Şimdi Ara

... D A C I A L O G A N Kulübü .... (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.945
Cevap
35
Favori
1.710.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TEŞEKÜRLER ARKADAŞIM...................
    quote:

Orjinalden alıntı: nebituran

quote:

Orjinalden alıntı: yalcin07

ARKADAŞLAR BEN ARACIMI HAFTA SONLARI KULLANIYORUM ONUN HARİCİNDE ARAÇ HAFTA İÇİEVİN ÖNÜNDE YATIYOR.ÜZERİNİ GÜNEŞTEN KORUMAK İÇİN BU KAPUT DEDİĞİMİZ BEZLE ÖRTÜYORUM.BOYAYA BİR SAKINCASI OLURMU BİLGİSİ OLANLAR LÜTFEN BENİMLE PAYLAŞSIN...
    SAYGILAR
    [
    AMAN SAKIN ÖRTME. GÖLGELİK BİR YERLERE FELAN ÇEK O ÖRTÜLEN ŞEY SICAĞI İÇERİDE HAPSEDİYOR VE DE İÇİERİNİN HAMAM GİBİ OLMASINA NEDEN OLUYOR BÖYLECEDE BOYA ÇABUCAK SOLUYOR AMAN SAKIN ÖRTME KAPALI GARAJIN VAR İSE ORAYA PARKET
  • quote:

E ARKADASŞLAR BENCE ARTIK LOGANIN MAKYAJLANMA VAKTİ GELDİ DİYE DÜŞÜNÜYORUM

kendimiz baslayalim makyajlamaya :) ben egsoz ve jantlardan baslamanizi tavsiye ederim.gerci daha jantları degistiremedim :) ama egsoza krom baslık taktim cok guzel durdu.benim arabanin resmi ekte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi se@ -- 15 Haziran 2006; 10:08:35 >

• bende iç döşemeden memnun değilim biraz daha kaliteli bir döşeme takılabilir
  • quote:

bende iç döşemeden memnun değilim biraz daha kaliteli bir döşeme takılabilir

iç döşeme bayağı bi vahim
    dikkat ederseniz koltoklardaki emniyet kemeri baglantı yerlerinde deriye benzeyen meşin (adı aklıma gelmedi şimdi) kesilmiş ve oylece duruyor.
    oturup kalkmalarda buraya baskı geliyor ve direkmen yırtılıyor.
    kenarları dikişle güçlendirilebilirdi.
    kapılardaki kumaş (demeye ilim varmıyor eski basma gibi bir sey) döşemenin altına 1-2 mmlik sünger konulsaydı daha iyi olabilirdi.
    bagajda bulunan yer dösemesi halıfleks bükülüp arka koltugun altına doğru gidince ve de önce orayı yerlestirince on tarafta 3-5 cmlik boşluk kalıyor.
    tavan döşemesinden bozuk yollarda ses geliyor sanki yapıskan malzeme yerinden çıkıyormuş gibi.

ayrıca yeğenim arka koltuğa yemek döktü sildim fakat çıkmadı.
    iz var ne yapabilirim. tavsiyesi olan varmı?
    benim aklıma halı yıkama makinesi ile yıkamak geldi ama....

• şu koslalardan kullanabilirsin belki
  • ARKADAŞLAR ARACIMIN 1 YILLIK KASCO TARİHİ DOLMAK ÜZERE TAVSİYE VE GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM.
  • BEN KASKO YU YENİLEMENİ TAVSİYE EDİYORUM DÜNYANIN BİN TÜRLÜ HALİ VAR ARKADAŞIM
  • ilk 4 yıl için kaskonun devam etmesi gerektiğini düşünüyorum.
    zaten o zamana kadar satarsın arabayı.
    yenilersin...
  • BEN OYAK BANK A YAPTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM BİTTİĞİ ZAMAN. HEMDE İNDİRİMLİYMİŞ
  • dizel loganı olan arkadaslara bi sorum olacak,,motor kaputu icerisinde ses kesici yalıtım malzemesi varmı dizellerde?
  • kardeş senin arabayı yeşil köşkün orada görüyorum genelde.hatta biriki defa arabadan inip incelemiştim arabanı

quote:

Orjinalden alıntı: se@
    kendimiz baslayalim makyajlamaya :) ben egsoz ve jantlardan baslamanizi tavsiye ederim.gerci daha jantları degistiremedim :) ama egsoza krom baslık taktim cok guzel durdu.benim arabanin resmi ekte.

