Şimdi Ara

Peugeot 5008 (820. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
37.531
Cevap
147
Favori
1.647.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 818819820821822
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: melodramm

quote:

Orijinalden alıntı: rds

Arkadaşlar selamlar.

Birkaç ufak husus hakkında sizleri bilgilendirmek istiyorum.

Yönetici arkadaşlarım burada olup bitenler hakkında beni bilgilendirdi, bende konunuza ve yeni mekanınıza görece vakıf oldum.

Öncelikle bilmenizi isterim ki burada başımızın üstünde yeriniz var.

Başka bir ortama geçmektesiniz veya geçtiniz, mutlu olmanız temennimizdir.

Fakat küçük ayrıntılar vermem doğru bilgilendirilmeniz için elzemdir.

Konu sahibi arkadaşımız forum kurallarımızda belirtilen maddeleri açıkça ihlal etmiştir.

Yönetici arkadaşlarımız tarafından yapılan değerlendirme neticesinde hesap kapama alt limiti olan 4 gün süre ile konu sahibi arkadaşımızın hesabı kapanmıştır.

melodramm yeni platformunuzda buradan kovulduğunuzu söylemiş ancak bizim yönetim olarak buradan hiç bir üyemizi kovma gibi bir lüksümüz yoktur.

Neticede burasını var eden üyeleridir, sizlersiniz, hepimiziz.

Aksine bizim amacımız sizin burada sağlıklı ve huzurlu şekilde yazışmanıza aracılık etmektir.

Diğer yandan, forum içerisinde, forumun belirli bir düzen içinde işlemesi için bir takım kurallarımız vardır, malumunuz.

Bu kurallar kişi gözetmeksizin herkese eşit şekilde uygulanmaya çalışılır.

Kişi veya kişilere kuralların esnetilmesi neticesiyle imtiyazlar verilmesi takdir edersiniz ki düşünülemez.

Bu bağlamda melodramm 'a uygulanan 4 günlük hesap kapama cezası mesajına göre olağan bir işlemdir.

Her ne kadar melodramm 'a cevap hakkı düşse de hesabı mesajımın saatine göre 1 gün 16 sa. 26 dk. sonra açılacak.

Hesabı açıldığında arzu ederse cevap hakkını kullanabilir veya konu hakkında bilgi verebilir.

Son olarak şunu samimiyetle aktarmak isterim, kimse sizi buradan kovamaz.

Gitmek ya da kalmak sizin tercihinizdir ve tercihlerinize saygımız sonsuzdur.

Umarım daha başkaca özellikle daha güzel sebepler ile tekrar görüşürüz.

Sevgi ve saygılarımla, kazasız günler dilerim.

Dostum öncelikle konuya ilişkin cevabınızı neden 2,5 gün sonra verebildiğinizi anlayabilmiş değilim.???

Sizden vazgeçtim burada biz BANGIR BANGIR bağırırken bir tane MODERATOR tek bir kelime edemedi.???

Geçmişte yaptıkları ile tanınan ve sizler tarafından kıymetli olarak bilinen üyenize ise ancak haklı tepkilerimizin 72 saatinde doğru cezayı verebilmiş olmanız geç gelen adalettir.

Aynı zatı muhterem geçmişte de GSIII forumunu dağıtmış ve yine siz SAP ile SAMAN'ı ayırt edememiştiniz.

Yine diyorum, çünkü bugünde SAP ile SAMAN arasındaki farkı göremeyip, ayıklama yapamadığınızı yaşayarak öğreniyoruz, öğrendik.

Burada MODERATOR'leriniz EGO larından ziyade gerçekler ile ilgilenmeleri için gerekli incelemeleri yapmanızı öneririm.

Biz bu saatten sonra DH platformu altında bulunmayı düşünmüyoruz.

Bu benim tek başıma verdiğim bir karar değil, arkadaşlarım ile beraber verdiğim ortak bir karardır.

Ancak konuları incelemeksizin sadece ceza verelim geçelim gibi tutumlarınızdan sıkıldım.

Sorunları ceza vererek ötelemek yerine, kaynağını bulup yok etmelisiniz.

İyi forumlar...

• quote:

quote:

Arkadaşlar selamlar.

Birkaç ufak husus hakkında sizleri bilgilendirmek istiyorum.

Yönetici arkadaşlarım burada olup bitenler hakkında beni bilgilendirdi, bende konunuza ve yeni mekanınıza görece vakıf oldum.

