Şimdi Ara

... D A C I A L O G A N Kulübü .... (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.945
Cevap
35
Favori
1.710.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADASLAR BEN BU LPG OLAYINA GİRECEĞİM GİBİ GÖZÜKÜYOR FAKAT BAZI ENDİŞELERİM VAR BİR KERE BU ÇEKİŞTEN DÜŞME OLAYI BENİ SİNİR EDİYOR. YENİ LPG SİSTEMLERİNDE BU ÇOK NOKTADAN ENJEKSİYONLU ARAÇLAR İÇİN OLANLARIN ARACI ÇEKİŞTEN DÜŞÜRMEDİĞİNİ SÖYLÜYORLAR TABİ BUNLARI SÖYLEYEN TAKTIRANLAR VE SATICILAR. PEK TABİ YOĞURTÇU YOĞURDUM EKŞİ DEMEZ BU KONUDA SİZLERİNDE BİLGİLERİNE İHTİYACIM VAR BU KONUDA BİLGİSİ OLAN ARKADASLARIN BİLGİLERİNE İHTİYACIM VAR BİRDE BUNLARIN EN KALİTELİSİ HANGİSİ VE TAKTIRISAM KM DE KAÇ YAKAR BU ARADA BENİM ARABA 1,6 LAUREATE
  • 20 mılyar verıosunuz logan alıosunuz yazık..
  • quote:

Orjinalden alıntı: nebituran

ARKADASLAR BEN BU LPG OLAYINA GİRECEĞİM GİBİ GÖZÜKÜYOR FAKAT BAZI ENDİŞELERİM VAR BİR KERE BU ÇEKİŞTEN DÜŞME OLAYI BENİ SİNİR EDİYOR. YENİ LPG SİSTEMLERİNDE BU ÇOK NOKTADAN ENJEKSİYONLU ARAÇLAR İÇİN OLANLARIN ARACI ÇEKİŞTEN DÜŞÜRMEDİĞİNİ SÖYLÜYORLAR TABİ BUNLARI SÖYLEYEN TAKTIRANLAR VE SATICILAR. PEK TABİ YOĞURTÇU YOĞURDUM EKŞİ DEMEZ BU KONUDA SİZLERİNDE BİLGİLERİNE İHTİYACIM VAR BU KONUDA BİLGİSİ OLAN ARKADASLARIN BİLGİLERİNE İHTİYACIM VAR BİRDE BUNLARIN EN KALİTELİSİ HANGİSİ VE TAKTIRISAM KM DE KAÇ YAKAR BU ARADA BENİM ARABA 1,6 LAUREATE

Kardeş enjektıonlu arabalara takılan yenı lpg sıstemı cekısı dusurmuor emın ol 2000 astrası var abımın enjectıonlu farkı yok lpg ıle benzının taktırabılırsın.. lpg topıcı var oraya yazsan daha ıı olurdu ama nse.. ıı aksamlar

• PEKİ SAYIN ANSHERED KARDEŞ DAH BAŞKA 20 MİLYAR VERİP HANGİ SIFIR ARACI ALICAZ.ARKASINDA KOCAMAN KENDİNİ KANITLAMIŞ RENO GRUBU VAR.BİZİM GİBİ ORTA GELİR GRUBUNA HİTAP EDEN BİR ARAÇ HONDA BİRAZ TUZLU GELİYOR

quote:

