Şimdi Ara

TTNet Tivibu [ ANA KONU ] (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.937
Cevap
4
Favori
284.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: isimbulamadim

Önceki yorumlarımı lütfen baştan sona doğru bir biçimde tekrar okuyunuz. Demek istediklerim hiç anlayamamışsınız.

Şimdi ben "benim bilgisayar bilgim şöyle böyle" demişmiyim ? Kendi adıma yazdığım mesajıma sinirle çıkışan bir kişi benim bilgisayar bilgime laf etmiş ve bense karşılığında "benim bilgisayar bilgim hakkında/tanımadığınız bir kişinin bilgisi hakkında hiçbir şey bilmiyorsunuz/bilemezsiniz" demişim. Siz bu cümleden cidden ne anlıyorsunuz merak ediyorum. Böbürlenmeyi hiç sevmediğim gibi böbürleneni de sevmem. Sadece kullandığım bilgisayarda sağlam bir virüs olmasının olasılığı yok dedim çünkü bilgisayarımda bir sorun olmadığını karşı tarafın anlamasını istedim. Bu ne zamandan beri böbürlenmek olarak adlandırılıyor ?

Ahkam kesmek ? Lütfen tdk'dan bu kelimenin anlamını bir kez daha gözden geçirip tekrar düşünün. Burada kendi halinde yorum yapan birisine ahkam kesen birisi varsa o da bana cevap veren şahıstır. Benim yaptığım ise kendi dayanaklarımı öne sunarak savunma yapmaktır.

Dediğim gibi 2+2=4'tür. Ben kendi gerekçelerimi sıralamışım ve kendi bilgisayarımda bir sorun olmadığından bahsedip karşı tarafta suç aramışım. Bu işler sonuçta benimle ve TT'yle alakalı. Ortada bir sorun varsa ve taraflardan birinde kesinlikle sorun yoksa, mevcut sorun diğer taraftadır. Evet, 2+2=4 yani. Aynen matematik gibi hayatta kesin olan şeyler vardır, bana göre bu da onlardan birisidir. Anlaşılan benim bu cümleyi ne amaçla kullandığımı da anlayamamışsınız.

Şimdi ilk yorumuma geri dönelim; ben o yorumda kendi halimde Tivibu hakkında dert yanmışım. (Ki burası bir forum ve ilgili başlıkta bulunduğumuza göre bunu yapmam gayet normaldir.) Kişi belirtmemişim, kimseye saldırmamışım. Başka bir arkadaş durduk yere sanki TT çalışanıymış gibi beni yargılamaya başlamış. Sizin deyiminizle bana çemkirmiş. Bense bu yaftalamalar karşısında adam gibi gerekçelerimi, mevcut durumumu ortaya koyarak ve gerçekçi olmaya çalışarak cevabımı vermişim. Anlıyorum ki hata yapmışım. Bunları geçtim de peki size ne oluyor ? Sizi geren bir şey varmış gibi "çemkirmeye" başlıyorsunuz siz de.

Evet benim için 5 para etmez. Aksini kanıtlayabilir misiniz ? Sizin için mükemmel olması, benim dışımdaki insanların %90'ında mükemmel olması benim için bir anlam ifade eder mi ? Ben para verdiğim bir hizmeti ihtiyaç duyduğum zamanlarda hemen hemen hiç kullanamıyorsam benim için bu hizmet beş para etmezdir. Bkz. "benim için", "sizin için" değil. Ben "sakın Tivibu almayın, bendeki sorunların hepsi sizde de olacaktır" gibi bir cümle kullanıp genelleme yaptığımı hatırlamıyorum. Burada iyi hizmet alan insanların Tivibu'yu övmeye hakkı varsa, kötü hizmet alanların da Tivibu'yu yermeye hakkı vardır.[Burası bir forum, kendi gerçeklerimizi saptırmadan ifade ederek insanları dolaylı yoldan iyisiyle kötüsüyle bilgilendirmektir amaç. Sadece iyi yönleriyle değil. Yine tekrar ediyorum, bir online hizmet sizde %100 performansla çalışıyorsa bende de %100 performansla çalışmak zorunda değildir. Aslında böyle çalışması amaçtır ancak nerede yaşadığımıza dikkat edin lütfen. 10 yıldır bilgisayar kullanıyorum demişsiniz. 10 yıldır hiç mi TT'yi ve verdiği hizmetleri tanıyamadınız ?

Forumda kendi fikirlerini de beyan edemez duruma getirdiniz insanları. Attığım bir mesajdan nerelere geldi bakın konu. Peki bu kimin suçu ? Yazdığım mesajı ilginç bir şekilde kendi üstüne alıp dallandırıp budaklandıranlar kim ? Lütfen düşünün, egolarınızdan arının, sonra cevap yazın.

Evet biraz sert ve bazı yerleri tam kavrayamadan yorum yapmışım. Geri adım atayım da konu uzamasın.

