Şimdi Ara

Tap Tap Revenge 3, bir haftada 2 milyon defa yüklendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
5.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tapulous'un şimdiye kadar 20 milyon defa yüklenen ve 600 milyon kere oynanan TapTap Revenge serisinin son versiyonu TapTap Revenge 3, Aralığın son dönemine damgasını vurmayı başardı.

Tatil döneminde Tapulous'un 1 dolarlık oyunu ücretsiz olarak kullanıcılara sunmasının ardından, sadece Noel (24 Aralık)' de 700,000 yükleme ve 30 Aralık'a kadar toplam 2,000,000 defa yüklenerek AppStore'un 2009'un son döneminde en popüler uygulaması olmayı başardı. 2008'in son döneminde de TapTap Revenge aynı dönemde 200,000 defa yüklenmişti.

Tap Tap Revenge'in 20 kişilik geliştirici takımı Tapulous'un AppStore'dan elde ettiği aylık kazancı, Reuters'in haberine göre, 1 milyon doları buluyor.

• Ben indirdim çalışmıyor...
  • cok gereksız bır oyun fikrimce
  • Bana göre iphoneun en eğlenceli oyunlarından biri..
  • Su ana kadar gerekli olan bir oyun gormedim ve de duymadim, oyun dedigin sey gerekli degil, eglenceli olur, bu da gayet eglenceli bir oyun :) yukledip sakladigim 3 oyun var onlardan biri de bu.
  • zevkli bir oyun
  • Gerekli oyun ha, ilginç bir fikir, böyle bir ar-ge projesi başlatılırsa belki de gerçekten gerekli oyun diye bir kavram doğabilir...:)
  • İndirdim çok güzel bi oyun.(gerkesiz diyen arkadaşlar bana bir tane gerkli oyun örneği verbebilirler mi)
  • oyun bedava şarkılar paralı. Çok iyi bir fikir kazançları yükseltmek adına Bu arada oyun süper. Kendi rekorumu sürekli kırıyorum. Tam gereksiz! zamanınızı harcamaya değer bir gereksiz! oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: redbloodedman

oyun bedava şarkılar paralı. Çok iyi bir fikir kazançları yükseltmek adına Bu arada oyun süper. Kendi rekorumu sürekli kırıyorum. Tam gereksiz! zamanınızı harcamaya değer bir gereksiz! oyun

Lwl atladıkça sana bedava şarkılar veriyor.
  • oyun çok keyifli ama insana rock band deki gibi şarkıyı çalıyormuşsun hissini vermiyor, gelen noktaları kaçırsan bile şarkı devam ediyor bu yüzden taptap revenge i bırakıp rock hero ya geçtim; tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: saintsoul

oyun çok keyifli ama insana rock band deki gibi şarkıyı çalıyormuşsun hissini vermiyor, gelen noktaları kaçırsan bile şarkı devam ediyor bu yüzden taptap revenge i bırakıp rock hero ya geçtim; tavsiye ederim

Tamamen katılıyorum, Rock Band çalıyormuşsun gibi hissettiriyor, çok daha eğlenceli.
  • Bence muhteşem bir oyun. Bağımlılık yaptığı kesin. Denemeyenler olumsuz bir değerlendirme yapabilir. Ama gerçekten amacı basit olsa da oynanabilirlik ve level özelliği taşıması süper. Birde ücretsiz yeni şarkıları dinleyebiliyorsun. Bazı hitler paralı tabi :) Arkadaşlar diğerlerinden farkı (Guitar Hero, Rockband) bunda kesilme olmuyor toplara basamadığında ve müzik keyfi yarım kalmıyor. Diğer oyunlarda bir çok insan çalamayıp bırakıyor. Herkeste müzik kulağı ve pratik zeka olsaydı zaten herkes müzisyen olurdu. Tmamamen eğlencelik ama süperr. Adamlar aşmış alın buradaki videolara bakın
    http://www.teknodonanim.com/forum/iphone-oyunlari-1695/89797-super-bir-oyun-tap-tap-revenge-3-iphone.html

• quote:

Orijinalden alıntı: ubuko

Bence muhteşem bir oyun. Bağımlılık yaptığı kesin. Denemeyenler olumsuz bir değerlendirme yapabilir. Ama gerçekten amacı basit olsa da oynanabilirlik ve level özelliği taşıması süper. Birde ücretsiz yeni şarkıları dinleyebiliyorsun. Bazı hitler paralı tabi :) Arkadaşlar diğerlerinden farkı (Guitar Hero, Rockband) bunda kesilme olmuyor toplara basamadığında ve müzik keyfi yarım kalmıyor. Diğer oyunlarda bir çok insan çalamayıp bırakıyor. Herkeste müzik kulağı ve pratik zeka olsaydı zaten herkes müzisyen olurdu. Tmamamen eğlencelik ama süperr. Adamlar aşmış alın buradaki videolara bakın
    http://www.teknodonanim.com/forum/iphone-oyunlari-1695/89797-super-bir-oyun-tap-tap-revenge-3-iphone.html

katılıyorum..eğlence de üst planda...

• arkadaşlar youtubede iphone için rock band var.. izliyorum ama applestorede bir türlü bulamadım..alet jb siz olduğu içinde başka yerden indiremiyorum..acaba rockband apple storeden kalktımı..?.
  • Guitar rock tour 2 bundan kat kat daha iyi gameloft yapmış sonuçta. Tap Tapta notaları kaçırsan bile şarkı devam ediyor yani biz çalmıyoruz. O zaman ne anlamı var. Ama guitar rock tour 2 de notaları kaçırırsak çalamıyoruz ve arka arkaya çok kaçırırsak seyirciler isyan ediyor, konser iptal oluyor. Çok daha gerçekçi ve zevkli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mykt

quote:

oyun çok keyifli ama insana rock band deki gibi şarkıyı çalıyormuşsun hissini vermiyor, gelen noktaları kaçırsan bile şarkı devam ediyor bu yüzden taptap revenge i bırakıp rock hero ya geçtim; tavsiye ederim

Tamamen katılıyorum, Rock Band çalıyormuşsun gibi hissettiriyor, çok daha eğlenceli.

bencede
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pisiko_21

quote:

Orijinalden alıntı: mykt

quote:

bencede

neyse arkadaşlar bunuda tartışma konusu yapmıyalım....
    benim oğlan elinden tap tapı bırakmıyor...belki uzunca bir zaman ps 3 te guitsrçhero oynadı ondandır..

• Çok canlı oyun ya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.