Şimdi Ara

Peugeot 5008 (799. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
37.536
Cevap
147
Favori
1.647.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 797798799800801
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaslar 2.el de olsa istedigim aslani aldim araniza katildim. forumda paylasimda bulunan arkadaslara tesekkurler fikirlerimin olgunlasmasinda onemli rol oynadiniz. ayrica İzmirli arkadaslara imrendim, istanbulda ikamet eden biz forumdaslarda filo indirimi konusunda bir organizasyon yapamazmiyiz acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertugrultac

Merhaba arkadaslar 2.el de olsa istedigim aslani aldim araniza katildim. forumda paylasimda bulunan arkadaslara tesekkurler fikirlerimin olgunlasmasinda onemli rol oynadiniz. ayrica İzmirli arkadaslara imrendim, istanbulda ikamet eden biz forumdaslarda filo indirimi konusunda bir organizasyon yapamazmiyiz acaba?

hayırlı olsun.. aslında siz istanbulda indirimin kralını alırsınız ama bu işleri organize edecek bir melodramm lazım ilk önce..
  • Tesekkur ederim, ben avrupa yakasinda ikamet ediyorum servislerle ilgili de pek bilgim yok servis muduru ile dialogu olan iletisim kurabilecek bu konulara hakim arkadaslar vardir muhakkak forumda onlarin yonlendirmesi ile basarabiliriz , olmadi melodram'i transfer ederiz

• quote:

Merhaba arkadaslar 2.el de olsa istedigim aslani aldim araniza katildim.

forumda paylasimda bulunan arkadaslara tesekkurler fikirlerimin olgunlasmasinda onemli rol oynadiniz.

ayrica İzmirli arkadaslara imrendim, istanbulda ikamet eden biz forumdaslarda filo indirimi konusunda bir organizasyon yapamazmiyiz acaba?

Hayırlı olsun dostum, iyi günlerde sevdikleriniz ile kullanın

ISTANBUL'da da orginazyon yapacak arkadaş mutlaka vardır.

İyi forumlar...
  • quote:

Tesekkur ederim, ben avrupa yakasinda ikamet ediyorum servislerle ilgili de pek bilgim yok

servis muduru ile dialogu olan iletisim kurabilecek bu konulara hakim arkadaslar vardir muhakkak forumda onlarin yonlendirmesi ile basarabiliriz ,

olmadi melodram'i transfer ederiz

Dostum sen gel IZMIR'e indirimin KRAL'ını ayarlarız.

Nasıl olsa 5008 az yakıyor, gider gelirsin

İyi forumlar...

• Dostum tesekkurler temennilerin icin, olmadi dedigin gibi yaparim, istanbulda servise verecegim farkla izmire gider gelirim gezdigim ve sizleri gormemde yanima kar kalir.

• quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

quote:

Tesekkur ederim, ben avrupa yakasinda ikamet ediyorum servislerle ilgili de pek bilgim yok

servis muduru ile dialogu olan iletisim kurabilecek bu konulara hakim arkadaslar vardir muhakkak forumda onlarin yonlendirmesi ile basarabiliriz ,

olmadi melodram'i transfer ederiz

Dostum sen gel IZMIR'e indirimin KRAL'ını ayarlarız.

Nasıl olsa 5008 az yakıyor, gider gelirsin

İyi forumlar...

az yakmasıda dert kardeşim.. biz tasarruf olsun diye az yakan araba aldık 20 bin km oldu şimdiden..

• quote:

Orijinalden alıntı: tttnet.net

az yakmasıda dert kardeşim..

Sen depoyu doldur biz az yakma problemini gideririz.

Unutmadan depo kapağını açık bırakmayı unutma

Amacımız paylaşım dışında dostlarımızın sorunlarını da gidermek yönünde.

İyi forumlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: tttnet.net

biz tasarruf olsun diye az yakan araba aldık 20 bin km oldu şimdiden..

Görüyonmu sen neler oldu.

Şakir şimdiden stres olmuştur

10.000 km göz açıp kapayana kadar geçer.

Vah ŞAKİR vah.
  • Filonuz hayırlı olsun arkadaşlar

Kasko ile ilgili önemli bir bilgi vermek istiyorum. Anyalya'da Sigortacı bir abimle tanıştım ve bu iş ile ilgilide bütün katakullileri öğrendim.
    Hani aracınıza 75 binlere 85 binlere kaskolatma fiyatları almanızın mantığını öğrendim.
    Bunun yanında düşük kasko primli sigortaların nasıl çalıştığını öğrendim.

