Şimdi Ara

Peugeot 5008 (814. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
37.536
Cevap
147
Favori
1.647.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 812813814815816
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2012 sedefli beyaz premium pack 0km alarak aranıza katıldım.
    10güne teslim alacağım aracımı Allah kısmet ederse
  • Aramıza hoşgeldin dostum. Hayırlı pazarlar herkese. Sanırım bu aralar herkes arabalarından memnun. Allah mutluluğumuzu bozmasın. Benim arabam hala 33.900km ' de kapalı garajımda yatıyor.
  • Herkese güzel bir haftasonu diliyorum..malum bu aralar taşınma telaşı falan derken forumu uzaktan takiple idare ediyorum..hazır güzel havayıda bulmuşken bu gün çoktandır ilgilenemediğim aslanı bir parlatma operasyonu yapayım..dışarıda çamur içinde duruyor..alışık değil bu kadar uzun süre kirli durmaya..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tttnet.net

Herkese güzel bir haftasonu diliyorum..malum bu aralar taşınma telaşı falan derken forumu uzaktan takiple idare ediyorum..hazır güzel havayıda bulmuşken bu gün çoktandır ilgilenemediğim aslanı bir parlatma operasyonu yapayım..dışarıda çamur içinde duruyor..alışık değil bu kadar uzun süre kirli durmaya..

Hayırlı olsun abi. Demek aslanlarımızın kaderi aynı :D Benim araba 1.5 aydır yıkanmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hewes -- 24 Şubat 2013; 12:32:24 >
  • Arkadaşlar yakıt ile alakalı bir bilgi paylaşayım..shell'den 800liralık hediye akaryakıtım var..po'dan memnunum fakat hep şu shell gtl'yi merak ediyordum..ama bir kaç yerde yakıtı araçların su gibi yaktığını okuyup bu merakımdan vaz geçmiştim..hazır beleş yakıtı bulmuşken geçen hafta 100 liralık deneme amaçlı gtl aldım..depoda ışık yanıyordu..şu an 500km oldu ve daha ışık yanmadı ama her an yanabilir..yani diyeceğim araçlarımız gtl'yide hiçte su gibi yakmıyor ve gayet ekonomik geldi..en azından geriye kalan 700 liralık hediye yakıtıda gtl alacağım..belki yine po'ya dönerim sonradan..

• quote:

Orijinalden alıntı: hewes

quote:

Herkese güzel bir haftasonu diliyorum..malum bu aralar taşınma telaşı falan derken forumu uzaktan takiple idare ediyorum..hazır güzel havayıda bulmuşken bu gün çoktandır ilgilenemediğim aslanı bir parlatma operasyonu yapayım..dışarıda çamur içinde duruyor..alışık değil bu kadar uzun süre kirli durmaya..

Hayırlı olsun abi. Demek aslanlarımızın kaderi aynı :D Benim araba 1.5 aydır yıkanmıyor.

Arabayı yıkayacak ne zamanım var bu aralar nede uygun hava..hiç bu kadar kirli gezmemiştim..yıkamacıyada veremiyoruz biraz melodram sayesinde kıllandık iyice..ama birazdan operasyona başlayacağım..

• quote:

Orijinalden alıntı: babil2000

selamlar arkadaşlar

Hayırlı olsun..şimdi bu 10 gün geçmek bilmez..

• quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

quote:

Orijinalden alıntı: ayblrdija

Ama bu topikte öyle bir arkadaş var ki ( kanarya sevenlere gönül vermiş namı diğer tttnet.net kardeşimiz ) durmadan aslanların kronik arızalarından bahseder durur ve bizi de hep evhamlandırır.

Kronik arızaların hiç biriyle karşılaşmadığım halde ( sadece aldığımda park sensörleri fazla alkolik olduğundan ara sıra sapıtıyordu) sadece onun fantastik şişirmelerinden dolayı , olmayan arızaların peşine düşüp ( sürüden ayrılanı kurt kapar misali) parçalarını her ihtimale karşı değiştirdim.( Salıncak burçları , havalı ön dış ızgara , komple park sensörleri , alt koruyucu vs.).( Belki de sırada amortisörler var )

Nasıl olsa arkadaşımız buralarda yok iken gıyabında bol bol atabiliriz.

Zaten birşeyler yazacak olsa duruma göre Melodramm onu hemen nöbete yollar !

Hayırlısı diyelim ve her şey 5008'in havalı kokpiti gibi zevkli sürüşler olması dileğiyle....

İyi forumlar...

P.s: Saygıdeğer tttnet.net kardeşimiz bir an önce işlerini tez halledesin ve aramıza çabucak dönesin.

Seni unutmadık ve unutmayız ama ara sıra Hello deyiver...

Allah'a emanet olasın........

Zaten ben ENG desem IZMIR girişinde yerini alıyor

Bu aralar nöbet yazamaya gerek kalmıyor.

Dükkan taşıma projesi onu oldukça meşgul edecek gibi.

İyi forumlar...

