Şimdi Ara

DTS'i AC3'e çevirme (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
262
Cevap
25
Favori
121.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • biraz hortlayacak ama bu kadar program yerine herşeyi otomatik yapanhttp://www.videohelp.com/tools/PopCorn-MKV-AudioConverter PopCorn-MKV-AudioConverter programı ile iki tıkta işinizi halledebilirsiniz
  • QoS kullanıcısına yanıt
    Programin kullanimi basit sanirim, denemekten zarar gelmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mkv2ac3 die basit bir program var onunla kolaylikla halledebilirsiniz arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: hdfilmdepo_09

Mkv2ac3 die basit bir program var onunla kolaylikla halledebilirsiniz arkadaşlar

Hocam o program sorunlu demin denedim win7 64 bit hatası veriyor Popcorn şuan çevirdi denicem tv de olmuşmu diye.3D filmleri de halledebiliyoruz değil mi bu program ile?

Edit:Olmadı LG nin tv lerine nalet olsun bu sefer de formatını okumadı DTS olduğu için.AC3 olması gerekmiyor muydu çevirdiğim halde DTS dosyası diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 29 Ekim 2013; 17:33:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: denn1s33

quote:

Mkv2ac3 die basit bir program var onunla kolaylikla halledebilirsiniz arkadaşlar

Hocam o program sorunlu demin denedim win7 64 bit hatası veriyor Popcorn şuan çevirdi denicem tv de olmuşmu diye.3D filmleri de halledebiliyoruz değil mi bu program ile?

Edit:Olmadı LG nin tv lerine nalet olsun bu sefer de formatını okumadı DTS olduğu için.AC3 olması gerekmiyor muydu çevirdiğim halde DTS dosyası diyor

Hocam ben mkv2ac3 isimli programla onlarca dts cevirdim sorunlu olmamasi lazim.
    Bana kalirsa dts okuyan bir medya oynatici alin hocam ileriyi dusunerek çünkü dts sesler cok kaliteli oluyor
    Bende zamaninda cevrdigime pisman oldum ses sistemi aldim çünkü dtslerle cok fark var ac3ler arasinda
    Simdi bütün arşivi yeniden indiriyorum
    Tabi sizin tercihiniz ama dtsyi ac3e cevrmektense dts okuyan uygun fiyatlı bir medya oynatıcı almanizi oneririm
    Illede ceviricem diyorsanız bendeki programi rarlayip bi yollarim size setupini bulabilirsem hocam

• quote:

quote:

quote:

Hocam ben mkv2ac3 isimli programla onlarca dts cevirdim sorunlu olmamasi lazim.
    Bana kalirsa dts okuyan bir medya oynatici alin hocam ileriyi dusunerek çünkü dts sesler cok kaliteli oluyor
    Bende zamaninda cevrdigime pisman oldum ses sistemi aldim çünkü dtslerle cok fark var ac3ler arasinda
    Simdi bütün arşivi yeniden indiriyorum
    Tabi sizin tercihiniz ama dtsyi ac3e cevrmektense dts okuyan uygun fiyatlı bir medya oynatıcı almanizi oneririm
    Illede ceviricem diyorsanız bendeki programi rarlayip bi yollarim size setupini bulabilirsem hocam

Total video converter ile deniyorum şuan ama ses dosyası olarak çeviriyor ilk defa böyle birşey yapıyorum o yüzden sorularım saçma gelebilir ama ses dosyasına çeviriyorsa görüntüyü nasıl alacaz ?
    HDD yi hevesle yeni almıstım bi süre playeri almam sanırım
    Birde mkv2ac3 programını kurdum filmi gösterdiğim zaman Win 7 64 bit filan diye hata veriyor el atarmısın şu soruna :(

Birde bendeki filmlerin orj formatı MKV. bu yüzden mi acaba çevirmiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 29 Ekim 2013; 17:55:55 >

• Bendekilerde mkv hocam
    Total video Converter ile olmaz hocam
    Mkv2ac3 ile olucak bu program videoya dokunmadan sadece videonun icindeki ses dosyasni ac3e çeviriyor.
    Senin pc 32 bit olabilir belki
    Pc nin ozelliklerinden kac bit olduguna bak 32 ise programi indrmeden 32 bite uyumlu olup olmadigina bak oyle indir.
    Olmassa bendeki calisan programi yollarim sana hocam

Eger yaparsan birde ses senkron sorunu cikabilir karsina eger cikarsa onu da ayrica anlatırım. Mkvmerge gui ile duzelir o da

• quote:

Bendekilerde mkv hocam
    Total video Converter ile olmaz hocam
    Mkv2ac3 ile olucak bu program videoya dokunmadan sadece videonun icindeki ses dosyasni ac3e çeviriyor.
    Senin pc 32 bit olabilir belki
    Pc nin ozelliklerinden kac bit olduguna bak 32 ise programi indrmeden 32 bite uyumlu olup olmadigina bak oyle indir.
    Olmassa bendeki calisan programi yollarim sana hocam

Eger yaparsan birde ses senkron sorunu cikabilir karsina eger cikarsa onu da ayrica anlatırım. Mkvmerge gui ile duzelir o da

