Şimdi Ara

TTNet Tivibu [ ANA KONU ] (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.937
Cevap
4
Favori
284.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Tivibu Açtığım Zaman Bazen 5 Dakika Sonra Bazen 1 Dakika İçinde Bağlantım Kopuyor. Bunun Çözümü Nedir ?

Bağlantım NetLimitsiz. Ancak Şuan 512'ye Düşürlmüş Durumda...
  • @EstrEmO, çok güzel, eline sağlık, teşekkürler.
  • Çift moniitör kullanırken monitöründe birinde tivibu yu tam ekran yapıp diğer monitörde herhangi bir yere tıklanınca tivibu tam ekrandan cıkıyor. çözümünü bilen var mı? yada ben gibi müzdarip olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: achfighter

@EstrEmO, çok güzel, eline sağlık, teşekkürler.

Nedemek ileride başka temalarda yapabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EstrEmO

quote:

Orijinalden alıntı: achfighter

@EstrEmO, çok güzel, eline sağlık, teşekkürler.

Nedemek ileride başka temalarda yapabilirim.

Devamını bekleriz hocam
  • http://forum.donanimhaber.com/m_40051572/tm.htm
    Arkadaşlar biri sorunuma bakabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: preacion

Çift moniitör kullanırken monitöründe birinde tivibu yu tam ekran yapıp diğer monitörde herhangi bir yere tıklanınca tivibu tam ekrandan cıkıyor. çözümünü bilen var mı? yada ben gibi müzdarip olan?

Bende de Aynısı Oluyor. İkinci Monitörün Çözünürlülüğünü 640 x 480 Yaptım , Pencere Modunda Full Ekran Gibi Büyük Duruyor. Kalite Düşüyor Tabii
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnKa13

quote:

Orijinalden alıntı: preacion

Çift moniitör kullanırken monitöründe birinde tivibu yu tam ekran yapıp diğer monitörde herhangi bir yere tıklanınca tivibu tam ekrandan cıkıyor. çözümünü bilen var mı? yada ben gibi müzdarip olan?

Bende de Aynısı Oluyor. İkinci Monitörün Çözünürlülüğünü 640 x 480 Yaptım , Pencere Modunda Full Ekran Gibi Büyük Duruyor. Kalite Düşüyor Tabii

En sinir olduğum tivibu hatası. Şunu bir düzeltemediler.

• Arkadaşlar dün üye oldum çıldıracağım bir türlü açılmadı.Dün giremiyordum aynı yerden 2 üyelik açamazsınız diye.Başka bir yerde üyelik açık değildi fakat girmek için ilk tıkladığımda dolar gibi yapıp açılmıyordu 2. e tıklayınca bir oturum bir yerden falan diyordu.Bugün ise sabah internet bağlantınızı kontrol edin falan dedim kızdım baya uğraşmadım.Az önce yine açmaya çalıştım bu sefer ses geliyor fakat görüntü yok sabrımı deniyorlar herhalde çözümü ne bunun?
  • silverlight ı tekrar yükleyip deneyin.
  • Her şeyi tekrar tekrar kaldırıp yükledim.Ama sorun aynı çıldırdım vallaha anca bu kadar olur.Müşteri hizmetlerini aradım güncelleştirmeleri yapın deyip duruyor.Olmuyor olmuyor...
  • Ya arkadaş yok mu bir tane bilen allah allah
  • Yok ben kapattırcam üyeliğimi olmaz olsun böyle iş...Çıldırdım burada.
  • Tivibu nun kalitesi ileride yükselecekmi?Şuan ekran tam büyüttümmü kalite baya bozuluyor.
  • Görüntü kalitesi 2-3 gündür rezalet.
  • ugrasmayin arkadaslar tivibuyla falan.paraya kiyip, dvb-s destekli dijital bi kart alip rahatca izleyin istedgnizi.
    2 ay abone kaldim,şuna giden paraya acidim.
  • Discovery'si olmayan televizyon televizyon değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Einstein

Discovery'si olmayan televizyon televizyon değildir.

gercekten eksikligi cok hissediliyor... :(
  • arkadaşlar 30 küsür sayfa okumak zor geldi, kabul ediyorum.

tivibu üyeliği aldım, bir sorun da yok şimdiye kadar. peki ben aynı kullanıcı adını aynı ev içerisinde iki farklı bilgisayardan kullanabilir miyim? iki farklı noktada kullanılmaz diyor da aynı internet hattından birşey olmaz belki.. var mı bilen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertcanylmaz

arkadaşlar 30 küsür sayfa okumak zor geldi, kabul ediyorum.

tivibu üyeliği aldım, bir sorun da yok şimdiye kadar. peki ben aynı kullanıcı adını aynı ev içerisinde iki farklı bilgisayardan kullanabilir miyim? iki farklı noktada kullanılmaz diyor da aynı internet hattından birşey olmaz belki.. var mı bilen?

aynı anda hiçbir şekilde kullanamıyorsun, ama farklı zamanlarda istediğin yerde kullanabilirsin...
  • 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.