Şimdi Ara

TTNet Tivibu [ ANA KONU ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.938
Cevap
4
Favori
284.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: byzihh

Programın Son sürümü yüklü.
    Ben Proje'de değilim. Geçici şifre ile izliyorum.
    @ KillerEnergy
    Program hep üstte kalıyor. Mesela İlla Simge durumuna küçültüp diğer pencereleri görebiliyorum.
    Bu Sadece bende mi oluyor yoksa genel mi?
    Eğer Genel ise bunu geribildirim yaparak alt'ta kalması seçeneğini de ekletebilirseniz seviniriz.
    Birde pencere boyutunu bizim de değiştirebileceğimiz şekle getirebilirlerse güzel olur diye düşünüyorum.
    Saygılar...

Programda sağ alttaki soru işaretinin yanında kare butonuna basarsan program ekranın ortasına gelir ve dedigin sorun hallolur
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: by_mac

quote:

Programın Son sürümü yüklü.
    Ben Proje'de değilim. Geçici şifre ile izliyorum.
    @ KillerEnergy
    Program hep üstte kalıyor. Mesela İlla Simge durumuna küçültüp diğer pencereleri görebiliyorum.
    Bu Sadece bende mi oluyor yoksa genel mi?
    Eğer Genel ise bunu geribildirim yaparak alt'ta kalması seçeneğini de ekletebilirseniz seviniriz.
    Birde pencere boyutunu bizim de değiştirebileceğimiz şekle getirebilirlerse güzel olur diye düşünüyorum.
    Saygılar...

Programda sağ alttaki soru işaretinin yanında kare butonuna basarsan program ekranın ortasına gelir ve dedigin sorun hallolur

Teşekkürler...

Rica ederim ne demek

• Digiturk üyeliğim bitti.. Öncesinde bir yıldan fazla süre kullandığım tivibu geldi aklıma.. Dedim bi bakayım..
    Kaç yıl geçti.. Koooskoca bilmem kaç milyar dolarlık ttnet hala bir Mac os / Linux için program yapamamış.. Ben firma çalışanı olsam utanır söyleyemem..
    Yukarda ki kullanıcılar hala kesintilerden, oluşan hatalardan, ve hemen üstümdeki mesaj atan üyenin, Zahmet edip sadece Windows platformuna geliştirdikleri tivibu programının abuk subuk hatalarından bahsediyor..

İlk aldığımda yaşadığım benzer sorunları yıllar sonra da çizgisinden ödün vermeden yaşatan Ttnet ve Tivibu'yu bu istikrarından ötürü canı gönülden tebrik ederim!
  • 2 haftadır Tivibu GO almaya çalışıyorum ama sitede Ödeme kısmına gelmeden tekrar Paket seçimine dönüyor. Milan maçları için alacağım bir türlü alamıyorum deliricem.

Şikayetvar'a 2 kere yazdım, 5 kere aradım ama çözmeye niyetleri yok. Adamlar resmen tok satıcı böyle cool firma görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: özgürkuaför

cuma günü telekoma gittim dedimki evimde internet yok telefonda yok en düşük tivibu ev maxi paket fiyatı nekadara gelir dedim bayan temsilci drek 48 tl dedi bende güldüm dijitürkmü alıyoruz internette 19,90 +3 tl cihaz bedeli bir defaya mahsuz 8 tl hat açma ücreti hariç 22,90 diyince o yanlış dedi bende siz benden daha iyi bilirsiniz ozaman bi zahmet tivibu nun web sayfasını açında iyi okuyun diyip kalktım telefon ettim mh ye şikayet dilekçesi oluşturdum 22,90 evime tivibuyu istedim şimdi evraklar gelince yanına gidecem kaç liraymış gözüne sokacam onun bunların birbirinden haberi yok

TTnet ve Telekom'da çalışanların hepsi öyle zaten. Kampanyalardan haberleri yok.
  • erkanmanyak kullanıcısına yanıt
    Müşteri temsilcisini aramadan geçemiyorsunuz. Sinema kanalları gerçekten çok kötü genelde eski filmleri yayınlıyorlar, müşteri hizmetlerine bir iki kez şikayet ettim. Sizde paket değiştirirken bir zahmet sizde şikayet edin. Yayınlanan filmlerin çoğu zaten benim film arşivimde var.
  • Abone olmayı düşünüyorum. Halihazırda TTNET 16mbit 50 gb akk üyesiyim. En uygun kampanya hangisi şu anda?