Orjinalden alıntı: anshered..byhonda

20 mılyar verıosunuz logan alıosunuz yazık..
  • LOGANCILAR BENİM DİKKATİMİ ÇEKEN BİR DURUM VAR SİZİN DİKKATİNİZİ ÇEKTİMİ BİLMEM?RUHSATTA ARACIN AĞIRLIĞI 1050KG YAZIYOR OYSA DACİA KENDİ SİTESİNDE AĞIRLIK 975KG SİZİN RUHSATTA NE YAZIYOR BENİMKİNDE YANLIŞLIK VAR GİBİ NE DERSİNİZ
  • Bende de tıkırtı yok ve araçtan memnunum. Parasını sonuna kadar hak ediyor. Tek şikayetim benzinin 3 YTL olması.
    "nebituran" kardeş 6. sayfada lavatonun fast modelinin logana uygun olduğunu ve 1700 YTL ye taktıklarını söylemiştim. Ayrıca bende taktıran arkadaşlardan duyduğum kadarı ile çekişte fark olmuyormuş son sistemlerde. Burada ki tek çekince bence, şu kapalı park yerlerine girememe olayı.
  • arkadaşım sen bize 10 ar milyar daha ver gidelim civic alalım
  • ayrıca benim dCi ye chip takıyorum araba 104 hp 220 tork oluyor istediğin v-teci getir kese kagıdına dönderiyim
  • Kardeş bence 975 olamaz bende 1065 kg yazıyor hem hertarafı plastik olan cliosymbol 975 kg, loganın her taraf sac bence ruhsattaki dogrudur
  • @muratugras wallahi bende sımdı sana katılmadan edemıyecegım 104 hp dCi la honda v-tecle kapısmayı goze alıyorsun ya ne dıyeyım sanırım sız burda yasamıyorsunuz bır 2.cısı clıo symbolun butun her tarafı plastık oldugundan dacıadan daha guvenlı ha ne dıyeyım dusununde yazın ya yazık
    javascript:void(AddText(''))
    javascript:void(AddText(''))
  • quote:

Orjinalden alıntı: muratugras

ayrıca benim dCi ye chip takıyorum araba 104 hp 220 tork oluyor istediğin v-teci getir kese kagıdına dönderiyim

AHahahhaha gulecegım yoktu çapulcu motoruyla vtec ımı sarcan yapma allahaskına çip taktırmıs orjınalınden bahsedıorum dacıa logan vtec honda ha ?
  • ya arkadaslar kusura bakmayın agır konustum bıras galıba ozur dılerım tamam dacıa yı kullanmadım onyargılı konusuorum belkıde gercekten guzeldır 20 mılyara degen bır arabadır ama zevkler ve renkler tartısılmaz grcekten benım hosuma gıtmıor sadece.. tekrar ozur dılerım .. ıı aksamlar
  • arkadaşım 1.6 v-tec honda dediğin arabanın torku 150 nm benim aracın chipli hali 220 nm ve benim araç 1065 kg civic v-tec 1198 kg, mantıklı düşünüp agırlık ve tork farkını ele alırsak tozuma yetişemez
  • bencede yetişilmez walla haklısın ne dıyelım hondayla da kapıstırmıssın ya pekı bu aksam ıstatıstıksel ıyıde uygulamada nasıl gormek lazım
  • arkadaşım dizel motorların zaten torku fazla olur bıras arastırırsan anlarsın 1,3 multıjet motorunda torku hondadan fazla orası ole dizellerin torku daha yuksek olur ama 1,6 benzınlı bır motorla kapısman ımkansız daha deneyımlı kısılerle bı ırtıbat kurarsan zaten anlıcaksın
  • Sn. tacarsoy istersen bütün yazılanları dikkatlice oku ondan sonra bişey yazacaksan yaz benim agzımdan clisymbol logandan güvenlidir diye bi cümle çıkmadı istersen bir daha oku yazdıklarımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratugras -- 12 Haziran 2006; 18:31:58 >
  • kardeş tabi ki 65 hplik haliyle kapışmam imkansız ama ben chip takılmış halinden bahsediyorum chip takınca 0-100 9 sn iniyor belirtirim
  • Tacarsoy adlı arkadasımın zaten bir renault clio symbol u var 2004 model kendı arabası olmasına ragmen eksıklerını soyluyor loganı savundu herhalde bır yanlıs anlasılma oldu sn.muratugras ..
  • 9 sanıyemı.. ? olamaz ya denedınmı sen bunu yoksa bır duyummu aldın .. gormeden ınanamam buna
  • evet bir yanlış anlaşılma oldu ayrıca 1.6 vtec civic kullanmıştım harbiden çok seriydi hondanın benzinli motorları sınıfındaki diğer araçlara göre çok güzel, daha seri ve az yakıyor (corolla 1.6, megane 1.6, focus 1.6) ama chipli motorumda iddialıyım
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.