Öncelikle bilmenizi isterim ki burada başımızın üstünde yeriniz var.

Başka bir ortama geçmektesiniz veya geçtiniz, mutlu olmanız temennimizdir.

Fakat küçük ayrıntılar vermem doğru bilgilendirilmeniz için elzemdir.

Konu sahibi arkadaşımız forum kurallarımızda belirtilen maddeleri açıkça ihlal etmiştir.

Yönetici arkadaşlarımız tarafından yapılan değerlendirme neticesinde hesap kapama alt limiti olan 4 gün süre ile konu sahibi arkadaşımızın hesabı kapanmıştır.

melodramm yeni platformunuzda buradan kovulduğunuzu söylemiş ancak bizim yönetim olarak buradan hiç bir üyemizi kovma gibi bir lüksümüz yoktur.

Neticede burasını var eden üyeleridir, sizlersiniz, hepimiziz.

Aksine bizim amacımız sizin burada sağlıklı ve huzurlu şekilde yazışmanıza aracılık etmektir.

Diğer yandan, forum içerisinde, forumun belirli bir düzen içinde işlemesi için bir takım kurallarımız vardır, malumunuz.

Bu kurallar kişi gözetmeksizin herkese eşit şekilde uygulanmaya çalışılır.

Kişi veya kişilere kuralların esnetilmesi neticesiyle imtiyazlar verilmesi takdir edersiniz ki düşünülemez.

Bu bağlamda melodramm 'a uygulanan 4 günlük hesap kapama cezası mesajına göre olağan bir işlemdir.

Her ne kadar melodramm 'a cevap hakkı düşse de hesabı mesajımın saatine göre 1 gün 16 sa. 26 dk. sonra açılacak.

Hesabı açıldığında arzu ederse cevap hakkını kullanabilir veya konu hakkında bilgi verebilir.

Son olarak şunu samimiyetle aktarmak isterim, kimse sizi buradan kovamaz.

Gitmek ya da kalmak sizin tercihinizdir ve tercihlerinize saygımız sonsuzdur.

Umarım daha başkaca özellikle daha güzel sebepler ile tekrar görüşürüz.

Sevgi ve saygılarımla, kazasız günler dilerim.

Dostum öncelikle konuya ilişkin cevabınızı neden 2,5 gün sonra verebildiğinizi anlayabilmiş değilim.???

Sizden vazgeçtim burada biz BANGIR BANGIR bağırırken bir tane MODERATOR tek bir kelime edemedi.???

Geçmişte yaptıkları ile tanınan ve sizler tarafından kıymetli olarak bilinen üyenize ise ancak haklı tepkilerimizin 72 saatinde doğru cezayı verebilmiş olmanız geç gelen adalettir.

Aynı zatı muhterem geçmişte de GSIII forumunu dağıtmış ve yine siz SAP ile SAMAN'ı ayırt edememiştiniz.

Yine diyorum, çünkü bugünde SAP ile SAMAN arasındaki farkı göremeyip, ayıklama yapamadığınızı yaşayarak öğreniyoruz, öğrendik.

Burada MODERATOR'leriniz EGO larından ziyade gerçekler ile ilgilenmeleri için gerekli incelemeleri yapmanızı öneririm.

Biz bu saatten sonra DH platformu altında bulunmayı düşünmüyoruz.

Bu benim tek başıma verdiğim bir karar değil, arkadaşlarım ile beraber verdiğim ortak bir karardır.

Ancak konuları incelemeksizin sadece ceza verelim geçelim gibi tutumlarınızdan sıkıldım.

Sorunları ceza vererek ötelemek yerine, kaynağını bulup yok etmelisiniz.

İyi forumlar...

Şöyle söyleyeyim şu anda forumun en büyük sıkıntısı bölüme/konulara gönderilen tüm mesajların yöneticiler tarafından incelenememesidir. Haliyle sıkıntılar baş gösterdiğinde sıcağı sıcağına müdahaleler yerine iş duruma göre büyüdüğünde şikayet sisteminin kullanılması sonucu müdahalelere dönüyor. Son zamanlarda bu sıkıntı daha çok baş gösterdi ve giderilmesi adına mutlaka iyileştirme çalışmalarımız olacaktır. Zira forum içinde bu işleyişin sürdürülmesi olanaksız. Bu konuda sizlere hak veriyorum.

