gereksiz mi gorulmus bunlar? benim hicbir aracimda far yikama yoktu ama arkadasin opelinde gordum hosuma gitmisti

• hamdi mert kullanıcısına yanıt
    merhabalar. 3 yıldır 5008 sahibiyim ama far yıkama olduğunu yeni öğreniyorum araçta :) nasıl nerden yıkıyoruz yazabilirmisiniz acaba (biraz araştırmadan sorup tembellik ediyorum ama kusura bakmayın :) )
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeus83tr

quote:

Orijinalden alıntı: turkkan79

Sesi araç hoparlorlerinden verebildiniz mi peki?

Cyclone 'nun bluetoothu video pack in ses çıkışını gördü ama bağlantı kuramamıştı. Daha sonra detaylı tekrar deniycem.

Bugun tekrar denedim. Cyclone1, video pack in bluetooth ses çıkışı ile bağlantı kurdu ve sorunsuz calisti. Cyclone ile once bluetooth eslestirme yaptım. Daha sonra ana menüden A2DP (Bluetooth Audio Streaming) ile sesi alabildim.

• quote:

Orijinalden alıntı: imax1

merhabalar. 3 yıldır 5008 sahibiyim ama far yıkama olduğunu yeni öğreniyorum araçta :) nasıl nerden yıkıyoruz yazabilirmisiniz acaba (biraz araştırmadan sorup tembellik ediyorum ama kusura bakmayın :) )

Far yanıyorken siz aracın ön camını yıkadığınızda farı da otomatik olarak yıkıyor.

Su pompalayan motorun sesini ikinciye duyup da cama neden sıçratmadığını hiç düşünmediniz mi :) işte o esnada farı yıkıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Peugeot 5008

bu ozellik picassoda var mi?

Çok enteresan bir şekilde Xenon farlı araçlarda olması gerekirken ülkemizde satılan yeni C4 Picasso'ların bazılarında varken bazılarında yok. Bir ara bu durumu C4 Picasso II başlığı altında çok konuşmuştuk ve forumda araçlarını Türkiye'den satın alan yeni C4 Picasso kullanıcılarının hiçbirisinin aracında far yıkama özelliği yokken (buna teknoloji paketi + güvenlik paketi + xenon far paketleri olan araçlar da dahil) yine Türkiye'de test merkezlerine giden test araçlarının bazılarında bu özellik mevcut.

• Far yıkama varsa , farlar bi xenon a çevrilebilir ve muayenede problem olmaz çünkü, far yıkama olmadığından xenonlar muayeneden geçemiyor bildiğim kadarıyla.

Bilgi sahibi arkadaşlar ne derler bu konuda acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gozbilginli

Far yıkama varsa , farlar bi xenon a çevrilebilir ve muayenede problem olmaz çünkü, far yıkama olmadığından xenonlar muayeneden geçemiyor bildiğim kadarıyla.

Far yıkaması olmayan Xenon farlı araçların ithalatına izin verildiği için far yıkama olayına şu an için bakılmıyormuş ancak bu durum az önce örneğini verdiğim yeni C4 Picasso gibi fabrika çıkışı Xenon farlı olup far yıkama özelliği bulunmayan araçlara özgü bir uygulama olabilir. Tabii bunun takibiyle kim uğraşır orası ayrı konu...

http://www.passatturkiye.com/bakim-servis-sigorta/6073-tuvturk-arac-muayenesi-xenon-far-sorunu.html#post262599

• quote:

Far yıkama varsa , farlar bi xenon a çevrilebilir ve muayenede problem olmaz çünkü, far yıkama olmadığından xenonlar muayeneden geçemiyor bildiğim kadarıyla.

Benim uzun zamandır takip ettiğim ve hep pozitif yorum alan bir usta var ,(tanımıyorum) sahibinden.com da ilanları var, bir ara 5008 de görmüştüm ilanlar arasında. Buyrun örnekler.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-skoda-yeti-bi-xenon-mercekli-far-149490385/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-honda-civic-bi-xenon-mercekli-far-132920920/detay

• quote:

Orijinalden alıntı: sarppy

quote:

Far yıkaması olmayan Xenon farlı araçların ithalatına izin verildiği için far yıkama olayına şu an için bakılmıyormuş ancak bu durum az önce örneğini verdiğim yeni C4 Picasso gibi fabrika çıkışı Xenon farlı olup far yıkama özelliği bulunmayan araçlara özgü bir uygulama olabilir. Tabii bunun takibiyle kim uğraşır orası ayrı konu...

http://www.passatturkiye.com/bakim-servis-sigorta/6073-tuvturk-arac-muayenesi-xenon-far-sorunu.html#post262599

Arkadaşlar xenon lu araçlarr bildiğim kadarıyla eğim sensörüne bağlı olarak far yüksekliğini otomatik olarak ayarlıyor aksi halde karşıdan gelenin gözünü alma durumu var ve bu nedenle de sonrada xenon olmuyor diye biliyorum. Ama arabanın gerçek xenonlu olduğunu nasıl ayırt ediyorlar onu bilemiyorum?

• sonradan takılan xenon farlar muayeneden de gecemiyor diye biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: tttnet.net

quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

Levent captiva cok masraflı arac...bir arkadas vergiyi birak..yakitina dayanamadı. ..

aynen abi captiva bize ters Allah bilir bakım masrafları ne kadardır..

Anlayan usta çok sanayide...Benim bir arkadaşım 3. yıl bakımını 300 TL yaptı..Tüm filtreler ve en kaliteslisinden 6 lt yağ...balata temizliği, ön-arka takım kontrolü gibi extralar da var.

Yetkili serviste de fazla değil, aynı bakım orada da 600 TL yaptırılabilidi. Ben ustama güvendiğim için, daha sağlıklı bir bakımı, daha ucuza yaptırmış oldum.

İhtiyaçlara göre, tercihler değişir. Yılda 10 bin KM yi geçmeyen ve daha çok haftasonu, kırda bayırda ve şehir dışında kullanan kişiler için ideal. Hafta sonu traktör yollarında, bağ bahçe gezintisi yaptık...Benim için en ideal araç görünümde...Tabbi ki zevkler ve ihtiyaçlar değişken, herkes kendi önceliklerine göre tercih yapmalı (ağırlıklı olarak şehir içi ve bireysel kullanım yapılacaksa, yılda 15 bin km den fazla yapılıyorsa tabii ki captiva iyi bir seçim olmayabilir).

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: turkkan79

Sesi araç hoparlorlerinden verebildiniz mi peki?

Cyclone 'nun bluetoothu video pack in ses çıkışını gördü ama bağlantı kuramamıştı. Daha sonra detaylı tekrar deniycem.

Bugun tekrar denedim. Cyclone1, video pack in bluetooth ses çıkışı ile bağlantı kurdu ve sorunsuz calisti. Cyclone ile once bluetooth eslestirme yaptım. Daha sonra ana menüden A2DP (Bluetooth Audio Streaming) ile sesi alabildim.

Su isi beceremedim bitürlü ya. Onceden rse panel gözükürdü simdi o da gözükmüyor bende...
    Cyclone 2 de yani...

• 
Sayfa: önceki 12861287128812891290
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.