Şimdi Ara

Vodafone dan Turkcell e Geçişte En iyi nasıl faydanalabiliriz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
14.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar abim bugün hattını Vodafone dan Turkcell'e taşımaya karar verdi.Şimdi o geçişini tamamlarken biz bu olaydan en iyi şekilde nasıl faydalanabiliriz?Benim referansımla geçer ise 1000 kontör abime 1000 kontör bana veriliyordu gibisinden bir yazı okumuştum.Ve bu geçişi en kısa zamanda nasıl tamamlayabiliriz.Onu bu cayma bedelli lere üye yapmak istiyorum ama galiba herşey için çok geç.Yine de bi şekilde aklınıza gelenleri benimle paylaşırsanız sevinirim.

• En iyi fayda sağlayacak geçiş, GEÇMEMEKTİR..

İki senelik abonesine 150 yüklemeye 75 kontör
    250 yüklemeye 150 kontör hediye eden başka gsm varsa geçsinler :)
  • Walla dur bizimkini zar zor ikna ettim.Türkün son aklı işte

Cayma bedellileri 2 haftadır söylüyorum daha bizimkinde jeton yeni düştü.Benide bi telaş sardı bilmiyorum bişeler yapıcaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

En iyi fayda sağlayacak geçiş, GEÇMEMEKTİR..

150kontör 30lira
    250kontör 50lira hocam.

ama 100kontör yüklersen geçtiğinde hediye dakikaları götürüyorsun, bence en doğrusunu yapmış hocam.

ama madem öyle diyorsun bi sorum olacak volkan hocam, bu ahde vefadan yararlanmak için illaki en az 6aylık kontörlü hat sahibimi olmak gerekir.

mesela 2senelik vodafone faturalı hattı konturluye cevirince de ahde vefadan 2sene üstü abone olunduğu için kontur gelirmi?

yoksa faturalıdan konturluye gecıste bu ahde vefa zamanı sıfırlanıyormu?

faturalı hatlarda ahde vefa yok, ceparan yok, 35konture 3000sms yok, eeeeee ne var peki faturalı hatda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: crux2005

Walla dur bizimkini zar zor ikna ettim.Türkün son aklı işte

Cayma bedellileri 2 haftadır söylüyorum daha bizimkinde jeton yeni düştü.Benide bi telaş sardı bilmiyorum bişeler yapıcaz.

numara taşıma süresi 1 haftayı buluyor.
    cayma bedelli eğer uzatılmazsa 31 aralıkta bitiyor.

geç kalmışsınız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

Orijinalden alıntı: crux2005

Walla dur bizimkini zar zor ikna ettim.Türkün son aklı işte

numara taşıma süresi 1 haftayı buluyor.
    cayma bedelli eğer uzatılmazsa 31 aralıkta bitiyor.

geç kalmışsınız...

Evet farkındayım.Cayma bedelli uzatılırsa cayma bedelli olmazsa başka yollardan en ucuza görüştürmenin derdindeyim.Şimdi geçişi yapmaya kalkarsak en iyi nasıl faydalanırız bunları bi öğrenebilirsem çok ii olacak.

Benim referansımla geçerse onunda benimde kazanabileceğim bi kampanya varmıdır mesela?

Bu arada bizim operatör fanatikleri atışmaya başladılar yine

Kilitlettireceksiniz güzelim topiğimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crux2005 -- 29 Aralık 2009; 13:02:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: syruse

quote:

En iyi fayda sağlayacak geçiş, GEÇMEMEKTİR..

150kontör 30lira
    250kontör 50lira hocam.

ama 100kontör yüklersen geçtiğinde hediye dakikaları götürüyorsun, bence en doğrusunu yapmış hocam.

ama madem öyle diyorsun bi sorum olacak volkan hocam, bu ahde vefadan yararlanmak için illaki en az 6aylık kontörlü hat sahibimi olmak gerekir.

mesela 2senelik vodafone faturalı hattı konturluye cevirince de ahde vefadan 2sene üstü abone olunduğu için kontur gelirmi?

yoksa faturalıdan konturluye gecıste bu ahde vefa zamanı sıfırlanıyormu?

faturalı hatlarda ahde vefa yok, ceparan yok, 35konture 3000sms yok, eeeeee ne var peki faturalı hatda?

