Şimdi Ara

SKULLCANDY SKULLCRUSHERS SNOOP DOGG

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu kulaklığı gerçekten tarz olarak çok beğendim ve almayı düşünüyorum acaba aranızda kullanan var mı nasıl bir performans verir?
    kulaklıkta kalem pille çalışan subwoofer var gerçekten güzel duruyor..

DRIVER UNIT: 30mm Neodymium Magnetic Speaker
    VIBRATION UNIT: 30mm Vibration Speaker
    VIBRATION UNIT FO: 100 Hz
    FREQUENCY RESPONCE: 20 - 20 Hz
    IMPEDANCE: 32ohm
    SENSITIVITY: 99dB
    INPUT CONNECTION: Gold plated 3.5mm Stereo Plug 6.3mm adaptor
    CONTROL REATURES: With in line vibration level adjustment
    CORD LENGTH: 1.5 m

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aybeerk -- 30 Aralık 2009; 11:02:25 >

• ne kadar bu şey evet hoş duruyor vibrasyonlu sanırım :p
  • ebayde 78 dolara satılıyor yada türkiyede 180 lira civarında bulabilirisin
  • Subwoofer değildir o. Basit bir kulaklık amfisi eklemişlerdir bası arttırmak için. Eğlencelik birşeye benziyor. Çok ciddiye alınacak bir kulaklık olduğunu sanmıyorum. 180 liraya doğru düzgün kulaklık zor ama ikinci el daha iyi birşey bulunabilir pekala.
  • bu kulaklığa 80 dolar vermek yerine mymemoryden 20 pounda bu modeli aldım elime ulaşınca yorum yaparım kulaklık hakkında

http://www.mymemory.co.uk/DJ-and-Studio-Headphones/Skullcandy/Skullcandy-Hesh-Headphones---Black

• Ya hakkaten bende çok istiyorum bunu fakat hiç yorum morum yok

• yakına alıcam yorum yaparım
  • Kaptım bi tane 1-1,5 hafta sonra elimde yorum yaparım bende.....Heyecanla bekliyorum yeni albümünüde preorder yapmıştım snoop crusherlarla dinlemesi çok haz vericek tabi cdim kaybolmazsa/çalınmazsa hadi neyse sabır sabır sabır.....
  • dostum alınca cihazdan bahsedersen sana zahmet....
  • Sanırım ben de alacağım. Kulakiçi modellere alışkınım ama bu sefer farklı olsun diyorum. Alınca yorum yaparım.
  • Ben de Skullcandy Agent var. Bi sanatçı yapmış yarın öbür gün testini ve fotoğraflarını gireceğim. Almadan önce Skullcrushers modelini de inceleme fırsatım oldu. Pille çalışan amfi gerçekten etkileyici. Titreşimi arttırdığı gibi basın derinliğini de arttırıyor. Trip-pop, hiphop, rap ve elektronik şarkılar için çok ideal.

Ayrıca Snoop Dogg'a da saygılarımızı iletelim hayırlı bir birliktelik olmuş :)
  • bnce, 180 lira butcen varsa hiç dusunme al bassları cok cok iyi vuruyo . dıs dunyayla baglantını koparıyo
  • 180 ne ki 500 bile verilir buna.600'de bi düşünürüm ama
  • yok daha lebron james
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.