• quote:

Orjinalden alıntı: se@

quote:

E ARKADASŞLAR BENCE ARTIK LOGANIN MAKYAJLANMA VAKTİ GELDİ DİYE DÜŞÜNÜYORUM

kardeş senin arabanın rengi ne siyah gibi duruyor ama loganın siyahı yok
    sanırım petrol yeşili ama güzel görünüyor
    benim arbanın rengi inci grisi

• arkadaşlar bir de dikkat ederseninz sol yandan bakarsanbız araba astrayı andırıyor ama arkadan uzaktan pek hoş görünmüyor yandan ve önden görünüşünü seviyorum birde kapı kolları nikelaj kaplatsak güzel olmazmı ayrıca tekerlere de bir çamurluk birde kapıların altına marşbiyer nasıl olur
  • ARKADAŞLAR ASLINDA ARCIN ENBÜYÜK EKSİKLERİNDEN BİRİ PARK SENSÖRÜ OLMAMASI PARK YAPARKEN SIKINTI OLUYO.BİRDE AYNALAR PEK YAKINI GÖSTERMİYO.ARKADAKİ KOLTUKLARIN KAFALIKLARINI ÇIKARMAYI DÜŞÜNÜYOM.BİLMEM NEKADAR YARARI OLUR.
  • ARKADAŞLAR HİÇ PERİYODİK SERVİSE GİDENLER VARMI? NE YAPILIYO SORUNLARINIZA YARDIMCI OLUYORLARMI?
  • SAYGIDEĞER ARKADAŞLAR BİR KONUDA ACİL CVP. BEKLİYOM.2005/7 DE ALDIM BENZİNLİ LOGANI1,4 LOGANI 9000 KM OLDU YAĞINA BAKIYORUM NORMAL.ACABA DEİŞTİRMELİMİYİM.VE HANGİ MARKA YAĞ ALMALIYIM.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yenerz

quote:

bende iç döşemeden memnun değilim biraz daha kaliteli bir döşeme takılabilir

iç döşeme bayağı bi vahim
    dikkat ederseniz koltoklardaki emniyet kemeri baglantı yerlerinde deriye benzeyen meşin (adı aklıma gelmedi şimdi) kesilmiş ve oylece duruyor.
    oturup kalkmalarda buraya baskı geliyor ve direkmen yırtılıyor.
    kenarları dikişle güçlendirilebilirdi.
    kapılardaki kumaş (demeye ilim varmıyor eski basma gibi bir sey) döşemenin altına 1-2 mmlik sünger konulsaydı daha iyi olabilirdi.
    bagajda bulunan yer dösemesi halıfleks bükülüp arka koltugun altına doğru gidince ve de önce orayı yerlestirince on tarafta 3-5 cmlik boşluk kalıyor.
    tavan döşemesinden bozuk yollarda ses geliyor sanki yapıskan malzeme yerinden çıkıyormuş gibi.

ayrıca yeğenim arka koltuğa yemek döktü sildim fakat çıkmadı.
    iz var ne yapabilirim. tavsiyesi olan varmı?
    benim aklıma halı yıkama makinesi ile yıkamak geldi ama....

Kardeş Amway adlı bir şirket var belki ismini duymuşsundur. (benim hanım bu işle ugraşıyor Sivas'ta en üst seviyede şuan) Şirketin LOC adlı bir ürünü var (genel temizleyici) benim önceki araçta döşemede lekeler vardı onları çıkartmıştı çok etkili bişey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratugras -- 15 Haziran 2006; 16:39:17 >

• quote:

Orjinalden alıntı: DERLİ60

SAYGIDEĞER ARKADAŞLAR BİR KONUDA ACİL CVP. BEKLİYOM.2005/7 DE ALDIM BENZİNLİ LOGANI1,4 LOGANI 9000 KM OLDU YAĞINA BAKIYORUM NORMAL.ACABA DEİŞTİRMELİMİYİM.VE HANGİ MARKA YAĞ ALMALIYIM.

kardeş benim araba 1,6 laureate şu an 14500 de yakında servise gideceğim daha yağ değiştirmedim servisin söyllediğine göre 15 bine kadar yağ değiştirmene gerek yok fakat benim arcın antifiriz seviyesi düşmüstü onu takviye ettim sanırım soğuk bölgede olmamdan kaynaklandı
  • EVET BEYLER YAKINDA 15 BİN DOLUYOR BUGÜN YARIN SERVİSE GÖTÜRÜYORUM HADİ HAYIRLISI
  • quote:

Orjinalden alıntı: DERLİ60

SAYGIDEĞER ARKADAŞLAR BİR KONUDA ACİL CVP. BEKLİYOM.2005/7 DE ALDIM BENZİNLİ LOGANI1,4 LOGANI 9000 KM OLDU YAĞINA BAKIYORUM NORMAL.ACABA DEİŞTİRMELİMİYİM.VE HANGİ MARKA YAĞ ALMALIYIM.

dostum servis 15000 de daha once degistirme diyo ama ben bu konuyla ilgili bi topic actım herkesin farkli farkli fikirleri var bu konuda burdan ulasabilirsin;

http://forum.donanimhaber.com/m_6510982/tm.htm

ama ben yinede servisi dinle derim gerci 3000km den beri bende degistirsemmi diyorum simdi 7000 e geldim hala degistirmedim.

bu arada park sensoru fiyat olarak oldukca uygun hale geldi ve takılması son derece kolay.parklarda zorlanan arkadaslar icin ideal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi se@ -- 16 Haziran 2006; 9:35:42 >

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.