Faturalıdan Kontörlüye geçince , sıfırlanma olmuyor..Vodafoneda aboneliğiniz ne zaman başladı o geçerli.Yani 2005 ten beri faturalı olsanız bile Ahde vefaya kontörlüye geçince yararlanabiliyorsunuz.. Denenmiş test edilmiştir.

NT ile taşıma sonrası harcanan miktarda 100 kontör ve oda 20 lira. Bedava almıyoruz yani..Gelen dakikalar 500 kontör ortalama 150 dk civarı konuşma alıyorsun ve 6 ay sonra bitiyor..AHDE VEFA 2 sene ve üstü olan kişinin operatör değiştirmesi bence çok mantıklı değil.

Ancak Cayma Bedelli Kontratlar eşi benzeri olmayan bir kampanya. No taşımak yerine yeni hat alımının daha mantıklı olduğunu düşünüyorum..
  • bu devirde vodafone dan turkcelle mi geçilir yaw
    herkes gider mersine biz gideriz tersine olmuş biraz...
    bakınız imzam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevimlican -- 29 Aralık 2009; 13:05:43 >
  • quote:

Ancak Cayma Bedelli Kontratlar eşi benzeri olmayan bir kampanya. No taşımak yerine yeni hat alımının daha mantıklı olduğunu düşünüyorum..

Benimde derdim bu ama geç kaldı bizimki.Yeni hat aldığında bide hat parası filan vermeyelim eldeki vodafone değerlendirsek daha iyi olmazmı hemde bişeler kazanırız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevimlican

bu devirde vodafone dan turkcelle mi geçilir yaw
    herkes gider mersine biz gideriz tersine olmuş biraz...
    bakınız imzam...

Adamı 1 yıl bedava ya konuşturucaz hocam yav onun için bunca çabamız.Ben şu anda Turkcell in faturalı hatlardaki bütün kampanyalarından faydalanıyorum.Herhangi bi ücret de ödemiyorum.Onunda bu şekilde faydalanmasını istiyorum.O yüzden yani

Umarım beni anlamışsınızdır yoksa gerçekten vodafone un kampanyaları bi hayli güzel.
  • vodafone faturalıda ne kampanyalar var acaba?

35konture yani 7liraya her yöne 3000sms olmuyor
    ceparan yok
    ahde vefa yok.

eeee peki ne var faturalıda avantaj?
    ben cep aile reisi olayını biraz düşünüyorum da, 20lira garanti ödeyecem + 2tane 50kontör de aileme transfer edecem= 40lira edecek.

peki vodafone faturalının ne avantajı varki bu 20lirayı en avantajlı kullanırım.
    telefonum 1200olduğu için internet paketi data gps gibi şeylerle işim olmaz. faturalıda avantaj varmı vodafone?

konu dışına çıktım özür dilerim ama yanıtlarsanız sevinirim
  • Turkcell geçişte 100mb int hediye etse ne güzel olur
  • Bizimki vodafonu 5 bilemedin 6 aydır kullanıyor.Öyle 2 yıllık abonesi filan değil.Ahde vefa kampanyasından zaten yararlanamıyor.
    Vodafone da bişeler kazanmak için illa ki kontör yükleme durumları var.Ben bu dertten kurtarıcam abimi faturalıya geçirip en iyi şekilde kampanyalardan faydalandırarak min. düzeyde fatura gelmesini sağlıycam.Amaç bu.(Kendime uyguladıklarımı ona uygulamayı düşünüyorum)Hoş çoğu kampanya da 31 aralıkda bitiyor ya

Elimden geldiğince yapıcam bişeler bakalım

Ama halen açıkcası sorduğum sorununda cevabını alabilmiş değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crux2005 -- 29 Aralık 2009; 15:19:02 >
  • arkadaşını getir kampanyası da bitmişti eğer uzatılmadı ise...
  • Boşamı debeleniyoruz acep

Bu arada sabahtan beridir Turkcell in sitesinde giremiyorum.Problem bendemi Turkcellde mi?
  • yeni kampanyalar çıkması yada uzatılması olasıdır.bu cayma bedelli çok tuttu çünkü.
    Turkcell sitesine giriyorum bi sorun yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.