Şimdi Ara

ATLANTA KULLANICILAR BİRLİĞİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
4.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Forumdaki tüm Atlanta marka uydu kullanıcıları bir araya toplamak için açmış olduğum konudur. Bu konuda bilgi alışverişimizi rahatlıkla yapabilir, cihazlar hakkında düşüncelerimizi dile getirebiliriz. Forumda candostum2007 nickli arkadaş var. Ondan da bilgi alabilirsiniz bu başlık altından.

Kullanıcılar Listesi
    Forumchu (Atlanta HD Box)

Not: Sizde kullandığınız modeli konu altına mesaj yazarak belirtebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Biperva_ -- 1 Ocak 2010; 21:45:26 >

• almayı düşünüyorum önerdiğiniz box hd modelini güncelleme olayı falan nasıl acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darendeli

Buraya tıklarsan cihaz hakkında detaylıca bilgi edinebilirsin

Cevap için teşekkürler
  • çanak anten ve reciver ile ne kadar para gider bu ürüne ?

oley herşey yasal :D editledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cco -- 3 Ocak 2010; 22:00:18 >
  • kardeş adminler silmeden mesajını editle illegal bir konu hakkında konuşmak veya paylaşmak yasaktır..

Atlanta+tek çanak kurulum dahil sanırım 550-600tl arası tutar
  • arkadaşlar korsana ve yasal olmayan yayınlara HAYIR !!!

YAŞASIN YASALLIK !!! yasal konularda bilgi istyiyorum lütfen.biri özel mesaj atabilir mi?

diyelimki bu aleti aldık.yanlışlıkla yasal olmayan kanallara girdi...nasıl düzeltiriz:FF girer mi? bilgi lütfen.
  • ne olmuş konuya alaka sıfır demekki cihazda iyi değil buradan bunu anlıyoruz,

bu cihaz acaba next gibi kötümü, yada seoul serisi gibi kötümü, yada goldmaster gibi kötümü,

yada dream yada kaonlar kadar kalitelimi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YerindeBirKarar

ne olmuş konuya alaka sıfır demekki cihazda iyi değil buradan bunu anlıyoruz,

bu cihaz acaba next gibi kötümü, yada seoul serisi gibi kötümü, yada goldmaster gibi kötümü,

yada dream yada kaonlar kadar kalitelimi.

ŞU ANDA PİYASADA BULUNAN EN KALİTELİ CİHAZDIR. FORUMU BİRAZ OKURSAN ANLARSIN HOCAM
  • 2 senelik horttt
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeddak

2 senelik horttt

Evet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar atlanta hd mi bügün aldım.inceleme asamasındayım.dısec 2 deki hbırdın yerıne hellassat yapamadım.hellassat yaptıktan sonra nerden okeylıyoruz.cıktıktan sonra tekrar hbırde gelıyor.full hd phılıps tv var çözunurluk kacta olması lazım.hd lere ve sd lere ayrı olarak çözunurluk verebılıyormuyuz.şimdiden tesekkur ederim.bırde sıstem bılgılerinde model adı atlanta hd box s yazıyor.s ne anlama gelıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cvtplz -- 8 Eylül 2012; 18:05:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cvtplz

selamlar atlanta hd mi bügün aldım.inceleme asamasındayım.dısec 2 deki hbırdın yerıne hellassat yapamadım.hellassat yaptıktan sonra nerden okeylıyoruz.cıktıktan sonra tekrar hbırde gelıyor.full hd phılıps tv var çözunurluk kacta olması lazım.hd lere ve sd lere ayrı olarak çözunurluk verebılıyormuyuz.şimdiden tesekkur ederim.bırde sıstem bılgılerinde model adı atlanta hd box s yazıyor.s ne anlama gelıyor.

cıhazdan dıseqc 2 secınce kayıt etmen lazım

s modelı tek modul gırıslı demek

yanı alttakı cıhaz
    http://www.sanalpazar.com/Atlanta-Hd-Box-T-Tuslu-Model-+-Hdmi-Kablo-Hediye__isp4382830

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

selamlar atlanta hd mi bügün aldım.inceleme asamasındayım.dısec 2 deki hbırdın yerıne hellassat yapamadım.hellassat yaptıktan sonra nerden okeylıyoruz.cıktıktan sonra tekrar hbırde gelıyor.full hd phılıps tv var çözunurluk kacta olması lazım.hd lere ve sd lere ayrı olarak çözunurluk verebılıyormuyuz.şimdiden tesekkur ederim.bırde sıstem bılgılerinde model adı atlanta hd box s yazıyor.s ne anlama gelıyor.

yanı alttakı cıhaz
    http://www.sanalpazar.com/Atlanta-Hd-Box-T-Tuslu-Model-+-Hdmi-Kablo-Hediye__isp4382830

sagol dostum bır ara kandırıldım sandım.ortalık kötü malum.lnb 2 yı secmeme ragmen kaydetmedı.bıraz daha kurcalayım bakalım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

yanı alttakı cıhaz

sagol dostum bır ara kandırıldım sandım.ortalık kötü malum.lnb 2 yı secmeme ragmen kaydetmedı.bıraz daha kurcalayım bakalım

atlanta hdboxın piyasada benzerleri muadillerı var

yanı farklı marka isimleriyle çıkan yazılım ve kanal listesi destegi olmayan farklı markalar var ama atlanta hd yazıpta satılan klonu yoktur
    için rahat olsun

• sevgılı fatih,atalanta ile hangi şif... kanalları izleyebiliriz.bu kanalları acan yazılımmı yoksa atılan kanal listesimi yardımcı olursanız sevinirim..
  • burası uzun süredir sessiz gibi ama yinede burayada sorum olacak;

Merhaba Arkadaşlar 12 senelik digiturk aboneliğimi kesin olarak bu hafta bitirdim. Bir ara hiremco rocket (serverlı) almıştım yatak odası için şimdilik onunla idare ediyorum. Sizlerden ricam D.turk plus cihaza ailecek çok alıştık ve benzer bir cihaz aramaktayız. Çift yada çoklu tuner olan ve arayüzü basit ve özellikle dt açarken şifre takılması yapmayan (maç olmasına hiç gerek yok dt hd kanallar ve filmler / diziler açılsın yeter) pvr özellikle atlanta hd box t yi tavsiye ediyorlar ancak bir iki sorum olacak ..

Özellikle atlanta hd box t tuşluda çift tuner varmı ve varsa aynı anda server iki kanalı açabilirmi yani bir dt kanalı pvr kaydı yaparken başka bir dt kanalı izlenebiliyormu ?
    diğer bir sorum eğer olmuyorsa hangi cihazlarda bu özellik olur?
    son soru da Atlanta HD Box Smart + Akıllı Klavye Kumanda + Wireless olan andorid yazlımlı cihazlarda sanırım smart tv gibi birşey de geliyor fakat böyle android tv desteği olup ta serverlı çift tuner destekli pvr cihazlar nelerdir örneğin Atlanta HD Box Smart + Akıllı Klavye Kumanda + Wireless ta bu özellikler varmıdır
    bir de cehaletimin kusuruna bakmayın bu işlerde çok yeniyim sadece işimi görecek kaliteli cihaz tavsiyesi almaya çalışıyorum. Tüm forumculara selam ve teşekkürler..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.