64 bit olanı nı indiriyorum hocam deneyip hemen sonucu yazacam

Player alacak olsam ne önerirsin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 29 Ekim 2013; 18:21:16 >
  • Hocam eger cevirmeye baslarsa hemen sıkılıp kapatma pcnin performans ina bagli olarak uzun sürüyor bende 15 - 20 dkyi buluyordu
    Bittiginden emin olmadan kapatma
    Finish falan bişeyler yaziyordu bitince

• quote:

Hocam eger cevirmeye baslarsa hemen sıkılıp kapatma pcnin performans ina bagli olarak uzun sürüyor bende 15 - 20 dkyi buluyordu

Şuan converting please wait yazıyo bekliyorum.Görüntü bozulmuyor değil mi ?

Birde player almak istersem 3D filmler içinde dahil vatan pc de filan varmı ne önerirsin?
  • quote:

quote:

Hocam eger cevirmeye baslarsa hemen sıkılıp kapatma pcnin performans ina bagli olarak uzun sürüyor bende 15 - 20 dkyi buluyordu

Şuan converting please wait yazıyo bekliyorum.Görüntü bozulmuyor değil mi ?

Birde player almak istersem 3D filmler içinde dahil vatan pc de filan varmı ne önerirsin?

Tamamdir hocam ceviriyor teker teker yazicqk yaptigi işlemleri takip et bittimi anlarsin zaten

Hocam bu biraz butceye göre değişir

Ben dune base hd 3d aldim 799 tl ama 3d isolari bile acıyor film bilgisi ozelkigi falan var konularini falan yaziyor cok fazla bir cihaz

Butce yetmez dersen egreat r6s die bir cihaz var 200-300 tl falan olmasi lazim iso acan en düşük cihaz bu sanırım

Yok iso acmasina gerek yok mkvleri sorunsuz oynatsin dersen wd tv live bakabilirsin daha uygun fiyati
    Ama hepsi vatanda var mi yada hangileri var bilmiyorum hocam ben dune base 3d yi gittigidiyor sancak bilgisayar dan almistim

• mrb arkadslar mkv filmin içindeki fon müziğini silmek yada kısmak mümkünmü böyle bir program varmı
  • İlk mesajdaki işlemleri yaptım fakat film dosyasından farklı bir ses dosyası olarak oluştu. Direkt olarak film dosyasının içinde oluşmasını nasıl sağlarım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhasal

İlk mesajdaki işlemleri yaptım fakat film dosyasından farklı bir ses dosyası olarak oluştu. Direkt olarak film dosyasının içinde oluşmasını nasıl sağlarım?

Mkv Merge programı ile ses dosyasını filme gömeceksin, forumda konusu var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhasal

İlk mesajdaki işlemleri yaptım fakat film dosyasından farklı bir ses dosyası olarak oluştu. Direkt olarak film dosyasının içinde oluşmasını nasıl sağlarım?

Ben mkv2ac3 programı ile yapıyorum her zaman tavsiye ederim.Direk ac3 sesli filmi oluşturuyor sana.
  • Hocam Lg nin firmware ile DTS desteği gelme gibi bir durum yok mu?

İlk sayfada verilen programı kurunca, bir sürü eksik çıkıyor ve tek tek elle bir sürü program veya eklenti kurmak gerekiyor. aşırı zahmetli.

mkv2ac3 görüntüde kayıp yaşanıyor mu peki ?
  • İşlem başarıyla bittikten sonra output destinasyonunda dosyalar görünmüyor? Ne yapmam lazım? Farklı destinasyonlar denedim olmadı bir türlü!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exar__Kun

Hocam Lg nin firmware ile DTS desteği gelme gibi bir durum yok mu?

İlk sayfada verilen programı kurunca, bir sürü eksik çıkıyor ve tek tek elle bir sürü program veya eklenti kurmak gerekiyor. aşırı zahmetli.

mkv2ac3 görüntüde kayıp yaşanıyor mu peki ?

Bu iş gerçekten bana da işkence geliyor.Ben de bir güncelleme olur mu acaba dedim ama olmayacak galiba:)
  • Bir Acayip Adamm B kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten bunu yapmak bildiğiniz işkenceye dönüşüyor. Bir süre bende çeviri yaptım ama baktım ki olacak gibi değil dts indirmemeye karar verdim. 10 tane film indir sonra uğraş dur. Lg nin bu durumundan dolayı cefa çeken biz kullanıcılar oluyoruz.

Bence sizde uğraşmayın,,,

• quote:

Orijinalden alıntı: FoxPark

Hocam zaten bunu yapmak bildiğiniz işkenceye dönüşüyor. Bir süre bende çeviri yaptım ama baktım ki olacak gibi değil dts indirmemeye karar verdim. 10 tane film indir sonra uğraş dur. Lg nin bu durumundan dolayı cefa çeken biz kullanıcılar oluyoruz.

Bence sizde uğraşmayın,,,

Sırf bu yüzden bu aralar mini pc arayışına girdim.Belki android box da iş görür.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.