Şimdi Ara

Toshiba 11 saat pil süresi sunan yeni netbook'larını tanıttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
3.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dünya dizüstü bilgisayar piyasasının güçlü isimlerinden Toshiba, yeni nesil Atom (Pine Trail) platformunu temel alan netbook modellerini tanıttı. N300 ve NB305 olmak üzere iki model tanıtan Toshiba, her iksinde de 1.66GHz'de çalışan Atom N450 işlemcisini kullanıyor. 10.1-inç ekrana sahip olan yeni netbook modelleri, özellikle vaat edilen pil süreleriyle dikkat çekecek gibi görünüyorlar.

Yaklaşık 1.1 Kg ağırlığındaki yeni netbook'lar ekran kartı olarak yeni nesil Atom işlemcilerine entegre olarak gelen GMA 3150 IGP'sini kullanıyorlar. İşletim sistemi olarak Windows 7 ile birlikte sunulacağı belirtilen yeni netbook modellerinin 6 hücreli pil ile sunulacağı belirtilirken, NB300'de standart tuş takımının, NB305'te ise aralıklı tuş dizilimine sahip "chichlet" klavye kullanılıyor.

Çift tonlu renk tasarımıyla dikkat çekici bir görünüme sahip olan yeni netbook modellerinden NB300 350$, NB305 ise 400$ seviyesindeki fiyatlarıyla önümüzdeki günlerde satışa sunulacaklar.

• O satış fiyatları Türkiyede 2ye katlanıyor malesef heleki toshibanınkiler aman aman...
  • yahu çok şirin görünüyor bu cihazlar, insanın her gördüğünü alası geliyor.
  • ben bunu almayı düşünüyorum 11 saat pil entegre 3g toshiba çiftdokunmatik felan filen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.