Şimdi Ara

Max Payne 3 (PS3) -ANA KONU-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.127
Cevap
6
Favori
42.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yapımcı : Rockstar Vancouver
    Yayıncı : Rockstar Games
    Türü : Modern Shooter
    Çıkış Tarihi : 2012
    Platform : PS3 - XBOX360 - PC

Youtube Video :

IGN :http://ps3.ign.com/objects/143/14332801.html

GAMESPOT :http://www.gamespot.com/ps3/action/maxpayne3/index.html?tag=result;title;2

Ekran Görüntüleri :

[Kunye=199-5]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beynini.delerim -- 14 Nisan 2012; 13:09:19 >

• ben de bekliyorum bu oyunu, bakalim yeni bi oyun olsun diye mi yaptilar, yoksa uzun süre konusulcak bi oyun mu olur görcez...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REAL MADRID -- 4 Ocak 2010; 22:42:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: REAL MADRID

ben de bekliyorum bu oyunu, bakalim yeni bi oyun olsun diye mi yaptilar, yoksa uzun süre konusulcak bi oyun mu olur görcez...
    Merakla bekliyoruz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

Merakla bekliyoruz..

Alıntıları Göster
    Yeni oyunda Psikolojik olarak bitmiş bir Max Payne karşımıza çıkacak. Newyork'un karanlık sokaklarından, nasıl olduda Rio'ya gitti bilmiyorum ama bizleri daha büyük ve zorlu bir mücadele bekliyor orası kesin.

Konuya katkımız olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: SolidRises

Yeni oyunda Psikolojik olarak bitmiş bir Max Payne karşımıza çıkacak. Newyork'un karanlık sokaklarından, nasıl olduda Rio'ya gitti bilmiyorum ama bizleri daha büyük ve zorlu bir mücadele bekliyor orası kesin.

Konuya katkımız olsun.

Alıntıları Göster
    o tip ne öyle ya zangief gibi max payne i de bitirdiler

• quote:

Orijinalden alıntı: DaruDe

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    her ne kadar max payne in şaftı kaymış gibi görünsede rockstar kötü oyun yapmaz bence
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Umarım bu serinin hakkını vericek bir devam oyunu olarak gelir.
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    o süperr oyunlar gelmeye başladı

maaşı yatırcaz anlaşılan
  • quote:

Orijinalden alıntı: monti24

o süperr oyunlar gelmeye başladı

maaşı yatırcaz anlaşılan

Alıntıları Göster

Nerde O Eski Max Payne 1 ve 2 Slow Motion Çekimleri Özledim .. O 2. Oyunda Bir Pencereden Diğer Pencereye Sniper İle Adam Vururken Mermiyi Yakın Çekim Slow Motion Gösteren Oynu Özledim...Kaç Sene Oldu Hala Aklımda...
    Fakat bu oyun Olmamış gibi max payne nin o havasını vermedi nea işimiz var rio da...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucuk -- 4 Ocak 2010; 23:20:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: callofduty6

her ne kadar max payne in şaftı kaymış gibi görünsede rockstar kötü oyun yapmaz bence

Şaftı kaymış bir durum yok bu adam hiçmi yaşlanmıyacak galiba bscde okumuştum yanlış hatırlamıyorsam olaylardan 10 sene sonraki hali bu maxin .

not:arkadaş ne rioymuş codda var bunda var .
  • quote:

Orijinalden alıntı: kucuk

Nerde O Eski Max Payne 1 ve 2 Slow Motion Çekimleri Özledim .. O 2. Oyunda Bir Pencereden Diğer Pencereye Sniper İle Adam Vururken Mermiyi Yakın Çekim Slow Motion Gösteren Oynu Özledim...Kaç Sene Oldu Hala Aklımda...
    Fakat bu oyun Olmamış gibi max payne nin o havasını vermedi nea işimiz var rio da...

Alıntıları Göster
    Max Payne ama sadece adı Max Payne bir karakteri ve atmosferi bu kadar değiştireceksen niye farklı bir isim koymazsın? Bana göre Max Payne isminin popülaritesinden yararlanmak için tercih edilmiş.
    Oyun kötü olacak demiyorum daha çıkmamış bir oyuna güzel veya çirkin diyemem fakat benim için bu oyun Max Payne değil başka bir oyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: cloud35

Max Payne ama sadece adı Max Payne bir karakteri ve atmosferi bu kadar değiştireceksen niye farklı bir isim koymazsın? Bana göre Max Payne isminin popülaritesinden yararlanmak için tercih edilmiş.
    Oyun kötü olacak demiyorum daha çıkmamış bir oyuna güzel veya çirkin diyemem fakat benim için bu oyun Max Payne değil başka bir oyun.

Alıntıları Göster
    Bari Max Payne adini kullanmayin be kardesim

• quote:

Orijinalden alıntı: Robdelphia

quote:

Şaftı kaymış bir durum yok bu adam hiçmi yaşlanmıyacak galiba bscde okumuştum yanlış hatırlamıyorsam olaylardan 10 sene sonraki hali bu maxin .

not:arkadaş ne rioymuş codda var bunda var .

Alıntıları Göster
    GTA serisi Driver diye bir devi sildi piyasadan, bence tarzinda lider bi oyun, 5. serisi yine satış rekoru kırcak, kim demis kötü oyun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REAL MADRID -- 4 Ocak 2010; 23:36:36 >

• quote:

Bu mesaj silindi.
    Rockstar' dan babam çıksa yerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekseker

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Bir şeyin içine etmek böyle olsa gerek.. Başka bir isimle oyun yapsalar eyvallah da bu olmamış.. Max Payne'e hakarettir bu.. Resmen oyun daha çıkmadan eksi notlar arasında neyin bulunacağı belli.. İnsanın bile bile uçuruma atlaması gibi.. Ayıptır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulfly1

Bir şeyin içine etmek böyle olsa gerek.. Başka bir isimle oyun yapsalar eyvallah da bu olmamış.. Max Payne'e hakarettir bu.. Resmen oyun daha çıkmadan eksi notlar arasında neyin bulunacağı belli.. İnsanın bile bile uçuruma atlaması gibi.. Ayıptır..

Alıntıları Göster
    Max Payne karakterini bastan assagi degistirmisler olmamis bence..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Musculation

Max Payne karakterini bastan assagi degistirmisler olmamis bence..

Alıntıları Göster
    1&2 oyun gayet güzeldi.Bu oyun seriyi bozuyor hiç beğenmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReoxTR

1&2 oyun gayet güzeldi.Bu oyun seriyi bozuyor hiç beğenmedim

Alıntıları Göster
    Bu kadarda olmaz Max Payne görmeyeli baya değişmiş. Bakalım oyunun senaryosu nasıl olucak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LifeisJustaGame

Bu kadarda olmaz Max Payne görmeyeli baya değişmiş. Bakalım oyunun senaryosu nasıl olucak.

Alıntıları Göster
    insaşallah farcry 2 felaketine benzemez

farcry 2 ilk serisiyle uzaktan yakından alakası olmayan sadece görsellik olan saçma sapan bi oyun çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cell_master

insaşallah farcry 2 felaketine benzemez

farcry 2 ilk serisiyle uzaktan yakından alakası olmayan sadece görsellik olan saçma sapan bi oyun çünkü

Alıntıları Göster
    Karakterin tip hacı gibi ama Rockstar'dan kötü oyun geleceğini sanmıyorum. Oynanır mı oynanır valla.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.