Diğer yandan sizlerden tek isteğimiz, hiçbir zaman, gereksiz polemiklere girmemeniz. Gerçi hiçbir diyalog başlangıcında nasıl gelişeceğini göstermez. Fakat burada dikkat edilmesi gereken ayrıntı bir topluluk olduğunuz. Seyrinde giden, huzurlu giden, muhabbeti bol olan bir grup her zaman birilerini rahatsız eder. Bu ne yazık ki böyle. Baştan haklı olduğunuz durumda sonunda haksız oluyorsunuz. Bunu yekpare size söylemiyorum. Genel olarak forumda böyleyiz. Tabiyki bunun daha doğrusu böyle olmasının bir sebebi de yönetimdir, kabul ederim.

Şu konuda içinizin rahat olmasını isterim. Hiçbir arkadaşım burada yetkisini egosu için kullanmaz yani burası ego kullanılacak bir platform değil arkadaşlar. Burası samimi bir ortam ve egoları ile hareket eden bir yetkilinin ego denemeleri her türlü döner. An itibari ile motorlu araçlar bölümüne özel yetkili sayımız az. Sıkıntılarımızın ana kaynağı bu. Diğer yandan bazı mesaj/kişi değerlendirmelerimizin de daha toleranslı olduğunu söyleyebilirim. Ancak bu yazdığımı lütfen genele kabul edin. Burada her can sıkıcı soru soran kişinin forumla ilişkisini kesmemiz çok büyük yanlış olur malumunuz.

Netice itibari ile sıkıntılarımızın en açık şekilde farkındayım. Kısa süre içinde yönetim ekibini genişletme girişimlerimiz olacak. İnşallah üye-yönetim diyaloğunu, yönetici-konular takibini istediğimiz düzeye çıkarabiliriz. Önceki mesajımda da söylediğim gibi inşallah mutlu ve huzurlu olursunuz. Bizler her daim buradayız, burasının sizlere ait olduğunu unutmayınız.

İyi akşamlar dilerim.

• Arabamı dün teslim aldım ve aranıza katıldım
    sedef beyaz, premium pack 2012 model 0km
    listeye eklermisiniz
    meslek mühendis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babil2000 -- 16 Mart 2013; 22:22:49 >
  • iyi günler ben 5008 i test ettim ve vites geçişlerinde biraz yığılma yapıyordu bunun nedeni vitesin robotize olmasımıdır ve birde araba çok yakar mı kullanan arkadaşlar araba hakkındaki görşlerini anlatabilirmi yüksek ihtimal ile 5008 alacağım da
  • Merhaba Arkadaşlar,

Ben de bugün 2.el 2010 Model Peugeot 5008 Premium Pack aldım. Kullanma klavuzuna bakınca menü tuşuna basınca 4 seçenek çıkacağı yazıyor ben de yol bilgisayarı ve telefon seçeneği çıkmıyor. Yol bilgisayarı göstergelerin arasında. Fakat telefon ayarları bölümünü bulamadım. Acaba yok mu demek? yoksa ben mi bulamıyorum?
    Yardımınız için şimdiden çok teşekkürler.
    Eğer blue tooth telefon kiti benimkinde yok ise sonradan takılabiliyor mu?
    Tabii ki Navigasyon DVD player takdırısam olduğunu biliyorum. Bunun dışında küçük bir modül takılarak (orjinali) problemim çözülebiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: digiman22003

Merhaba Arkadaşlar,

Ben de bugün 2.el 2010 Model Peugeot 5008 Premium Pack aldım. Kullanma klavuzuna bakınca menü tuşuna basınca 4 seçenek çıkacağı yazıyor ben de yol bilgisayarı ve telefon seçeneği çıkmıyor. Yol bilgisayarı göstergelerin arasında. Fakat telefon ayarları bölümünü bulamadım. Acaba yok mu demek? yoksa ben mi bulamıyorum?
    Yardımınız için şimdiden çok teşekkürler.
    Eğer blue tooth telefon kiti benimkinde yok ise sonradan takılabiliyor mu?
    Tabii ki Navigasyon DVD player takdırısam olduğunu biliyorum. Bunun dışında küçük bir modül takılarak (orjinali) problemim çözülebiliyor mu?
    Arkadaşlar tepkinize ve toplu hareketinize saygım sonsuz ancak forum üyelerini her ne sebeple olursa olsun başka platformlara yönlendirmeye çalışmamanızı rica ediyorum. Bu mesajlara yönetimlerin hiçbir platformda tepkisiz kalamayacağını size hatırlatmak isterim. Anlayışınız için teşekkürler.

