Şimdi Ara

Şişen Dişi İndirmek??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
8.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün kanal tedavi için dişçiye gittim fakat dün gece apse yapmış,çok hafif bir şişlik olmuştuğu için tedaviyi yapamadılar.Ben de zaten kanal tedavi yapmaları yerine çekmelerini istemiştim.Bugün de böyle olunca ilaç yazdılar 1kaç gün sonra çekelim dediler.Dişçiden eve gelene kadar biraz daha şişti dişim.Korkuyorum iyice şişmesinden,acaba yapabilceğim birşey var mı yoksa kaderime razı olmak mı zorundayım?
    Önceki şiştiğinde 1 hafta evden çıkamamıştım,abartısız pinpon topu gibi olmuştu

• Rakı bas azıcık iner
  • Yahu doktor ilaç vermiş kullan geçer diye bizden nasıl bir öneri bekliyorsun ki.

Balığı şişen arkadaşım havası insin diye iğne batırmıştı sende dene bu mudur yani

Olay gerçektir.
  • quote:

Yahu doktor ilaç vermiş kullan geçer diye bizden nasıl bir öneri bekliyorsun ki.

Balığı şişen arkadaşım havası insin diye iğne batırmıştı sende dene bu mudur yani

Belli daha çok şişmesini engelliycek birşey vardır ya belli mi olur
    Balığa nolmuş sonra?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenizSupra -- 4 Ocak 2010; 15:16:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chimaerane
    quote:

Yahu doktor ilaç vermiş kullan geçer diye bizden nasıl bir öneri bekliyorsun ki.

Balığa nolmuş sonra?

inmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _panzerschreck_ -- 4 Ocak 2010; 15:23:08 >

• Largopen 1000 Mg ve Apranax ullan 2 güne iner ama mutlaka çektir. Yoksa yine şişer...
  • quote:

Orijinalden alıntı: _panzerschreck_

quote:

quote:

Balığa nolmuş sonra?

inmiş

İşin güzel tarafı düşünceli arkadaşım iğneyi ısıttıktan sonra batırmış. Şimdi Tıp okuyor gerisini siz düşünün

• quote:

Orijinalden alıntı: AnotheRDie

quote:

Orijinalden alıntı: _panzerschreck_

quote:

quote:

Balığa nolmuş sonra?

inmiş

İşin güzel tarafı düşünceli arkadaşım iğneyi ısıttıktan sonra batırmış. Şimdi Tıp okuyor gerisini siz düşünün

Isıtması mikrop kapmaması için mi acaba?

• valla bilimsel takılırsan antibiyotiklen felan 2 günde iniyo ama filimsel takılısan hertürlü bulabildiğin alkolü dene
  • Diş şişmez
  • alfoxil 1 gr 24 saatte 1 tane tok karnına ağrıda varsa yanında aprol forte
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slayer_

Diş şişmez

İkramiye kaçmaz
    Bkz:Kaçan İkramiye

Funda Arar yalan olmaz
    Bkz:Funda Arar yalan oldu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Slayer_

Diş şişmez

İkramiye kaçmaz
    Bkz:Kaçan İkramiye

Funda Arar yalan olmaz
    Bkz:Funda Arar yalan oldu

Doğrudur diş şişmez..Diş apse yapar.Apse çene boyunca bir kanalı aşındırabilir ve diş eti üzerinde bir şişme ya da içi irinle dolu bir deri lezyonuna yol açabilir.Benimde başıma gelmişti genelde doktorlar antibiyotik verirler.doktorun sanada sanırım antibiyotik verdi..bundan baska ne yaparsan yap inmez...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.