Birazcık bilgi vereyim kısadan.

Arabanızın diyelim 65.000TL ye kasko yaptılar. Arabanız diyelim kaza geçirdi ve pert oldu. Kasko firması size 65.000 TL vermiyormuş. Şuanda bile araçlarımızın belirlenmiş bir fiyatı var. Kasko hesapladı ve aracınıza ödenecek miktar 59.000 TL çıktı. Size 59.000 TL ödüyorlar ve bunun yanında sizde fazladan 6.000 TL lik prim parası alındığı için 6.000 TL ye diyelim 150TL prim parası alınmış ise o fazla ödenen prim tutarını iade ediyorlarmış. Yani arabanızı 80.000TL ye bile kaskolatsanız kaza halinde size verecekleri fiyat hep aynı, sadece fazladan ödenen prim size iade ediliyor.

Bunun yanında ise ucuz kasko işide şu şekilde oluyormuş. Ben Bursadan örnek vereceğim. Kasko firması Bursada bir tane tamirci ile anlaşıyormuş. Arabada hasar olduğunda orada ki servise gitmek zorunda kalıyormuşsunuz ve diyelim siz antalyada kaza yaptığınızda anlaşmalı servis bursada olduğu için kaskonuz hasarı antalyada karşılayamıyor malesef. Bu nedenlede başlıyorsunuz sinirlenmeye. Yani kasko detayınızda orjinal servislerle anlaşma olmasına dikkat edin.

• quote:

Orijinalden alıntı: hewes

Filonuz hayırlı olsun arkadaşlar

Kasko ile ilgili önemli bir bilgi vermek istiyorum. Anyalya'da Sigortacı bir abimle tanıştım ve bu iş ile ilgilide bütün katakullileri öğrendim.
    Hani aracınıza 75 binlere 85 binlere kaskolatma fiyatları almanızın mantığını öğrendim.
    Bunun yanında düşük kasko primli sigortaların nasıl çalıştığını öğrendim.

Birazcık bilgi vereyim kısadan.

Arabanızın diyelim 65.000TL ye kasko yaptılar. Arabanız diyelim kaza geçirdi ve pert oldu. Kasko firması size 65.000 TL vermiyormuş. Şuanda bile araçlarımızın belirlenmiş bir fiyatı var. Kasko hesapladı ve aracınıza ödenecek miktar 59.000 TL çıktı. Size 59.000 TL ödüyorlar ve bunun yanında sizde fazladan 6.000 TL lik prim parası alındığı için 6.000 TL ye diyelim 150TL prim parası alınmış ise o fazla ödenen prim tutarını iade ediyorlarmış. Yani arabanızı 80.000TL ye bile kaskolatsanız kaza halinde size verecekleri fiyat hep aynı, sadece fazladan ödenen prim size iade ediliyor.

Bunun yanında ise ucuz kasko işide şu şekilde oluyormuş. Ben Bursadan örnek vereceğim. Kasko firması Bursada bir tane tamirci ile anlaşıyormuş. Arabada hasar olduğunda orada ki servise gitmek zorunda kalıyormuşsunuz ve diyelim siz antalyada kaza yaptığınızda anlaşmalı servis bursada olduğu için kaskonuz hasarı antalyada karşılayamıyor malesef. Bu nedenlede başlıyorsunuz sinirlenmeye. Yani kasko detayınızda orjinal servislerle anlaşma olmasına dikkat edin.

• Herkese merhaba,

5008 3. Dizel arabam, ilk defa otomatik vites araç kullanıyorum.

Dizel araçlar için ideal motor devrinin 2500 civarı olduğu söylendi hep bana. Bende vitesleri 2000-3000 devir arası değiştirdim.

Ama şimdi 5008 de, normal modda vitesler 2000 devrin altında değişiyor. Sport moda alınca 2500 devirde değişiyor.

Normal modda kullanmak aracı körletirmi acaba. Yada sport modda kullanmak performansı arttırdığı için yakıt tüketimi artırır mı sizce.

• quote:

Orijinalden alıntı: ikcihan

Herkese merhaba,

5008 3. Dizel arabam, ilk defa otomatik vites araç kullanıyorum.