• quote:

Arkadaşlar tepkinize ve toplu hareketinize saygım sonsuz ancak forum üyelerini her ne sebeple olursa olsun başka platformlara yönlendirmeye çalışmamanızı rica ediyorum. Bu mesajlara yönetimlerin hiçbir platformda tepkisiz kalamayacağını size hatırlatmak isterim. Anlayışınız için teşekkürler.

ewet arkadaşlar yönlendirme yapmayalım...zaten kötü niyetle yapıldığını sanmıyorum..ama yinede buna dikkat edelim...
  • quote:

İyi niyetinize asıl biz teşekkür ederiz.Kimsenin art niyetli olmadığını lütfen biliniz.Sizin de bu konuya yaklaşımınız ve usule uygun olarak hatırlatmanız gerçekten takdire şayandır.Bu mudur ! Bu dur saygıdeğer dost.Özverili ve karşılıklı anlayışla çözülmeyecek meseleler olamaz!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: beko318

iyi günler ben 5008 i test ettim ve vites geçişlerinde biraz yığılma yapıyordu bunun nedeni vitesin robotize olmasımıdır ve birde araba çok yakar mı kullanan arkadaşlar araba hakkındaki görşlerini anlatabilirmi yüksek ihtimal ile 5008 alacağım da

5008'ler tam otomatik değil yarı otomatik...bu yüzden 1-2-3 viteslerde yığılma oluyor...Bu kadar ağır arabada ekonomik olsun diye 1.6 Dizel olması için ancak bu şekilde bir çözüm bulmuşlar...tam otomatik olması için en az 2000 motor olması gerekirdi.

Yakıt tüketimi tamamen kullanıma bağlı...Eşim kullandığı zaman şehir içinde 8 litre yakıyor...ben kullanınca 6,5 litreye düşüyor..:) bu tamamen şoföre bağlı...süratini belli bir hızda tutmayıp, sürekli gaza basıp sonra frene basarsan, sonra tekrar hızlanırsan ve sürekli klima açık olursa elbette çok yakar...Ama dikkat edersen tüketim düşük olur... .Şehirler arası Uzun yolda 5 litrenin dahi altında yakanlar var.

Bu araba kalabalık aileler için uygun...arkada 3 tane erişkin çok rahat oturur....Konforlu ve keyifli bir arabadır..Bu tür için geniş ve büyük aile arabasına ihtiyaç duyuyorsanız alın yoksa başka bir araba alın.

• quote:

Orijinalden alıntı: ayblrdija

quote:

Arkadaşlar tepkinize ve toplu hareketinize saygım sonsuz ancak forum üyelerini her ne sebeple olursa olsun başka platformlara yönlendirmeye çalışmamanızı rica ediyorum.

Bu mesajlara yönetimlerin hiçbir platformda tepkisiz kalamayacağını size hatırlatmak isterim.

Anlayışınız için teşekkürler.

İyi niyetinize asıl biz teşekkür ederiz.

Kimsenin art niyetli olmadığını lütfen biliniz.

Sizin de bu konuya yaklaşımınız ve usule uygun olarak hatırlatmanız gerçekten takdire şayandır.

Bu mudur !

Bu dur saygıdeğer dost.

Özverili ve karşılıklı anlayışla çözülmeyecek meseleler olamaz!!!

+1

İyi forumlar...

• Güncel...

• 10 günde bizi forumpeugeot sitesinden soğutan moderatörleri görünce dh sanırım en doğru yer..inş.bir daha bu tip haksız ceza ve uzaklaştırma gibi şeyler yaşamayız..mutlu ve mesut paylaşımlara devam ederiz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tttnet.net

10 günde bizi forumpeugeot sitesinden soğutan moderatörleri görünce dh sanırım en doğru yer..

inş.bir daha bu tip haksız ceza ve uzaklaştırma gibi şeyler yaşamayız..

mutlu ve mesut paylaşımlara devam ederiz..

Olsun güzel bir tecrübe oldu. (10 gün tatil yapıp geldik)

Bende şimdi senin mesaja cevaben "tttnet'e katılıyorum diyeyim" de tam olsun.

Peşinden de hewes gelip FLOOD yapmak yasaktır der.

Sonrasında da aydnblr gelir dişleri çeker ve finali yapar.

Nedir bu yahu ???

