Şimdi Ara

General Mobile'ın Android işletim sistemli yeni modeli COSMOS ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
14.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Başta HTC olmak üzere, Samsung, LG ve Sony Ericsson gibi firmaların rağbet gösterdiği Google'ın mobil işletim sistemi Android, General Mobile tarafından da benimsenmiş durumda. General Mobile, Android 2.0 (Eclair) platformu ve

Marvell PXA935 işlemciden güç alan modeli COSMOS'un üzerindeki örtüleri kaldırdı.

Dört band GSM ve HSDPA şebekeleriyle uyumlu çalışabilen COSMOS, 3.2 inç boyutunda ve HVGA (320x480 piksel) çözünürlüğünde kapasitif ekrana sahip. Bluetooth, WI-FI

802.11b/g

ve GPS gibi bağlantı seçeneklerini bünyesinde barındıran COSMOS'da 5 megapiksellik kameraya yer verilmiş. Kameraya otomatik odaklama özelliği eşlik etmekte. Bunların dışında FM radyo, dijital pusula ve 1500 mAh'lık batarya gibi özellikleriyle göze çarpan akıllı telefonun satış tarihi ve fiyatına ilişkin bilgi bulunmuyor.

• çok yakışıklı bir cihaz.özellikleri de oldukça dikkat çekici.
  • DSTL1'de kullanılan bileşen kalitesini ileri taşımayı başarmışlar .
    Valla cihaz gerçekten de çok yakışıklı duruyor .
    Android için 624Mhz çok da yeterli bir hız .
    Umarım fiyatı uygun olur da insanlar faydalanabilir ...
  • Çok güzel inş en kısa zamanda satışa başlar
  • çift hatlı mı?
  • benimde hoşuma gitti ama fiyatı görmek lazım.
  • DSTL1 in sonu geldi yani artık
  • @righteous@
    Daha yeni 1.6 Donut güncellemesini çıkardılar .
    Bence arkasında dururlar ama onda GPS ve 3g yoktu bildiğim kadarıyla ...
    Sadece popülaritesi azalacaktır ...
  • Eklar olması gayet iyi. Diğer özellikleri de gelişmiş görünüyor. Umarım başarılı olur..
  • tek hatlı
    quote:

Orijinalden alıntı: miremiran

çift hatlı mı?
  • dstL1'i 400 e düşürmelerinde bi iş vardı
    ama yinede L1'in arkasındayım
    şuan için fiyat+performans+özellik bakımından alınabilecek en iyi cihaz
    DSTL1
    BU FİYAT + ÖZELLİK OLARAK
    (YANİ ANDROİD+HAREKET SENSÖRÜ)
    İPHONE'YE TERCİH EDİLEBİLİR
  • cıkıs tarihi ve fiyatı hakkında bir bilgi yok sanırım hala.Güzele benziyor ama.
  • General Mobile iyi ürünler çıkarıyor.. Ama geriden geliyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .i. -- 2 Ocak 2010; 20:23:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: birolayd

General Mobile iyi ürünler çıkarıyor.. Ama geriden geliyor..

diğer donanımlarda geride kalmış olabilir .ama android konusunda iyi bir çıkış yaptılar özellikle türkiye piyasasında ilk android cihazı onlar piyasaya sürdü.ayrıca çift simli tek android cihaz.dst l1 deki işlemci google nin çıkardığı(htc üretimi) g1 den çok daha hızlı .bu modelin işlemcisi dst l1 den çok daha hızlı olacaktır.bence gm doğru yolda.
  • subattada dstl2 yi duyurur artık
  • general mobile dstl1 wifi yi açıyorum.bir türlü ağa bağlanmıyor.ıp adresi alınıyor deyip bir süre sonra başarısız diyor.bir çözüm öneriniz yada bir ayarı var mıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: vebo

Tam olarak doğru yolda değil, donanımı yavaş olması önemli değil, ama eksik özellikli olması onu geride yapıyor. Örneğin sen gidipte hızlı işlemci koyup GPS koymazsan ne işe yarar, yavaş işlemci koy GPS olsun daha mantıklı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: birolayd

quote:

Orijinalden alıntı: vebo

Tam olarak doğru yolda değil, donanımı yavaş olması önemli değil, ama eksik özellikli olması onu geride yapıyor. Örneğin sen gidipte hızlı işlemci koyup GPS koymazsan ne işe yarar, yavaş işlemci koy GPS olsun daha mantıklı..

gps herkese hitap eden bir özellik değilki.mesela bana hiç lazım değil.asıl önemli olan telefonun hızıdır.yıllardır nokia nın symbianlı modellerinde yada windows mobile yüklü telefonlarda en önemli şikayet telefonların yavaş çalışmasıydı.cihaz geç tepki verdikten sonra baştan aşağı özellik olsa ne olur.
  • yazılımı yeniden yüklersen hallolur
    quote:

Orijinalden alıntı: cemcc

general mobile dstl1 wifi yi açıyorum.bir türlü ağa bağlanmıyor.ıp adresi alınıyor deyip bir süre sonra başarısız diyor.bir çözüm öneriniz yada bir ayarı var mıdır
  • tamam gm iii güzel modeller cıkartıyor ama alıp kullanan varmı.?benim 3 hhatım var telefonumun biri çift hatlı olmak zorunda.şimdiye kadar 4 gm kullandım suanda ise dstm1 var.su müzik telefonu.iiyii güzel ama hepsinde6-7 ay geçtikten sonra kapanma sorunu veriyoo.servise falan götürdüm aynı seyi oda söledi.karalamaya çalışmıyom dstl1 oyuzden almadım.bakalım cosmos nasıl olacakkk..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.