Şimdi Ara

... D A C I A L O G A N Kulübü .... (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.945
Cevap
35
Favori
1.710.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • son gelen mail buydu. adamınmail adresi: dydycom@yahoo.com

quote:

2006/5/10, Dorin Comaneanu <>:

hello,

The chip is inside the dash analog meters( turometer, vitesometer), u need ti dissasambly the unit and solder it inside

have a look here:
    http://www.daciaclub.ro/index.php?showtopic=33037
    or here
    http://www.daciaclub.ro/index.php?showtopic=33032&view=findpost&p=17123409

or if u know english u can call me on 0040723997249 or 0040765533950...

michael number is closed now so if u want to call...call on the above numbers.

i'll try to give u a quote as soon as possible for the shipment

• bunu alüminyum çubuk kullanarak yapmışlar,arkasınada çift taraflı bant takmışlar.

işte resim

... D A C I A   L O G A N   Kulübü ....

quote:

Orjinalden alıntı: bsd

baba nereden buldun bu aksesuarları ya. Tam böyle bişiler arıyordum. Nerden bulucaz bunu. Ayrıca şu havalandırma kanallarını nasıl gümüş yapmışlar. Boya ile mi. Biz nasıl yapabiliriz bilgin var mı?

quote:

Orjinalden alıntı: qntrl

Güzel bir aksesuar buldum.Ön konsola alüminyum görünümlü çubuk takmışlar.Bence çok sportif durmuş

• quote:

Orjinalden alıntı: crepis

Kumanda güzel olmuş. Ama bu yol bilgisayarından hala bi haber çıkmadı. Bekliyoruz.
    Havalandırmaları bi kaportacıya sordum sökmemiz lazım dedi sökülmeden boyanamazmı?

Evet havalandırmalar sökülecek mecburen.sprey boya iş görür.ancak önce iyibirtemizlik+astar boya sonra asılboya olmalı.bir kaç foto;

• ya arakadaslar aslında biraz değişiklik iyide orjinalini çok değiştirmek sakıncalı olmazmı
  • GÜNAYDIN ARKADAŞLAR DACİCLUP.RO SİTTESİNİ BİRAZ GEZDİM DE LOGANA TAKILAN BİR CİHAZ VAR POWEROBD İSİMLİ NEDİR NEYİN NESİDİR.NE İŞE YARAR YABANCI DİLİM OLMAMASINDAN DOLAYI ANLAMADIM.FAKAT YAKITLA İLGİLİ .BAKMANIZI TAVSİYE EDERİM.
  • bide bu var arkadaslar baya faydali bir bilgi,,havalandırma sisteminden gelen toz polen v.s. icin 25€ luk clio 3 polen filtresiyle cozum uretmişler.havalandırmadan gelen toz cogu zaman rahatsız edici olabilir.ilgilenenlerin bilgisine...

http://www.daciaclub.ro/index.php?showtopic=39397
  • BENİM LOGAN İCİ GRİSİ PERDE TAKTIRSA MI DAHA HOŞ DURUR YOK SA FİLİMMİ ÇEKTİREYİMMİ.YAPTIRAN ARKADAŞLAR VARMI ARAMIZDA MALİYET NE OLUR.BİR DE RUHSATA İŞLETME DERDİ VARMIŞ.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DERLİ60

BENİM LOGAN İCİ GRİSİ PERDE TAKTIRSA MI DAHA HOŞ DURUR YOK SA FİLİMMİ ÇEKTİREYİMMİ.YAPTIRAN ARKADAŞLAR VARMI ARAMIZDA MALİYET NE OLUR.BİR DE RUHSATA İŞLETME DERDİ VARMIŞ.

arkadasım bende çok düşündüm benim arabada inci grisi bende arbnın rengine uygun bir ara camlara perde taktırmak istiyorum bayada bir havalı duru diğer arabalarda gördüm bende taktırmayı düşünüyorum ama filim bence hoş durmuyor ama perdenin bir asaleti var gerçekten daha orjinal duruyor
  • GEÇENLERDE İST/ÜMRANİYE SANAYİSİNE YOLUM DÜŞTÜ BİR SORAYIM DEDİM FİYATINI DEDİM.50YTL DEDİLER 4 PARÇA PERDE İÇİN .SANKİ BİRAZ TUZLU GİBİ GELDİ.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DERLİ60

GEÇENLERDE İST/ÜMRANİYE SANAYİSİNE YOLUM DÜŞTÜ BİR SORAYIM DEDİM FİYATINI DEDİM.50YTL DEDİLER 4 PARÇA PERDE İÇİN .SANKİ BİRAZ TUZLU GİBİ GELDİ.

aslında birde kalitesine bakmak lazım. bir de lafı gelmişken ben arabanın döşemelerini beğenmiyorum söyle güzel bir kumaştan döşeme çok hoş olur ayrıca pedelerle uyum sağlarsa dahada cici olur hocam döşeme fiyatlarını felan biliyormusun

• Benim araba kırmızırenk. nokta marka kenarları kırmızı içleri gri döşeme aldım gri tam torpidoyada uydu 50 ytl gören orjinalmi diye soruyo süper oldu.
  • NERDEN ALDIN
  • quote:

Orjinalden alıntı: crepis

Benim araba kırmızırenk. nokta marka kenarları kırmızı içleri gri döşeme aldım gri tam torpidoyada uydu 50 ytl gören orjinalmi diye soruyo süper oldu.

Resim varsa koyabilirmisin dostum
  • döşemenin kalitesi düşük maliyetten kaçmışlar sanırım iyi bir döşeme kaç para olur bilen varmı
  • ya arkadaşlar messenger adreslerini olanlar verirse sevinirim ordan daha rahat konuşuruz hep beraber ve kynaşırız herkez msj la msn adreslerini yollasın benim msn adresim loganci_birol@hotmail.com
  • millet modifiye konusunda dacia ma ama i düşünüpte yapmak istiyorum bişeyler aranızda modifiye tutkusu olan varmı dacia cılardan hbr bekliyorum?????***
  • Havalandırma kenarlarının gümüş gri renkte boyanması işini yaptırdım, bayagı iyi oldu. Tavsiye ederim. Resim koyucam yarın.
  • beyler logancı arkadaşlarıda kulüb renault a bekliyoruz

link imzamda
  • ahanda resimler, benimki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bsd -- 3 Haziran 2006; 14:31:53 >

• Devamı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bsd -- 3 Haziran 2006; 14:33:57 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.