Walla ALLAH KURTARSIN cümlesi çok uyuyor bu duruma

İyi forumlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melodramm -- 14 Mart 2013; 22:27:58 >

• Forumpeugeot sayfasına hewes ve aydnblr'in ceza almalarıyla alakalı yazdığım msj silinmiş...gerçekten bizim için kötü bir tecrübe oldu..bundan sonra ki hedefimiz özforumpeugeot'u yada öz dh'i kurmak..en baba moderatör olarakta en başta aydnblr ve geneja abilerimizi moderatör yapmak...bu şekilde bizden kimse ceza almak ve forum forum dolaşmak zorunda kalmayacağız..plan hazır..tek sorun hewesi kandırmak..
  • quote:

10 günde bizi forumpeugeot sitesinden soğutan moderatörleri görünce dh sanırım en doğru yer..inş.bir daha bu tip haksız ceza ve uzaklaştırma gibi şeyler yaşamayız..mutlu ve mesut paylaşımlara devam ederiz..

Merabalar arkadaşlar.Ne çabuk geldiniz,maşaallah sizlere.
  • quote:

Forumpeugeot sayfasına hewes ve aydnblr'in ceza almalarıyla alakalı yazdığım msj silinmiş...gerçekten bizim için kötü bir tecrübe oldu..bundan sonra ki hedefimiz özforumpeugeot'u yada öz dh'i kurmak..en baba moderatör olarakta en başta aydnblr ve geneja abilerimizi moderatör yapmak...bu şekilde bizden kimse ceza almak ve forum forum dolaşmak zorunda kalmayacağız..plan hazır..tek sorun hewesi kandırmak..

Evet evet :hewes'i kandırmak lazım.Yakın olabilsem oralara.Ama ne yapmak lazım.Hewes'e ne için makbuz kesmeye kalkmışlar acaba ? bilgi var mı?

• quote:

quote:

10 günde bizi forumpeugeot sitesinden soğutan moderatörleri görünce dh sanırım en doğru yer..

inş.bir daha bu tip haksız ceza ve uzaklaştırma gibi şeyler yaşamayız..

mutlu ve mesut paylaşımlara devam ederiz..

Olsun güzel bir tecrübe oldu. (10 gün tatil yapıp geldik)

Bende şimdi senin mesaja cevaben "tttnet'e katılıyorum diyeyim" de tam olsun.

Peşinden de hewes gelip FLOOD yapmak yasaktır der.

Sonrasında da aydnblr gelir dişleri çeker ve finali yapar.

Nedir bu yahu ???

Walla ALLAH KURTARSIN cümlesi çok uyuyor bu duruma

İyi forumlar...

Amin amin.Bir daha bu tip olaylarla karşılaşılmaması gerçekten güzel olacaktır.Ara sıra tatil iyi geliyor insana .

• Ne güzel yine yarbay olmuşum..neydi o yahu öyle acemi üye..
  • quote:

Forumpeugeot sayfasına hewes ve aydnblr'in ceza almalarıyla alakalı yazdığım msj silinmiş...gerçekten bizim için kötü bir tecrübe oldu..bundan sonra ki hedefimiz özforumpeugeot'u yada öz dh'i kurmak..en baba moderatör olarakta en başta aydnblr ve geneja abilerimizi moderatör yapmak...bu şekilde bizden kimse ceza almak ve forum forum dolaşmak zorunda kalmayacağız..plan hazır..tek sorun hewesi kandırmak..

Güzel ve onore edici düşünceler.Ama sizler benim her zaman favorimsiniz bu konularda.Hewes vakasını ve mesaj içeriklerinizi kısaca yazanbilirmisiniz , merak ettim.Melodramm bahsetti mi bilemiyorum ve fazla da deşme peşinde değilim ama yarım sayfalık emeğimi hiç yüzünden yok ettiler .Ona yanıyorum.Üstelik kimseleri de kırmadan yazmıştık.Ama bizleri onlar kırdılar.Doğruları yazmak ve uyarmak suç oldu artık galiba...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ayblrdija

Merabalar arkadaşlar.,

Ne çabuk geldiniz,maşaallah sizlere.

Son rampadan sonra yolumuzun tamamı inişti.

Onun için gelişimiz hızlı oldu.

Vitese takıp indik rampayı, böylece hiç yakıt tüketmedik

İyi forumlar...

Bu saat için fena değil.Isındıkça ortaya neler çıkacak..

• 
Sayfa: önceki 818819820821822
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.