Şimdi Ara

TTNet Tivibu [ ANA KONU ] (193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.938
Cevap
4
Favori
284.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolkytolky -- 3 Ocak 2014; 19:12:50 >
  • engelsiz tivibu filmleri güncelleniyor mu ? günceliyorlarsa ne kadar sürede oluyor acaba ?
    22-23 tane film koymuşlar çoğunuda tv de izlemişimdir ...
  • Arkadaşlar, ben Superonline abonesiyim fakat Tivibu'dan yararlanmak istiyorum. Abone olan ve olmayan arasında 30 lira fark var yıllık olarak. Ben TTNet abonesi bir arkadaşa aldırsam, kendi evimden sorunsuzca izleyebiliyor muyum?

Eğer cevap evetse, Web Maxi Plus alacağım ve Tivibu Cep hediyeliymiş. Tivibu Cep'i de yine sorunsuz kullanabilir miyim?

Bir de son olarak; HD kanallar hangileri?

Cevaplar çok makbule geçecek. :)
  • Arkadaşlar, tivibu web maxi paket'e aylık üyeyim bunu yıllığa çevirmenin bir yolu var'mı ? çünkü yıllık paket aylığa göre yılda 20tl civarında daha avantajlı'ya geliyor
  • iyi günler arkadaşlar
    tvbu ya erişim sağlayamıyorum hata veriyor:'servis sağlayıcısına ulaşılamıyor lütfen bağlantınızı kontrol edip tekrar deneyiniz ' diye müşteri hizmetleri ile de görüştürm ama çözüm yok bir yardım edin
  • bu kanallar hala var mı Fox Life, FX çünkü full paket üyesiyim webde ancak bu kanallar yok...
  • Arkadaslar bu baska bir bilgisayardan oturum acilmistir hatasiyla ilgili hala kesin cozum yok mu? Yukarilarda bir arkadas virus programinizi kaldirin demis ama ben Macbook kullaniyorum ve virus programi adina bi program yuklu degil bende. Farkli tarayicilardan da denedim ama birturlu cozum bulamadim.
  • Yeni konu açmaktansa buraya yazmayı uygun gördüm;

Tivibu da 3 lü paket almayı düşünüyorum. Tabi önerileriniz ve tecrübeleriniz önemli. TTnet (72 tl- 3 defa zamlı) ve Telekom (26 tl- Aynı zam oranlı) toplamda 100tl ye yakın veriyorum ve memnun değilim. Superonline sabit fiyatttan yararlananlar kadar kıymetimiz yokmuş ya neyse. Nisan 20 gibi taahhüt sona eriyor ancak Dsmart ve Digitürk internet paketli olanlar pek cazip gelmedi. KabloNet te ne zaman gelir belli değil. Bu sebeple ya 3 lü paket tivibu alacağım ya da komple neti ve teli kapattırıp alternatif çözümler arayacağım. Aklıma takılan en önemli soru dubleks evde alt kata sistemi bağlatıracağım ancak üst kata elektrik prizinden Netmaster Powerline Kablosuz Başlangıç Paketi 500 Mbps HomePlugAV ile üst kattaki pc ye net bağlantısını yaptırmayı düşünüyorum. Elektrik saati bir ama alt katın ve üst katın sigortaları ayrı. Prizden bu bağlantıyı yaptıran var mı? ve performansı nasıl? Bu bağlantı olmazsa evin içinden kablo ile pc ye ulaşmak hem zor hemde kablolara tahammül etmek pek mümkün değil.
    Son olarak hangi model cihazı seçiyorsunuz? Seçim bize mi bağlı?
  • tek şifre ile giriş yaptım aktivasyon kodunu soruyor nereye bi türlü bulamadım kod nerede
  • bu yeni sürümü ne dandik bir şeymiş... alışırım diye 3 gündür sabrettim ama bugün kaldırdım artık...
  • muratsahin2003 kullanıcısına yanıt
    Dostum; nasıl eski sürüme döndün. Fabrika ayarlarına döndürmeye çalışıyorum olmuyor. Başka bir yolu varmı?
  • sorunun film kiralama kısmındaysa, benimde başıma gelmişti. kiralama kısmında filmin HD alternatifi varsa, doğal olarak onu kiralamaya çalışıyordum ama hata veriyordu. müşteri hizmetleri ile defalarca görüştüm çözemediler. en son servis çağırdım. meğer benim abonelikte HD aktif değilmiş. arayıp HD seçeneğini aktifleştirdim, şimdi kiralayabiliyorum. ama sorunun bazı kanalların açılmaması ise o paket içeriğinle ilgilidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gti3453

Dostum; nasıl eski sürüme döndün. Fabrika ayarlarına döndürmeye çalışıyorum olmuyor. Başka bir yolu varmı?

Dostum intten eski surumu buldum 10 mb lik olan surum ... onu tekrar kurdum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de eski sürümü kullanıyordum .bugün eski sürümü kapatmış mecbur yensiine geçtim.4/3 tam ekran yap dersin ekran ortada duruyor tam ekran da olmuyor. ne yaparsan yap işte .sinir bozucu bir program .
  • Yeni sürüm tam bir felaket.4.1 sürümünde istediğimiz boyutta ayarlayabiliyorduk.Yeni sürümde ise 16:9 boyutunda büyüyüp küçülüyor.Daralmıyor bile.İstediğimiz boyuta getiremiyoruz.Hele hele kanal listesi tam bir felaket.Mesela bir kanalı izliyeceğim diyelim.Kanal listesini ne zaman açsam gidip en baştaki kanala geliyor sıra.
  • Digiturk üyeliğim bitti.. Öncesinde bir yıldan fazla süre kullandığım tivibu geldi aklıma.. Dedim bi bakayım..
    Kaç yıl geçti.. Koooskoca bilmem kaç milyar dolarlık ttnet hala bir Mac os / Linux için program yapamamış.. Ben firma çalışanı olsam utanır söyleyemem..
    Yukarda ki kullanıcılar hala kesintilerden, oluşan hatalardan, ve hemen üstümdeki mesaj atan üyenin, Zahmet edip sadece Windows platformuna geliştirdikleri tivibu programının abuk subuk hatalarından bahsediyor..

İlk aldığımda yaşadığım benzer sorunları yıllar sonra da çizgisinden ödün vermeden yaşatan Ttnet ve Tivibu'yu bu istikrarından ötürü canı gönülden tebrik ederim!
  • itsthehallowman İ kullanıcısına yanıt
    TivibuCep için iphone uygulaması var. Hatta android uygulamasında ileri geri sarma ve durdurma yapılamıyorken iphoneda yapılabiliyor. Ama web sürümü için bir uygulama var mı bilmiyorum.
  • TiViBu, biraz deneyin de iptal edersiniz dediler, OK dedik..
    3-4 aydır TiViBu var ama bakamıyoruz da, boşu boşuna ödeme yapyoruz

Bunu iade değil de 3-5 aylığına dondurma seçeneği veriyorlar mı ?
  • arkadaşlar evimde fiber internet var (vdsl) , modemi de dışardan satın aldım airties 5650 (ttnet değil) ...

tivubu kurmak için geldiler kutuyu falan getirdiler , ama modeminiz ttnet modemi değil, o yüzden kuramayız dediler, acaba kendim airties 5650 modem üzerinden tivubu ayarlarını kurabilir miyim?
  • Airties 5650 Modemde herşeyi düzgün yaptığım halde durum şu : siyah airties ekranda kalıyor kurulum ekranı çıkmıyor

TTNet Tivibu [ ANA KONU ]
  • 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.