Şimdi Ara

Arkadaşlar Wordde Etiket Yazdırma (Resimli Örnek) Acil!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
28.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Resimlerin Bulunduğu Etikete Word Yada Exelden Nasıl Yazdırabilirim.???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi özzaim -- 2 Ocak 2010; 18:59:40 >

• Word veya excel ile etiketlere yazı yazdırmak biraz zor. Etiket ölçülerine göre yazıyı tam yerleştirmek gerekir.
    Bence etiket yazdırma yazılımları bu işi daha kolaylaştırıyor. Örnek olarak Print Studio yazılımını öneririm.
  • wordde zor excel de bira kaç deneme sonrası olabilir.

Şöyleki aynı 12 lik kağıda ben excelde yazdırıyorum. Excelde 12 hücre oluşturun etiketlerin boyutlarına yakın boyutta olsun. çerceve yapın sonra yazıcıyadan çıktı alın (A4 de alıp etiketin üzerinde orantılar iseniz faazla etiket harcamazsınız).
    aldığınız ölçüler göre hücreyi açıp kapatın ayarlama yapın (ara boşlukları unutmayın)

En iyi ihtimal budur.
  • etiketlerinizi deneme yanılmayla boşa harcamanıza gerek yok.
    elinizdeki etiketin kutusuda mevcutsa üreticinin belirtmiş oldugu sitede etiketin boyutlarına göre hazır şablonlar hazırlanmıştır. indirerek şablon yardımıyla istediğiniz gibi etiketlerinizi yazdırabilirsiniz
  • 4500 kişiye mektup göndermem gereken bir iş gelmişti orada yaşamıştım acısını bilirim... Ben sorunu basit yoldan çözdüm. Word'de etiket sayfasına göre tablo hazırla, tablo özelliklerinden kenar çizgilerini beyaz yap. 1 sayfa deneme sayfası yazdır ve kayma olup olmadığına bak. Canım çıkmıştı 4500 etiket yazana kadar ama en pratik yöntem buydu. Etiket yazılımlarını denemiştim word'ü mumla arattılar. Kolay gelsin.
  • Önerdiğim Print Studio etiket yazılımı aslında çok kullanışlı. Excel'i veritabanı olarak kullanabilir ve binlerce adresten oluşan mektup etiketi bastırabilirsiniz. Ancak yazılım tabi ücretli.
  • Arkadaşım bu etiketlere aynı işlemi uygulayacağım.Hazır şablon varsa veya nasıl yaptığını anlatırsan çok sevinirim...
  • up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.