Şunu da belirteyim 10 yıla yakın bir süredir tecrübemde ilk defa bir Telekom servisinin bende adam gibi çalıştığını gördüm. Son zamanlarda adamı canından bezdiren internet yavaşlamalarında, bir siteyi açamaz durumlarda bile Tivibu sorunsuz çalıştı ona da hayret ettim açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DemirKipi -- 18 Ağustos 2010; 7:32:31 >

• İptal ettim ve kurtuldum bidaha da kullanmam sanırsam
  • quote:

Orijinalden alıntı: byhackermstf

tivibuyu kimseye önermem aradabir kendi kendine kapanıyor programı açıyorsun izlemeye başlıyorsun 1 snye geçiyor tak kapanıyor insanı deli ediyor alırken 2 defa düşünün derim

arkadaşım seni kırmak istemem ama tecrübesizliğinden dolayı burada ki insanları yanlış yönlendirme...ben açıyorum saatlerce izliyorum en ufacık bir sorunla karşılaşmıyorum...bilgisayrında stabilite sorunları olabilir, internetinde sorun olabilir silverlight programında sorun olabilir...olabilirde olabilir yani...tivibu çok kaliteli yayın yapıyor..her anlamda...tt netin yaptığı en iyi işlerden biri bu olmalı...
  • arkadaslar ben buna abone oldum TTNET Tivibu Standart Plus ve Film Club Kanalları Üyeliği ben full paketemı uye oldum full pakete uye olmak ıstıyordum burda saydıgınız fılm kanallarını goremedım kırala ızle secenegı gordum yabancı kanal gormedım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingo_disco

Paket değişikliğini 31 Ağustos'ta yapın.
    1 Eylülde yaparsanız 4 TL fark koyarlar

Bu paket değişikliği olayını unutmuştum.Hatırlattığınız için teşekkürler.
  • hızımı 512 ye düşürdüler, ne tvbu izlenir şimdi varya.. açıp iptal ettirelim..
  • arkadaslar reklamlarda tivibu yılbasına kadar sadece 1tl dıyor.kampanya suresı yıne mı uzadı acaba ??
  • Valla ben Standart üyeliğe geçtim artık.paket değişikliğini ay başında yaparsanız 4 Tl alıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Rsan-

arkadaslar reklamlarda tivibu yılbasına kadar sadece 1tl dıyor.kampanya suresı yıne mı uzadı acaba ??

tam olarak nerde yazıyor??
  • Arkadaşlar, Tivibu üyeliği hakkında değişikliğini ne zaman yapalım ? Malum 4 TL olacaktı.

Bugün mü? Yarın mı ?
  • quote:

arkadaslar reklamlarda tivibu yılbasına kadar sadece 1tl dıyor.kampanya suresı yıne mı uzadı acaba ??

standart paket 1 tl olarak devam edicek onu diyordur.standart plus paket 4 tl olacak 31 ağustostan sonra.

Burdan şunu anlayabiliriz ki 2011 den itibaren standart paket 1 tl den daha pahalı olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeSiN -- 30 Ağustos 2010; 11:43:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

quote:

standart paket 1 tl olarak devam edicek onu diyordur.standart plus paket 4 tl olacak 31 ağustostan sonra.

Burdan şunu anlayabiliriz ki 2011 den itibaren standart paket 1 tl den daha pahalı olabilir.

3 lira olacak .
  • standarta döndüm
    artık kanal getirsinler
  • Online işlemlerden bende döndüm. Ancak kanallarda bir değişiklik göremedim ?

Standart ile Plus arasındaki fark nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeRo-34

quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

quote:

3 lira olacak .

Bu 3 lira olacak kesin diyemeyiz 5 lirada yapabilir yada kampanya amaçlı 1 lirada devam edebilir :) Sadece arkadaşın standart plus 1 tl mi devam edecek acaba diye olan sorusu için öyle yazdım.Sonuçta herşey ttnetin elinde ister uzatır ister zam yapar.Şuan şu 2011 de 3 tl olacaktır diye yazan yazı sadece öylesine tutar olarak görünmesine yarıyor.O tarih geldiğinde ttnetin hedefleri düşünceleri değişebilir.

Buarada benim asıl beklentim tivibunun kotadan yememesi gibi bir sistem olmalı.Böylece kotalı kullanıcılarda faydalanır hemde ilerleyen dönemde adil kullanım miktarlı tarifeler olacağından tivibu kullanımı açısından sorun yaşanmaz.Misal cep telefonlarında kullanılan mobil tv paketlerinde ki internet kullanımı ayrıca ücretlenmiyor yada mevcut paketten düşmüyor tamamen mobil tv paketi kapsamında kalıyor tivibuda sistemi böyle yapmalı.

@sT.curSe

Sadece seç izle kısmı olmayacak.Aşağıda ki linkte paketlerin farklarını görebilirsin.

http://www.tivibu.com.tr/paketler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeSiN -- 30 Ağustos 2010; 15:41:29 >

• Arkadaşlar merak ettim netlimitsiz tarifesinde olup tivibu kullananlar hızları düştükten sonra tv izliyebildilermi donma fps kaybı vs.?
  • İzleyebildiklerini hiç sanmam izleselerde bulanık bişeyler görmüşlerdir.
  • 650 - 700 kb arası ile dosya çekiyorum şuanda, Tivibu da açık, takılma olmuyor görüntü de de değişiklik olmadı.

an itibari ile, DL 750 lere çıktı tivibuda donmalar başladı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrKhan -- 30 Ağustos 2010; 17:41:49 >
  • Arkadaşlar memnun musunuz ben de geçmeyi düşünüyorum
  • 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.