Şimdi Ara

Dokunmatik ekranlı, bütçe dostu Samsung C3510 Genoa'nın ülkemizde satışına başlandı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
132.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar usb ile pc ye bağlıyorum algılamıyor pc studıoyuda kurdum yıne algılamıyor nasıl bağlıcaz bi yardımcı olan yokmu.
  • ekran koruyucu almış olan arkadaşlar...

mesaj yazarken veya diğer işlemlerde ekran koruyucu kullanımı zorlaştırıyor mu? şimdiden teşekkürler...
  • Telefonu aldım ve bugün 2. günüm inanılmaz bir telefon kamerası 1.3 ama annemde corby var ondan daha iyi gösteriyor 2 tanede oyun indirdim süpperr bi tel
  • ayrıca telefon çok ince ve rahat

270 tl ye teknolojix ten aldım
  • bnde de var spr tel. aşık oldum yhanii
  • arkadaslar bır sey soracagım bnde bu telefondan almak ıstıorum ama cok karasızım bırde samsun s5503 var ne yapaıym bılmıorum yardım edersenız sevınırım. onunda url sı buhttp://www.darty.com.tr/e_commerce/fiche.cfm?produit_id=34187&cat_id=12&CFID=62181077&CFTOKEN=63303427 lutfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

ekran koruyucu almış olan arkadaşlar...

mesaj yazarken veya diğer işlemlerde ekran koruyucu kullanımı zorlaştırıyor mu? şimdiden teşekkürler...

Ekran koruyucu için kesinlikle şuraya bak dostum :http://urun.gittigidiyor.com/Samsung-C3510-Genoa-Ekran-Koruyucu-KILIF_W0QQidZZ27771869
  • Bu telefon ingilizce mi?
  • arkadaşlar bn samsung b3310 ve c3510 da kararsız kaldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Bu telefon ingilizce mi?

hayır Türkçe
  • arkadaslar 3510 aldım daha yenı ama muzıgını bır turlu kapatamıyorum ses olarak kapalı ama sureklı sımdı yurutuluoy dıyo ekrandada muzık ısaretı var nasıl durdurcam bu muzıgı yardımcı olursanız sevınırım tşk
  • ben de geçen gün aldım ama muhteşem zaten daha önceden de istiyordum ama 5800 mı yoksa c3510 mu karar veremedim ama nihayet c3510 da karar kıldım ve ççooookkk mutluyum o kadar muhteşem ki hem özellikleri hem tasarımı inanılmaz bir telefon almak isteyenlere şidetle tavsiye ederim telefonumu çoookkk seviyorum!!!!!!!
  • ben de geçen gün aldım ama muhteşem zaten daha önceden de istiyordum ama 5800 mı yoksa c3510 mu karar veremedim ama nihayet c3510 da karar kıldım ve ççooookkk mutluyum o kadar muhteşem ki hem özellikleri hem tasarımı inanılmaz bir telefon almak isteyenlere şidetle tavsiye ederim telefonumu çoookkk seviyorum!!!!!!!
  • 3 gün önce istanbul maltepede avea bayisinden 270 liraya aldım, yanında 2 gb hafıza kartı hediye verdiler

telpa garantili

kılıfıda 15 liraydı ama 10 liraya verdiler

msj yazarken ekranı donmuyo, klavyeside aynı diğer telefonlar gibi numaralardaki harfleri kullanıyoruz

müzil çalarken msj yazabilirsiniz

3g ve wifi kullanmayanlar için şık bir telefon

bluetoothu çok hızlı
  • Samsung c 3510 satıyorum 10 gun oLdu aLaLı 2 yıl garanti 1 sorunu yoktur olursa tekrar aLıcam + 2 yıl garantisi waR iphone düşünüyorum garanntisi war caLıntı vs vs olayı yoktur 0539 823 93 33
  • arkadaşlar ben bir şey sormak istiyorum mesela ben siyah renkte aldım diyelim kapağı beyaz renge dönüştürebilirmiyim yani değişirmi????
  • ewt yanında kapak veriyolar
  • bende telefonu 1 ay oluyo aldım ama sevgilimmiş gibi baglıyım yatarken bile yastıgın altına koyuyorum:)
  • muhteşem bir telefon 2 gün oldu alalı aşık oldum
  • bence s8003 en iyi telefon ben onu kullanıyorum.C3510'a gelince

bence çok iyi bir telefon deil sesi az wifi ve 3g yok.Ekranıdaazcık küçük geldi.Kamerasıda 1.3 mp.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.