Şimdi Ara

En Ön Sırada Kopya Nasıl Çekilir ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
66
Cevap
0
Favori
35.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • deli kopya çekerim arkadaşlarım bana göre uyuz oluyorlardır benim kopya çekmeme.
    Küçük kağıda 1 sayfa yazıyı çok rahat bir şekilde kısaltmalarla yazarım . 1 saat çalışcağıma 15 dk'da hazırlarım hemde garanti tam puan alırım :D
  • Yarın Yazılı var. Baya bi' eksiğim var bir de . Bu Yüzden kopya lazım. En Ön Sırada Nasıl Çekilir kopya ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Owl City. -- 3 Ocak 2010; 19:24:38 >

• Silgi ile , yada selpak mendilin uzun bir ucu ve kısa ucları kesilip kitap gibi açılır , içine mendil konulur yazılı sırasında elde tutulur , sonrada git burununu ıslat felan bişiler yap girmeden önce yazılıya sonra cillop gibi kopya çek hoca gelirsede hemen peçete çıkartır gibi yap . denedim !
  • Eline yaz Dikkat et sınavdan sonra silmeyi unutma.
  • @Noix~
    Mendille Okunur mu yazılar ?

@PeterPetrelli
    Hoca Hep Önde bekliyor. Böyle olmuyor.

@LastReturn
    Elime yazamam maalesef.
  • Sıraya yazabilirsen dene derim. Birde görünmeyen yazı meselesi var, sanırım mor-ötesi ışık tutunca görülüyor. Ama tahminimce onda yakalanırsın.
  • çoğu kişi ön sıranın dezavantaj olduğunu düşünse de ben tam tersini düşünüyorum öğretmenler her zaman arka sıralara yoğunlaşır bu nedenle ön sıralarda kopya çekmek daha kolaydır kâğıtlar dağıtılmaya başladığı an o karmaşadan yararlan ve ilk başta hemen çek bi de sonlara doğru olan karmaşadan yararlan ayrıca yazılı esnasında tam sessiz bi ortam yaratmayın yani sürekli olarak hocaya bişeyler sorun gerekirse geyik yapın
  • quote:

Orijinalden alıntı: oGuxXx*

çoğu kişi ön sıranın dezavantaj olduğunu düşünse de ben tam tersini düşünüyorum öğretmenler her zaman arka sıralara yoğunlaşır bu nedenle ön sıralarda kopya çekmek daha kolaydır kâğıtlar dağıtılmaya başladığı an o karmaşadan yararlan ve ilk başta hemen çek bi de sonlara doğru olan karmaşadan yararlan ayrıca yazılı esnasında tam sessiz bi ortam yaratmayın yani sürekli olarak hocaya bişeyler sorun gerekirse geyik yapın

İşte Hep Ön Sırada oluyor.
    Bazen Arkadan soru soruyorlar anca o zaman bakabiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByRock!

quote:

Orijinalden alıntı: oGuxXx*

çoğu kişi ön sıranın dezavantaj olduğunu düşünse de ben tam tersini düşünüyorum öğretmenler her zaman arka sıralara yoğunlaşır bu nedenle ön sıralarda kopya çekmek daha kolaydır kâğıtlar dağıtılmaya başladığı an o karmaşadan yararlan ve ilk başta hemen çek bi de sonlara doğru olan karmaşadan yararlan ayrıca yazılı esnasında tam sessiz bi ortam yaratmayın yani sürekli olarak hocaya bişeyler sorun gerekirse geyik yapın

İşte Hep Ön Sırada oluyor.
    Bazen Arkadan soru soruyorlar anca o zaman bakabiliyorum.

senin sıranın önüne yazılıdan önceki tenefüste su, cola vs. bi şey dök hoca orada durmaz ayrıca hangi dersten yazılı olacağınıda söylesen ona göre bi kaç fikir daha iletirim
  • kopya çekmeyin demiyorum ama. Çekmemenizi öneririm. Artık tövbeliyim ben yemin ettim bidaha çekmemeye. Yakalandım bir kere inanın çok kötü oluyor
  • Bir kere arka da teşkilatı kurmuşken en arkada cephanelerimi bırakıp en ön sıraya savunmasız olarak getirildim ve sonuç açıktı kaybettim.
  • @oGuxXx*
    Biyoloji.

quote:

Orijinalden alıntı: confidence35

kopya çekmeyin demiyorum ama. Çekmemenizi öneririm. Artık tövbeliyim ben yemin ettim bidaha çekmemeye. Yakalandım bir kere inanın çok kötü oluyor

Çok Eksiğim var maalesef. 2 hafta gidememiştim.
  • Ben lisedeyken hiç çekmezdim ya. Yapabileceğim kadarını yapardım. Sonrasında yatardım. Fizikten 08 aldığımı hatırlarım.

Sen yan gel yat. Yanındaki çalışsın onla aynı puanı al. Benim gönlüm razı olmaz bu duruma.
  • Hocadan kopya iste

Şaka bir yana git çalış şimdi kopya ile geçiyorsun sonrasında nasıl yapacaksın.Biyolojiymiş hemde yarın kaçıncı ders? Şimdi defterinde yazanlara çalış yarında eğer 3.+ ders ise eksik yerleri birinin defterinden çalışırsın.Yok illa kopya çekecem ben diyorsan arkadaki bir arkadaşın ile yer değiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ac Schnitzer.

Bir kere arka da teşkilatı kurmuşken en arkada cephanelerimi bırakıp en ön sıraya savunmasız olarak getirildim ve sonuç açıktı kaybettim.

Birde Tekrarsan Hep Getiriliyorsun Yaf xDD
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

Ben lisedeyken hiç çekmezdim ya. Yapabileceğim kadarını yapardım. Sonrasında yatardım. Fizikten 08 aldığımı hatırlarım.

Sen yan gel yat. Yanındaki çalışsın onla aynı puanı al. Benim gönlüm razı olmaz bu duruma.

Düşük not alınca aileme söylemiyorum ya Ama pek kopya çeken biri değilim.

@el_morad

Son ders yazılı. Okulda çalışırım zaten
  • arkalarda oturan bir çocuğu kaldır yerinden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogukan_52

deli kopya çekerim arkadaşlarım bana göre uyuz oluyorlardır benim kopya çekmeme.
    Küçük kağıda 1 sayfa yazıyı çok rahat bir şekilde kısaltmalarla yazarım . 1 saat çalışcağıma 15 dk'da hazırlarım hemde garanti tam puan alırım :D

benim taktik
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhØxien

arkalarda oturan bir çocuğu kaldır yerinden.

Kolay mı hocam birisini sınav zamanında en öne geçirmek
  • Sıraya yazmak en iyisi hoca ayakta olduğu için okuması imkansız oluyor ve sen rahat rahat okuyorsun , kağıdı olunca yazıların üstüne koy bakarken yana kaydır kağıdı okuı sonra tekrar üstüne çek
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.