Bunu bulabildim şu an. Daha uygunu var mıdır?

http://www.tivibu.com.tr/kampanyadetay/ttnet-internet-ve-tivibu-kampanyasi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balliba

Abone olmayı düşünüyorum. Halihazırda TTNET 16mbit 50 gb akk üyesiyim. En uygun kampanya hangisi şu anda?

Bunu bulabildim şu an. Daha uygunu var mıdır?

http://www.tivibu.com.tr/kampanyadetay/ttnet-internet-ve-tivibu-kampanyasi

Next Pandoralı kampanyaya sakın katılmayın. O kadar cihaz parası verip 5 kanal izleniyor o kutuyla.

12/24 Ay taahütlü abone olduğunuz zaman tivibu cihazı ve modemi kullanım bedeli almadan size kullanım için tahsis ediyorlar. Ayrıca 12/24 ay taahütte tivibu go da hediyeymiş.

Ben de 27 kasımdan bu yana 1 aylık deneme kampanyasıyla izliyorum. Verdikleri arris kutu gerçekten harika, hızlı bir cihaz.

Dediğim gibi kampanya ve paket zevkinize kalmış ama next pandora'dan uzak durun bence.

Bu arada Tivibu ev adil kullanım kotanızı etkilemiyor. Tivibu web ve mobil etkiliyor sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lenovo1 -- 14 Aralık 2014; 14:16:48 >

• BoltAction kullanıcısına yanıt
    Bu konuyu forumda daha önce tartışmışlar. AKN sonrası hız normalde 3 megabite düşüyor. TİVİBU için 3 megabit daha tanımlıyorlarmış. Yani toplam hızınız 6 megabit. Aslına bakarsanız TİVİBU, AKN'den az da olsa kurtarıyor bizi. Şu anda ben de TİVİBU Ev kullanıyorum. AKN 75 GB paketteyim. AKN'yi çok nadir doldururum. Eğer AKN'yi bu defalık geçip hızım 3'e düşerse, hız tanımlamazlarsa ve TİVİBU yayınım bu yüzden etkilenirse taahhüdüm olmasına rağmen iptal ederim TİVİBU'yu.
  • trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt
    bu harika oldu şimdi. çok teşekkürler.
  • Beni aradılar 3 ay önce tivibu başlatalim dediler. Çocuğa anlatır gibi herşeyi anlattım telden. Telde bana herşeyin dahil olduğunu ayda 11 lira vererek tüm paketleri tüm maçları sinemaları izleyeceğimi söylediler. 24 ay taahhüt ama begenmrzsrn uyduyu söküp iptal ederiz diye bilgi verdiler. Kabul ettim . 3aylik süper paketim varmış. 3 ay dolunca normal uydu kanallarına döndü. Müşteri hizmetlerine şikayet ettim. Onlarda eve gelen kağıdı imzalamissiniz dedi. Tivibu nun bi suçu yok dedi. Tüketici heyetine şikayet etsrm sonuç alır mıyım ?
  • 30 Nisan'a kadar ayda 1 lira

www.tivibu.com.tr

Paket ücretleri

1 lira Standart paket(tüm kanallar izleniyor.)

Plus paket 3.99 lira (Seç izle ve Tekrar izle servisi dahil)

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• iptv falan olabilir belki , benimde haberim yok
  • O inşattaki dış cephe reklamda yalın internet döneminin 2010 itibariyle başlıyacagını belirtiyor sanımca.Yani sabit hatsız internet
  • Avrupada bile telefon hattı almadan ADSL alamıyorsunuz, "Belki bilmediğim ülkeler vardır" ama çoğunluğu böyle, bu çok büyük bir avantaj, türk telekom bunu yaparsa çok hoş birşey olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semender96 -- 30 Aralık 2009; 11:07:22 >
  • Otobüs duraklarında ki reklam panolarında da aynı yazı evcut,

Evet yazısında ki V dikkat çekici bir fontla yazılmış VDSL falan olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kef14 -- 31 Aralık 2009; 12:11:35 >
  • ip tv bence ttnet bu alt yapıyla onuda eline yüzüne bulaştırırya neyse bakalım göreceğiz
  • İki ihtimal var. Bunlardan 1. olanı yalın hat (bu konuda TTNET yetkilisinin açıklaması vardı.) 2. ihtimal ise arkadaşların dediği gibi bir süredir yayın hayatına başlaması beklenen web tv biraz daha sabretmemiz gerekecek anlaşılan
  • TTnet birşey başlatıyorsa yandık demektir
  • Hız ne olacak ve en önemli olan ise santrale uzaksınız size bu hızı veremiyoruz gibi saçmalıklarla karşımıza dikilecekler mi? 100 Mbps üzerinde çıkmadığı ve adam gibi hizmet vermediği sürece Eziknet out.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.