Dizel araçlar için ideal motor devrinin 2500 civarı olduğu söylendi hep bana. Bende vitesleri 2000-3000 devir arası değiştirdim.

Ama şimdi 5008 de, normal modda vitesler 2000 devrin altında değişiyor. Sport moda alınca 2500 devirde değişiyor.

Normal modda kullanmak aracı körletirmi acaba. Yada sport modda kullanmak performansı arttırdığı için yakıt tüketimi artırır mı sizce.

hocam araç zaten senin kullanış tarzına göre vites geçişlerinin devir aralığını ayarlıyor..mesela ben spor moda alınca 4000 devirlerde vites değiştiriyor..normal kullanımda ise sakin kullanıyorsam 2000 devirin altında performanslı kullanıyorsamda 2500 gibi vites değiştiriyor..genelde normal modda kullanıyorum aracımı öyle körelteceğini falan sanmıyorum..zaten an geliyor dip gaz yapman gerekiyor araç o zamanda hakkını veriyor...spor modda kullanmak kesinlikle yakıt tüketimini artırıyor..zaten normal sakin kullanmak en iyisi..hem yakıt tüketimi az oluyor hemde motorun ömrünü uzatmış oluyoruz...

• %80 tamamladım sayılır sitemi arkadaşlar.

www.yazilim360.com
  • quote:

%80 tamamladım sayılır sitemi arkadaşlar.

www.yazilim360.com

Adamın 5008'i olunca tabi değişik servisler ortaya çıkıyor ; " Aynı gün evde destek "
    Hayırlı olsun, ama sanki birşey eksik gibi, bilemedim. Bir inceleyeyim iyice, sonra fikirlerimi paylaşırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ENG_civ -- 1 Şubat 2013; 19:24:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ENG_civ

quote:

%80 tamamladım sayılır sitemi arkadaşlar.

www.yazilim360.com

Adamın 5008'i olunca tabi değişik servisler ortaya çıkıyor ; " Aynı gün evde destek "
    Hayırlı olsun, ama sanki birşey eksik gibi, bilemedim. Bir inceleyeyim iyice, sonra fikirlerimi paylaşırım

Tabikide fikirlerinizi önemsiyorum arkadaşlar. Sitemi her türlü cihazdan açılabilecek şekilde dizayn ettim. Bu sistemin adı Duyarlı Web Site Türkiyede bu sistemi yapan 2 kişi var ama aktif olarak bir tek ben yapıyorum, işin cazibe merkezide burada zaten.

www.duyarliwebsite.com

• quote:

Filonuz hayırlı olsun arkadaşlar

Artık IZMIR buluşmaları çok daha renkli olacak.

Boncuk gibi dizilmiş; 508, 3008 ve 5008'ler.

Düşünmesi bile güzel.

Darısı diğer İL lerin başına

İyi forumlar...
  • bugün peugeot turmak muğla servis ziyareti yapıldı,ilk izlenimler olumlu..
    servis karşılaması,güleryüz,ilgi,araçla ilgili sorunlarının tesbiti,temizlik,ikram
    gibi konularda peugeot turmak muğla ilk sınavını geçti

Peugeot 5008

Peugeot 5008

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerka48 -- 2 Şubat 2013; 23:52:01 >

• gelelim kronik sorunlara... malesef direksiyon değişiminden sonra ön salıncak burcu,arka amortisörler gibi kronik sorunlar bizim aslanda da nüksetti...değişimler yapılacak,bu parçalar sipariş edilecek ve değişimleri yapılacak
  • ön salıncak burcu ve amortisörlerin temin edilmesi,değiştirilmesi peugeot turmak muğlanın ikinci aşaması olacak; yani tam anlamıyla servis memnuniyeti o zaman ortaya çıkacak.
    ilk aşamadaki yani bugünkü servis ziyareti ve sorunların tesbiti aşamasındaki puanım 10 üzerinden 10 tam puan

peugeot turmak muğla ya 2. aşamadan sonra yani sorunların halledilmesinden sonraki aşamada tekrar puan vereceğim...bakalım nasıl olacak,melodramm sana pm gönderdim cevap yazarsan sevinirim,teşekkürler..

Peugeot 5008

• 
Sayfa: önceki 797798799800801
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.