Yavaş yavaş taşınma telaşının sonuna geliyoruz ama en az bir ay kadar eski düzene girmesi sürer gibime geliyor..her ne kadar sesim çıkmasada gözüm üzerinizde..takipe devam..

• quote:

Mart ayında araç kasko yenilemesi var bakalım ne gibi yaptırımlarla karşılaşacağız.Araştırmalara önümüzdeki hafta başlayacağım.Bu arada İstanbul Avrupa yakasında yeni açılan bir peugeot yetkili servisinden kampanya broşürü geldi.Yedek parça ve işçilikte % 20 indirim uygulanıyormuş.İlgilenen arkadaşlara açık ilandır... ( 20 Şubat - 23 Mart arasındadır)..Üstelik adresinizden alınıp adresinize teslim etmek garantisiyle...

Not diyelim ve Melodramm üstada soralım.BU kampanya acaba Türkiye genelinde midir?

Valla abi bence bir süprize hazırlıklı ol..benim bu sene sigorta işlerinden gözüm korktu açıkcası..

• quote:

Arkadaşlar yakıt ile alakalı bir bilgi paylaşayım..

shell'den 800liralık hediye akaryakıtım var.

Madem paylaşım taraftarısın, bende hakkımı uygun zamanda alırım.

Forum demek paylaşım demek

İyi forumlar...
  • quote:

selamlar arkadaşlar

Öncelikle HOŞGELDINIZ.

Aracınız hayırlı olsun ve sevdikleriniz ile mutlu günlerde kullanın.

IL MESLEK ve ARAC RENGI bilgilerini paylaşırsanız, sizi de listemize dahil edebiliriz.

İyi forumlar...
  • quote:

quote:

İyi forumlar...

Ya şey diyodum senin iş durumun noldu kaç gündür sorayım sorayım diyodum fırsat bulamıyodum sanırım şimdi tam zamanı..

• quote:

Ya şey diyodum senin iş durumun noldu kaç gündür sorayım sorayım diyodum fırsat bulamıyodum sanırım şimdi tam zamanı..

4 firma var biri SARNIÇ'ta (eve yakın)

Kalan 3'ü ise TORBALI tarafında.

Bakalım yarın bir görüşme daha yapacağım.

Mart gibi herhangi birine başlamayı planlıyorum.
  • quote:

quote:

Rekor yine bende galiba . 2 ay 10 gün oldu yıkamayalı.Sadece her hafta pazar günleri abone kuşlarımın kullandığı wc kısmını lokal siliyorum.( Bakınız ; karda çekilen ve yaz kış yaprak dökmeyen,cinsi bilinmeyen kuş ailelerinin kışlık yuvası olan ağaç resimi )...

• quote:

quote:

İyi forumlar...

Güzel ve uygıun zamanlamalı istek....Fırsatı ganimete çevirmeyi bileceksin....Hele birde damardan girersen konuya !!!!

• quote:

quote:

Mart ayında araç kasko yenilemesi var bakalım ne gibi yaptırımlarla karşılaşacağız.Araştırmalara önümüzdeki hafta başlayacağım.Bu arada İstanbul Avrupa yakasında yeni açılan bir peugeot yetkili servisinden kampanya broşürü geldi.Yedek parça ve işçilikte % 20 indirim uygulanıyormuş.İlgilenen arkadaşlara açık ilandır... ( 20 Şubat - 23 Mart arasındadır)..Üstelik adresinizden alınıp adresinize teslim etmek garantisiyle...

Not diyelim ve Melodramm üstada soralım.BU kampanya acaba Türkiye genelinde midir?

Valla abi bence bir süprize hazırlıklı ol..benim bu sene sigorta işlerinden gözüm korktu açıkcası..

Tahmin ediyorum.Hayırlısı diyelim......

• quote:

selamlar arkadaşlar

Hayırlısı olsun .Mutlu günlerde kazasız kullanınız.Şafakları saymaya başlayın artık...
  • quote:

quote:

4 firma var biri SARNIÇ'ta (eve yakın)

Kalan 3'ü ise TORBALI tarafında.

Bakalım yarın bir görüşme daha yapacağım.

Mart gibi herhangi birine başlamayı planlıyorum.

Sarnıç iyiymiş..torbalı olursa servis gerek..yoksa tez zamanda km rekoru kırarsın..

• quote:

quote:

quote:

Rekor yine bende galiba . 2 ay 10 gün oldu yıkamayalı.Sadece her hafta pazar günleri abone kuşlarımın kullandığı wc kısmını lokal siliyorum.( Bakınız ; karda çekilen ve yaz kış yaprak dökmeyen,cinsi bilinmeyen kuş ailelerinin kışlık yuvası olan ağaç resimi )...

Benim aslan parlatma operasyonu tamamlandı..şimdi kapının önünde ışıldıyor..

• quote:

Benim aslan parlatma operasyonu tamamlandı..

şimdi kapının önünde ışıldıyor..

Benim ASLAN c.tesi yıkandı.

Cila atmama gerek kalmadı.

Boyanan ön tampon sebebi ile tüm araca cila atmışlar :)

İyi forumlar...
  • 
Sayfa: önceki 812813814815816
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.