Şimdi Ara

ücret karşılığı Bitirme Tezi,Projeler,Ödevler vb... yapılır!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
5
Favori
34.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bitirme projeleriniz , ödevleriniz , yaptırmak istediğiniz projeler , düzenlemeler ve her türlü yazılım isteklerinizi lütfen buradan özel mesaj yolu ile bana
    ayrıntılı şekilde gönderin...

Yazılım harici ödev-proje - sunum - bitirme tezi ödevlerinizlede ilgileniyorum.

En kısa sürede size geri döneyim... ( Yazılım harici tezleriniz, araştırma ödevlerinizde yapılır )

Teşekkürler....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whocares -- 28 Kasım 2011; 13:06:57 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Konu kısmına lütfen forum donanımhaber şeklinde yazarsanız sevinirim. Attığınız mail in silinmemesi için :d

Msn den ekleme talebi gönderenleri direk iptal ediyorum listeme eklemiyorum arkadaşlar bildirilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whocares -- 18 Ocak 2016; 8:56:45 >

• Hocam pm atamıyorum msn verirseniz pm ile ekliyim.
  • pm attım...

• quote:

Orijinalden alıntı: Whocares

asp.net c# uygulamaları geliştiren bir şirkette yazılım mühendisi olarak çalışmaktayım.

ücret karşılığı yaptırmak istediğiniz projeler varsa benimle buradan iletişime geçebilirsiniz.
    Lütfen projeniz hakkında bilgi vermeyide unutmayınız

teşekkürler.....
    saygılar...

işyerinle yaptığın sözleşmede başka kişi ve kurumlara iş yapmacağına dair bir madde yok muydu?
  • tabiki alakası yok :D

Bilgilendireyim : Dışarıdan projeler her meslekte olduğu gibi kendi işindende bağımsız uygulamaları yapmakta serbestsin. Kaldı ki bu projeleri iş yerinde yapmıyoruz. İş yerinde yapıldığı zaman tehlike arz edebilir. Serbest zamanlar diye adlandırdığımız zamanlarda ki h.sonları oluyor veya iş yerinden geldikten sonrada olabilir ,bu zaman aralıklarında yapıldığı zaman bir sorun tabiki teşgil etmez.

Kim karışabilir ki benim serbest zamanımda ne yaptığıma... :D

Bilgilendirmek istedim. Teşekkür ederim...

• Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

http://forum.donanimhaber.com/m_38928243/tm.htm
  • ibrahimerol arkadaşım PM attım size.

• Arkadaşlar Whocares arkadasimizla yaklasik 2 aydir bir proje uzerinde calisiyorduk. Gectigimiz hafta programi teslim etti. Tam anlamiyla profesyonel calisan bir kisi. Verdigi sozleri fazlasiyla yerine getiren, hizli ve eksiksiz calisan, son derece saglikli calisan uygulamalar ureten biri. Kendisine buradan birkez daha tesekkur ediyorum.

RECOMMENDED
  • merhaba benim bir projem var Whocares , adresim yilginsavasci@hotmail.com cevap yazabilirseniz detayları konuşalım
  • teşekkür ederim erdemcim fikirlerini yazdığın için...

• C++ projesi hazırlatmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.hazırlanacak projenin detayları döküman olarak mevcut.acil cevap bekliyorum.
    mail.daresim duygu-yal88@hotmail.com
  • slm banada visual studio 2008 c# da veresiye takip yada stok programı lazım bide delphi de pişti oyunu lazım kodları var ama programa uygulayamıyorum ne kadara yaparsınız
  • özel mesaj attım istekte bulunanlar için arkadaşlar...

• Whocares özel mesaj atıyorumda gönderilmiyor burdan yazıyorum

c# stok programı hazırlancak programın özellikleri ;
    1-veri tabanı access de yapılacak.
    2-mdı form,diyalog formları kullanılacak.
    3-yetkı kontrolu(login girişi) yapılmalı
    4-hata denetleme,kontrol işlemleri
    5-kullanıcıya veri girişi hakkında mesaj vermeli
    6-dataset ile veriler program içerisinde kullanılmalı
    7-exe dosyası set olusturmalı
    8-versiyon bilgileri eklenmeli
    9-e posta gönderme işlemleri yapılmalı
    10-menuler bulunmalı
    11-mouseun sag tus menusu olusturulmalı
    12-program sorunsuz calıstırılmalı
    13-set up veya kur modulunde fireworkun ilgili versiyonu bilgi kurulacak sekılde düzenlenmeli

bide delphi de pişti oyunu yapılacak kodlarını internetten buldumm ama programda uygulayamadım

2 tane proje ödevim var

bu ay sonuna doğru teslim edilmesi gerekiyor
  • mail adresinizi yazın iletişime geçelim....

• muharrem_kcbs@hotmmail.com
  • yoldaslar666@hotmail.com eklerseniz konuşabiliriz çok kısıtlı bir vaktim kaldı
  • öğrenci arkadaşlara verdiğim fiyatlar genelde yüksek geliyor ama ünvanım ve yaptığım işin kalitesine oranla bence çok komik fiyatlar teklif ediyorum arkadaşlar sizlere.

Projeye göre değişkenlik göstersede çok az miktara 50 - 100 ytl ye bir asp.net projesi yaptırmayı ümit edinmiiş arkadaşlara sesleniyorum. Zamanınızı boşuna harcamayın lütfen. En az 2 katı gibi bir fiyat ile açılış veriyorum. Bulabiliyorsanız lütfen 50-100 ytl arası yapanlara yaptırınız.

Herkeze saygım var

teşekkürler..

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.